Tükendi!

UC Logic Lapazz Athena M A6+ Pilsiz Kalemli Grafik Tablet

368-39-3115

: 1.401,49 TL + Kdv
: 1.653,76 TL


Detay Özellikler
UC Logic Lapazz HA61S Çift KalemTasarımcının, Sanatçının Hayal Gücünü Gerçeğe Dönüştürmeye Hazır!
Yıllardır grafikerlerin, çizerlerin ve tasarımcıların uygun fiyat ile kaliteli bir grafik tablete ulaşmalarını amaçlayan UC-Logic, yeni nesil Athena M tableti hazırladı. 8quot; x 5quot; aktif alanında inç başına 5080 satır çözünürlük ve saniyede 220 raporlama hızı ile gerçek profesyonellerin çizimlerini ekrana anında ve kusursuz taşıyacak. Yeni nesil pilsiz ve dengeli tasarıma sahip uzun ömürlü kalemi ve yedek uçları ile en iyi çizimleriniz için Athena M A6+ tablet size yeter.

Yeni Nesil Pilsiz Çizim Kalemi nbsp;
Her gününü çizim ile geçiren kullanıcıları düşünen UC-Logic tamamen pilsiz çalışan çizim kalemini geliştirdi. MN853ün kalemi rubber coating üst yüzeye, siyah çizim ucuna ve dengeli tasarıma sahiptir. Hiç bir zaman pil kullanmayacağınız yeni nesil kalem ile aynı zamanda çevreye karşı da saygılı olacaksınız.

2048 Kademe Basınç Duyarlılığı
Çizim yaparken grafik tablet ile fare arasındaki en büyük fark tabletin basınç hassasiyetinin olmasıdır. Tek bir hamlede fırça değiştirmeden inceden kalına değişen çizgiler çizmek ve boyama yapmak basınç hassasiyeti ile mümkündür. MN853ün sunduğu 2048 kademe basınç hassasiyeti ile çizimlerinizi kolay ve hızlı bir biçimde gerçek bir fırça kullanırcasına yapacaksınız.


5080LPI Hassasiyet!
İnç başına 5080 toplam 31750 çizim algılama satırı ile kaleminizin yaptığı en ince kıvrımlar, dönüşler milim milim ekrana yansır. Yüksek LPI değerine sahip profesyonel seri Athena M tablet sayesinde daireler, üçgenler ya da saç çizimi, ince boyama gibi işlemleri çok yüksek hassaslık ile yapabileceksiniz.

220RPS Raporlama ile Işık Hızında Tepkiler!
UC Logic Lapazz MN853 tablet 5080LPI çözünürlüğündeki aktif çizim alanından aldığı her bir datayı saniyede 220 kez raporlar! Yüksek raporlama hızı sayesinde en hızlı dairesel çizimlerinizi, keskin dönüşlerinizi anında ekranınıza taşır. 220 RPS raporlama hızına sahip MN853 ile kaleminizden çıkan şaheserleri bilgisayarınızın ekranında adeta ışık hızında taşıyarak eş zamanlı görebilir, grafik tablet ile bilgisayarınızın ekranı arasında sıfır gecikme ile çalışabilirsiniz.6 Hotkey ile Yüksek Kullanım Kolaylığı
Grafikerlerin sık kullandığı kısayollara klavyeden erişme zorunluluğu UC Logic Athena M tabletin 6 geniş kısayol tuşu ile tarih oluyor. Yazılımı ile tamamen özelleştirilebilir bu kısayollara dilediğiniz tuş kombinasyonunu atayabilirsiniz.

Scroll Wheel Sistemi
Farklı fonksiyonları kullanabileceğiniz tekerlek Athena M tablet ile elinizin altına geliyor. Yakınlaştırma/ uzaklaştırma ve ses açma/kapama gibi 10 farklı fonksiyondan ikisini tanımlayabileceğiniz sonsuz dönen scroll wheel ile işleriniz daha hızlı tamamlanacak.
Aktif Çalışma Alanı
UC-Logic Lapazz MN853 grafik tablet sunduğu 20,3cm x 12,7cm aktif alanıyla rahat bir çalışma genişliği sağlar. Günümüzün geniş ekran monitörlerine daha uygun olarak tasarlanmış, A6+ boyutu ile MN853de çalışmak büyük bir zevk!


Profesyonel Hizmet Üstelik Bu Fiyata!
MN853 grafik tablet teknik özellik olarak piyasada satışta olan farklı marka grafik tabletlere göre fiyat / performans olarak üstünlük sağlamaktadır. Uygun fiyatına karşılık yüksek raporlama hızı ve çözünürlüğü ile aynı veya daha düşük teknik özellikleri daha quot;pahalıquot; sunan tabletlere en iyi alternatiftir. Windows 8/8.1 ve MacOS dahil olmak üzere geniş işletim sistemi uyumluluğu, çoklu monitör desteği ve yedek parça bulabilme imkanı ile UC-Logic tüm grafiker ve tasarımcıların hep yanında yer alacaktır.


Windows 8 / 8.1 in Keyfini UCLogic Tablet ile Sürün
Yenilenen ve dokunmatik sistemler ile uyumlu hale getirilen Windows8/8.1in yepyeni Metro arabirimini çok daha efektif kullanabilmenizin yolu UCLogic tabletlerde. Ekranları kapatmak, uygulamalar arası geçiş yapmak veya yakınlaştırıp uzaklaştırmak gibi ekranda fare ile yapılması desteklenmeyen dokunmatik kısayol hareketlerini kullanarak bütün bu işlemleri kolayca yapabileceksiniz. Ekranla birebir eşlenen aktif alanınız ile sanki dokunmatik ekran kullanıyormuşcasına Windows 8i kullanabileceksiniz.


Çoklu Monitör Desteği ile Çalışma Ufkunuzu Genişletin
Güncellenen yazılımı ile Windows 7/8/8.1 altında mükemmel çift ekran desteği sunan UC-Logic ile ikili monitör konfigürasyonları kullanabilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız Dark VM20 / 21 / 22 veya Ergotron MX veya LX serisi çiftli monitör kolu gibi ürünler ile bir ekrana fırça ve paletleri diğer ekrana çizim alanınızı koyarak çok daha efektif bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz.


Çıkarılabilir MicroUSB Kablo
UC-Logic MN853, microUSB - USB kablo ile bağlanmaktadır. Yolculuklarınız sırasında ya da ofisteki işlerinizi eve taşımanız gerektiğinde tabletinizin kablosunu kırmak, eğmek, bükmek gibi sorunlarla karşılaşmadan çıkarıp kolayca taşıyabileceksiniz.nbsp;Endüstri standardı kablo yuvası sayesinde dilediğinizde Dark USB2MICROL150 gibi bir yedek kablo alabilir ve daha uzak mesafelerde rahatça çalışabilirsiniz.nbsp;Yüksek Kaliteli İşler Oluşturmak Elinizde
Grafik tablet kullanarak fare ile yaptıklarınızın çok ötesinde çalışmalara kolayca imza atmak mümkün. Yüksek basınç hassasiyeti sayesinde tek bir dokunuşla değişken kalınlıklarda çizgiler çizebilirsiniz. Dijital boyamada, kes/yapıştır işlemlerinde ve detay gerektiren çalışmalarda kalem hassasiyetini çok sevecek; tablet ile her türlü çizim işlerinizi daha hızlı yapabileceksiniz.


Kalem Eğim Algılama ile Hattat Keskinliğinde Çizimler
Kalem Eğim Algılama fonksiyonu UC-Logic Lapazz serisi grafik tabletlerde tam 60odir! Kullandığınız yazılımda uygun fırçalar seçip tabletinizi kesik uçlu bir kalem gibi kullanarak eşsiz çizimler ve benzersiz tasarımlar yaparken UC-Logic Lapazz grafik tabletler her zaman en büyük yardımcınız olacaktır.

Yedek Uçlara Para Vermeyin!
Tamamen pilsiz tasarımı ile benzersiz bir kullanım kolaylığı sunan MN853ün kalemi ile birlikte ortalama 1000 saatten fazla bir kullanım ömrü sunacak 3 yedek kalem ucu gelmektedir. Günde 3 saatlik bir kullanım ile 1 yıl boyunca yedek kalem veya uç ihtiyacınız olmadan ürünü kullanabilirsiniz. Beraberinde gelen kalem ucu değiştirici ile tek bir hamlede kalem ucunu değiştirebilirsiniz.Şık, Özel Kalem Kutusunbsp;
Kullanmadığınızda veya taşıdığınızda; kalemi, kalem uçlarını ve uç değiştiriciyi bir arada koyabileceğiniz özel kalem kutusu UCLogic MN853 ile birlikte ücretsiz gelmektedir.Windows 8 ve Officede Tablet ile Kolay Kullanım
Windows 8de grafik tableti sisteminize tanıttığınızda, PCnize Tablet PC fonksiyonlarını kazandıracaksınız. Bu sayede ekran klavyesi, çizerek not alma, MSNde el yazınız ile mesaj gönderme, tek bir kalem hareketi ile klavye kısayolları kullanma fonksiyonları işlevsel hale gelir. Sisteminize bir tablet bağlandığında aktif olan Office 2007nin mürekkep fonksiyonları ile WORD, EXCEL, POWER POINT gibi uygulamalara dilediğiniz gibi çizim ekleyebilir, dokümanlarınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Pen Notice 1.05 ile Öğretmenlerin de Yanında
Pen Notice ile sunum veya projeksiyonda anlatım yapmak artık çok daha kolay. Her ekran üzerinde çizim yapabilir, bunları kaydedebilir ve aralarında gezinebilirsiniz. Bu sayede sunumlarınız çok daha interaktif bir hal alır. Ayrıca projeksiyon destekli ders anlatımında kullanabileceğiniz TAM EKRAN BEYAZ TAHTA fonksiyonu ile bütün ekranı yazı/çizimleriniz için kullanabilecek, yeni tahtalar arası geçiş yapabilecek, ders sonunda kaydedebilecek ve isterseniz yazıcıdan çıktı alarak öğrencileriniz ile paylaşabileceksiniz.


Yuvarlatılmış Kenarlar ve İnce Tasarım Bir Arada
UC Logic MN853 fonksiyonelliği kadar tasarımı ile de bir grafikere yakışacak yapıdadır. Yuvarlatılmış kenarları ve ince tasarımı ile MN853 masaüstünü şık bir şekilde dolduracaktır.


Mat Tasarım ve Rubber Coating Kalem
UC-Logic Lapazz MN853 grafik tablet parmak izlerine karşı dayanıklı mat siyah tablet yüzeyine sahiptir. Kalemde ise hem daha rahat bir tutuş hem de tablet ile uyumlu mat bir görünüş sunan quot;matte rubber coatingquot; kaplama kullanılmıştır.Bileklerinizi Yormadan Çizim İçin Grafik Tablet Kullanın
Uzun fare kullanımı sebebiyle RSI, eklem ağrısı, karpal bağ sendromu gibi rahatsızlıklar ortaya çıkmakta ve dayanılması güç ağrılar oluşmaktadır. UC-Logic grafik tablet ile fare yerine kalem kullanarak zaman içerisinde ortaya çıkan sağlık sorunlarından etkilenmezsiniz.
Hem Windows Hem MacOS Xte En Yaygın Yazılımların Hepsiyle Mükemmel Çalışma!
Tüm Windows 32-bit ve 64-bit sürümleriyle ve MacOS 10.4.11 ve üzeri ile uyumludur.

 • Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (32-bit ve 64-bit), Windows 8 / 8.1 (32-bit ve 64-bit)
 • MacOS 10.4.11 ve üzeri
 • Adobe Illustrator ve Photoshop CS2/CS3/CS4/CS5/CS6/CC
 • Corel Draw, PaintShop ve Painter
 • Maya, 3D Studio Max


Sabitleyici Kauçuk Ayaklar
4 noktadan kaydırmaz kauçuk ayakları sayesinde masanın üzerinde kıpırdamaz. Lapazz serisinden MN853 grafik tablet, uzun yıllar hizmet etmesi için dayanıklı kaliteli dış plastik malzemeye sahiptir.Teknik Özellikler

 • Boyut: 348 x 207 x 14 mm
 • Aktif Alan: 8quot; x 5quot; inç A6+
 • Basınç Seviyesi: 2048
 • Rapor Hızı: 220 RPS
 • Çözünürlük: 5080 LPI
 • Max Algılama Yüksekliği:10mm
 • Kalem Eğim Algılama: Maksimum 60° - Dikey
 • Fonksiyon Tuşları: 7 Programlanabilir Kısayol Tuşu + 1 Tekerlek
 • Doğruluk: +/- 0.25 mm
 • Arayüz: USB
 • Güç Harcaması: 0.35W
 • İşletim Sistemleri: Windows Xp /Vista / 7 / 8 / 8.1 / MacOSX
 • Çift Ekran Desteği: Var (XP 64bit Hariç)
 • Tablet Ağırlığı: 572 gr
 • Ürün Kodu : UCMN853

Aksesuarlar

 • 1 adet pilsiz çizim kalemi ve 3 adet yedek uç (1000+ saat kullanım)

Dünya Markası UC Logic Grafik Tabletler ile Türk Tasarımcıların Bazı Çalışmaları

Kerem Beyit PF1209 Çalışmaları

WP8060 Altay Kalafat WP8060 Samet Üstundagnbsp; nbsp;PF1209 Ali Kasapoglu PF1209 Yunus Kocatepe
WP8060 Talip Şişman WP8060 A.Ferit Gürbüz nbsp;WP8060 A.Ferit Gürbüz WP5540 Ertaç Altınöz

UC-Logic Lapazz Hakkındanbsp;nbsp;nbsp;
1996 yılından beri grafik tablet ve tablet LCD üretiminde yoğunlaşan UC-Logic, dijital ajanda ürünlerini içeren LaPazz ailesi ile grafik tablet ürünlerini içeren UC-Logic ailesini birleştirerek 2008 yılından itibaren tüm ürünlerini UC-Logic Lapazz etiketi ile sunmaktadır. Türkiyede 2006 yılından beri uygun fiyatı yüksek kaliteli ürünlerle birleştiren UC-Logic amatör çizerlerin yanı sıra Kerem Beyit gibi profesyonel sanatçıların da tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
854,17 TL
1.708,33 TL
3
570,00 TL
1.709,99 TL
4
436,18 TL
1.744,72 TL
5
352,25 TL
1.761,25 TL
6
296,85 TL
1.781,10 TL
7
257,04 TL
1.799,29 TL
8
227,19 TL
1.817,48 TL
9
203,96 TL
1.835,67 TL
10
185,39 TL
1.853,86 TL
11
170,19 TL
1.872,06 TL
12
157,29 TL
1.887,44 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
871,37 TL
1.742,73 TL
3
588,08 TL
1.764,23 TL
4
446,39 TL
1.785,56 TL
5
361,18 TL
1.805,91 TL
6
304,73 TL
1.828,40 TL
7
264,27 TL
1.849,90 TL
8
233,90 TL
1.871,23 TL
9
210,30 TL
1.892,73 TL
10
191,41 TL
1.914,06 TL
11
175,95 TL
1.935,40 TL
12
163,07 TL
1.956,89 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
865,16 TL
1.730,33 TL
3
584,16 TL
1.752,49 TL
4
443,58 TL
1.774,32 TL
5
359,16 TL
1.795,82 TL
6
302,80 TL
1.816,82 TL
7
262,50 TL
1.837,49 TL
8
232,23 TL
1.857,83 TL
9
208,63 TL
1.877,68 TL
10
189,74 TL
1.897,36 TL
11
174,23 TL
1.916,54 TL
12
161,30 TL
1.935,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
869,46 TL
1.738,93 TL
3
584,88 TL
1.754,64 TL
4
441,14 TL
1.764,56 TL
5
355,89 TL
1.779,45 TL
6
300,16 TL
1.800,94 TL
7
258,70 TL
1.810,87 TL
8
228,32 TL
1.826,58 TL
9
205,25 TL
1.847,25 TL
10
185,93 TL
1.859,32 TL
11
170,26 TL
1.872,88 TL
12
157,87 TL
1.894,38 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
864,50 TL
1.729,01 TL
3
579,64 TL
1.738,93 TL
4
438,87 TL
1.755,47 TL
5
354,40 TL
1.772,00 TL
6
297,65 TL
1.785,90 TL
7
257,16 TL
1.800,12 TL
8
227,91 TL
1.823,27 TL
9
204,42 TL
1.839,81 TL
10
185,88 TL
1.858,83 TL
11
170,64 TL
1.877,02 TL
12
157,66 TL
1.891,90 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
864,50 TL
1.729,01 TL
3
579,64 TL
1.738,93 TL
4
438,87 TL
1.755,47 TL
5
354,40 TL
1.772,00 TL
6
297,65 TL
1.785,90 TL
7
257,16 TL
1.800,12 TL
8
227,91 TL
1.823,27 TL
9
204,42 TL
1.839,81 TL
10
190,60 TL
1.905,96 TL
11
168,98 TL
1.858,83 TL
12
157,66 TL
1.891,90 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver