Geçici olarak temin edilemiyor!

Silverstone NJ520 Fansız 80Plus Platinum 520W Single Rail Güç Kaynağı

311-35-3422

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 2.740,67 TL + Kdv
: 3.233,99 TL


Detay Özellikler


Tamamen Sessizlik Şimdi Platinum Verimlilikte
Dünyada en fazla tercih edilen güç kaynağı markalarından biri olan SilverStone, tamamen sessiz güç kaynaklarında verimlilik çıtasını yükseltiyor. SilverStone SST-NJ520 80Plus Platinum sertifikası, fansız yapısı, patentli DC devre tasarımı, Polimer Alüminyumdan yapılan katı kapasitörleri, 105 santigrat dereceye kadar dayanıklılığı bulunan Japon Elektrolitik kapasitörleri, 5 çeşitnbsp;akım koruması, tek 12V kanalından 43A/516W güç çıkışı ile SilverStone SST-NJ520 yüksek gücü 0 ses ile sunan yüksek kaliteli güç kaynağı!Çıt Dahi Çıkarmayan Bir Güç Kaynağı!
Tamamen sessiz bir bilgisayar kullanımının birinci anahtarı sessiz bir güç kaynağına sahip olmaktır. Bunu amaçlayan SilverStone SST-NJ520 içerisinde hiç bir hareketli parça içermeyen fansız bir güç kaynağı üretti. Fansız NightJar ses kayıt stüdyoları gibi minimum gürültü seviyesi gereken ortamlar için profesyonel çözümdür. Gece boyunca açık bırakılan bilgisayarlar, HTPC sistemler, sessiz ofis bilgisayarları için de ideal güç kaynağıdır.Sessizliğinin Kaynağı Yüksek Verimli Pasif Soğutucular
SilverStone SST-NJ520, 520W gücü verirken 0 ses seviyesine sahip olmasını büyük ve yüksek soğutma kapasitesine sahip soğutuculara borçludur. Pasif soğutma sağlayan soğutucular sayesinde güç kaynağı, etkili ve tamamen sessiz bir şekilde soğutulmuş olur.
Tek 12V Kanalından 43A ve 516W Güç!
SilverStone SST-NJ520 520W toplam gücün neredeyse tamamını tek 12V kanalından verebiliyor! Tek 12V kanalı tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı çok yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve yüksek hız aşırtmalı işlemcilerin kararlı çalışmasını garanti altına almasıdır. Fansız SilverStone SST-NJ520 ile performanslı ve sessiz sistemler toplayabileceksiniz.Intel Haswell ve Broadwell İşlemciler ile Tam Uyumlu
SilverStone SST-NJ520-520W güç kaynağı, en yeni nesil teknolojiye sahip Intel Skylake, Haswell amp; Broadwell işlemciler ile uyumludur. SilverStone SST-NJ520, yeni nesil Intel işlemcilerin C6/C7 ultra düşük güç tasarruf modu ile sorunsuz ve tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.Ses Yok Ama Verimlilik Çok! Gerçek 80Plus Platinum Sertifikalı
SilverStone SST-NJ520nin sahip olduğu 80Plus Platinum sertifikası dünyada sadece çok yüksek verimli güç kaynaklarına verilen bir sertifikadır. Bağımsız 80plus.org tarafından test edilerek verimlilik yüzdesi %50 yük altında %92.88 olarak tespit edilmiştir. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre çok daha fazla enerji tasarrufu gerçekleştirilir. SilverStone SST-NJ520 ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!
%100 Modüler ve İnce Kablolar ile Kasa İçindeki Dağınıklığa Son!
Anakart bağlantıları, 5 adet IDE, 6 adet SATA ve 4 adet 6+2Pin PCI-Express ekran kartı çıkışı sunan ve bu çıkışların sadece ihtiyacınız kadarını takıp çıkarabilmenizi sağlayan %100 modüler yapısı ile SilverStone SST-NJ520 520W, ince yapıdaki kablolarıyla hem kasa içi dağınıklığını önler hem de kasa soğutmasına katkıda bulunur. Üstelik kullanmadığınız kabloları saklayabileceğiniz taşıma çantası da kutuya dahil!Pasif Soğuma Düzeneğiyle Etkili Soğuma!
SST-NJ520 520Wnin fansız tasarımında soğuk hava güç kaynağının yanlarından girer, güç kaynağının içerisindeki bileşenleri soğutur. Isınan hava üst hava çıkış ızgarasından dışarı çıkar.
Uyarı: Sıcak hava çıkış ızgarasının üst tarafa gelecek şekilde montajını gerçekleştirdiğinizden emin olunuz.

Aktif PFC ve 5 Kademeli Akım/Gerilim Koruması
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan Seasonic P-520FL reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99a varan oranda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. Ayrıcanbsp;Seasonic P-520FL serilerinde bulunan 6 ayrı koruma sistemiyle de (OVP / OCP / OPP / OTP / SCP) güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü akım/gerilim dengesizliklerinden korur.
  • OVP: Over Voltage Protection (Yüksek Gerilim Koruması)
  • OCP: Over Current Protection (Yüksek Akım Koruması)
  • OPP: Over Power Protection (Aşırı Güç Koruması)
  • OTP: Over Temprature Protection (Yüksek Sıcaklık Koruması)
  • SCP: Short Circuit Protection (Kısa Devre Koruması)Ödül Canavarı SilverStonedan Bol Ödüllü NightJar Serisi
SST-NJ520 gerçek güç kaynağı test sitelerinden aldığı övgü ve ödüllerle kalitesini kanıtlamıştır. Hardware Infonun yaptığı testlerin sonucunda standartların da altında dalgalanma değeri, verimliliği, tamamen sessiz olması ve tam modüler olması ile Hardware Info Gold Award ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca 3D GameMan KickAss ödülü, xHardwareLux Excellent Hardware başta olmak üzere sayısız ödülü toplamıştır.


SilverStone Hakkında
Dünyaca ünlü kasa, soğutucu ve güç kaynağı üreticisi SilverStone 2003 yılında kendi alanında uzman mühendislerin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Yenilikçi kasa tasarımlarıyla her yıl ödül alan Silverstone yeni Fortress FT02 modeliyle iF 2010 Product Design Award ödülüne layık görülmüştür. Son olarak SilverStoneun Raven serisi kasaları 90 derece anakart montajı ve sıra dışı tasarımıyla PC kasaları pazarında yeni bir segment daha yaratmıştır.
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver