Geçici olarak temin edilemiyor!

Seasonic 350SFE 80+ 350W SFX Güç Kaynağı

311-33-3167

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 1.738,88 TL + Kdv
: 2.051,88 TL


Detay Özellikler


Performans Yeni Formunda: Seasonic SFX 350W
Seasonic SFX 350W,nbsp; mini veya micro formda tasarlanmış bilgisayar kasaları için SFX formda sınıfının en güçlü ve yüksek verimli güç kaynaklarından biridir. Sertifikalı %80 üstü verimliliği, çift 12V kanalı, süper sessiz 6cm çift bilyalı fanı, 10x güç bağlantısı, aşırı gerilim/güç ve kısa devre korumaları ile eksiksiz olarak üretilmiştir. 130x125x64mm boyutlarında V3.1 standartlarına sahip SFX 350W, standart ATX yapılı güç kaynakları ile aynı akım/gerilim kanallarına sahip olup boyut olarak daha küçük tasarlanmıştır.

Çift 12V Kanal Yapısı ve 350W Güç!
Seasonic SFX güç kaynağı ürettiği 350W toplam gücün tam %89unu çift 12V kanalından verecek şekilde dizayn edilmiştir. Dual 12V tasarımı üzerinden elde edilen 312W toplam güç ile çok çekirdekli işlemciler ve hızlı bellekler ile donatılmış mini bilgisayarları rahatlıkla besleyebilir, güç sorunu yaşamadan bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Mini/Micro Kasalar için İdeal SFX Güç Kaynağı
ATX kasalara göre yer kazancı için üretilen SFX yapılı güç kaynağı Mini PC sistemi kurmak isteyen kullanıcılar ve endüstriyel amaçlı bazı sistemler için kullanılmaktadır. Sizde Aerocool QS-101, Silverstone ML05, SG05B, Dark Aura vb. gibi SFX yapılı bir kasa sahibi iseniz yüksek performans ve verimlilik için kasanızda SFX 350Wı kullanabilirsiniz.

80Plus Sertifikalı Güç Kaynağı
Seasonic SFX 350W, 80plus.orgun yaptığı testler sonucunda 80Plus sertifikası almaya hak kazanmıştır. Verimlilik yüzdesi %50 yük altında %84ü aşmaktadır. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre yüksek enerji tasarrufu sağlanır. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır. SFX 350W ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!


10 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek!
SFX 350W, mini/micro bilgisayarların ihtiyaçları göz önüne alınarak 4x IDE, 2x SATA, 2x Floppy ve 4pin işlemci güç bağlantısı ile donatılmıştır. Üstelik anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 pin olarak tasarlanmıştır. Mini anakartlarda yeterli sayıda bulunmayan harici 3pin fan bağlantısı da SFX 350Wın dahili güç çıkışları arasında yer almaktadır.
nbsp;
Intel Haswell ve Broadwell İşlemciler ile Tam Uyumlu
Seasonic SFX-350W güç kaynağı, en yeni nesil teknolojiye sahip Intel Haswell amp; Broadwell işlemciler ile uyumludur. SFX 350W, yeni nesil Intel işlemcilerin C6/C7 ultra düşük güç tasarruf modu ile sorunsuz ve tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Aralıksız Çalışma ile Yüksek Soğutma Performansı
SFX 350Wın yüksek devirli, çift bilyeli ve sesssiz tasarımlı 6cm boyutundaki fanı, 7 geniş açılı kanat yapısı sayesinde maksimum hava akımını minimum ses seviyesinde sunmak için tasarlanmıştır.

Geniş Hava Tahliye Kanalları ile Uzun Ömürlü ve Serin Çalışma
Yüksek devirli 6cm fanın aralıksız çalışma sistemi kasa dışından alınan taze havayı güç kaynağının bileşenleri üzerinden geçirerek geniş yapılı tahliye kanallarından minimum sürtünme ile dışarı atar. Bu sayede daha düşük ses seviyesi ve yüksek performanslı soğutma sağlanmış olur.


Aktif PFC ve 5 Kademeli Kısa Devre / Gerilim /Güç Koruması
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olannbsp;SFX 350, reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99a varan oranda otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. Ayrıcanbsp;Seasonic SFX-350de bulunan 5 ayrı koruma sistemiyle de (OPP / OVP / SCP / HTP / SIP) güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü düşük-yüksek gerilim/kısa devre olaylarından korur.

* Yüksek Güç Koruması (Over Power Protection)
* Yüksek Gerilim Koruması (Over Voltage Protection)
* Kısa Devre Koruması (Short Circuit Protection)
* Yüksek Sıcaklık Koruması (High Temperature Protection)
* Ani Dalgalanma Koruması (Surge and Inrush Protection)

Seasonic Hakkında
1975 yılında Taiwanda güç kaynağı üretmek üzere kurulan Seasonic ilk olarak IBM ve Applea güç kaynağı sağlamıştır. 35 yılı aşkın sürede güç kaynağı üzerine yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve sayısız patenti ile SeaSonic güç kaynağı üreticileri arasında öne çıkmıştır. Dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olmasının yanı sıra ANTEC, PCPamp;C, CORSAIR gibi firmalara yaptığı üretimlerle de öncülüğünü sürdürmektedir. Ürünlerinde yüksek verimlilik ve kaliteyi barındıran Seasonic, Amerikan Bağımsız Test Platformu 80plus.orgda 6sı GOLD olmak üzere 70in üzerinde modelinde yüksek verimlilik sertifikası almayı başarmıştır.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver