Geçici olarak temin edilemiyor!

High Power 80Plus Bronze 350W SFX Yapılı Aktif PFC Güç Kaynağı

311-31-3473

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 2.052,51 TL + Kdv
: 2.421,96 TL


Detay Özellikler


HighPower Gücü Şimdi SFX Formunda
HighPower SFX 350W,nbsp; mini veya micro formda tasarlanmış bilgisayar kasaları için SFX formda sınıfının en güçlü ve yüksek verimli güç kaynaklarından biridir. 80 Plus BRONZE Sertifikalı %85 üzerindeki verimliliği, tek 12V kanalı, süper sessiz 8cm sessiz fanı, 8x güç bağlantısı, aşırı gerilim/güç ve kısa devre korumaları ile SFX güç kaynağı kullanıcılarının ihtiyaçlarına eksiksiz karşılık verecek şekilde üretilmiştir. 130x125x64mm boyutlarında V3.1 standartlarına sahip SFX 350W, standart ATX yapılı güç kaynakları ile aynı akım/gerilim kanallarına sahip olup boyut olarak daha küçük tasarlanmıştır. High Power 350W 80+ Bronze SFX Güç Kaynağı Kutu içeriğinde gelen ATX dönüştürücü adaptör sayesinde tüm SFX ve ATX güç kaynağı kullanan PC sistemlerinde kullanabileceksiniz!

Tek 12V Kanal Yapısı ve 350W Güç!
HighPower SFX güç kaynağı ürettiği 350W toplam gücün tam %92sini güçlü tek 12V kanalından verecek şekilde dizayn edilmiştir. Tek12V tasarımı üzerinden elde edilen 324W güç ile çok çekirdekli işlemciler ve hızlı bellekler ile donatılmış mini bilgisayarları rahatlıkla besleyebilir, ATX apartı sayesinde ATX güç kaynağı uyumlu tüm bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

Mini/Micro Kasalar için İdeal SFX Güç Kaynağı
ATX kasalara göre yer kazancı için üretilen SFX yapılı güç kaynağı Mini PC sistemi kurmak isteyen kullanıcılar ve endüstriyel amaçlı bazı sistemler için kullanılmaktadır. Sizde Silverstone RVZ01, RVZ02, Dark Aura vb. gibi SFX yapılı bir kasa sahibi iseniz yüksek performans ve verimlilik için kasanızda High Power 350W 80+ Bronze SFX Güç Kaynağını kullanabilirsiniz.

ATX Dönüştürücü ile Tüm Kasalarla Uyumlu
High Power 350W 80+ Bronze SFX Güç Kaynağının kutu içeriğinde gelen ATX dönüştürücü aparat sayesinde kolayca tüm ATX kasalarla tam uyumlu hale gelmektedir. Bu sayede sisteminizin kasasını ATX Kasaya çevirseniz bile 80Plus BRONZE güç kaynağınızı yeni kasanızda güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

80Plus Bronze Sertifikalı Güç Kaynağı
Seasonic SFX 350W, 80plus.orgun yaptığı testler sonucunda 80Plus BRONZE sertifikası almaya hak kazanmıştır. Verimlilik yüzdesi %50 yük altında %85i aşmaktadır. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus BRONZE olmayan güç kaynaklarına göre yüksek enerji tasarrufu sağlanır. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır. High Power 350W 80+ Bronze SFX Güç Kaynağı ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!
* Test Raporu için Tıklayınız!

8 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek!
High Power 350W 80+ Bronze SFX Güç Kaynağı, mini/mikro bilgisayarların ihtiyaçları göz önüne alınarak 2x IDE, 2x SATA, 1x Floppy ve 4pin işlemci güç bağlantısı ile donatılmıştır. Üstelik anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 pin olarak tasarlanmıştır. PCI-Express 6pin Bağlantısı sayesinde mini sistemlerinize harici güç beslemesi gerektiren ekran kartlarını bağlayabilir ve kompakt oyun sistemleri oluşturabilirsiniz.

Intel Skylake, Haswell ve Broadwell İşlemciler ile Tam Uyumlu
High Power 350W 80+ Bronze SFX Güç Kaynağı, en yeni nesil teknolojiye sahip Intel Haswell amp; Broadwell işlemciler ile uyumludur. Ayrıca, yeni nesil Intel işlemcilerin C6/C7 ultra düşük güç tasarruf modu ile sorunsuz ve tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Aralıksız Çalışma ile Yüksek Soğutma Performansı
High Power 350W 80+ Bronze SFX Güç Kaynağının yüksek devirli ve sessiz tasarımlı 8cm boyutundaki fanı, 9 geniş açılı kanat yapısı sayesinde maksimum hava akımını minimum ses seviyesinde sunmak için tasarlanmıştır.

Geniş Hava Tahliye Kanalları ile Uzun Ömürlü ve Serin Çalışma
Yüksek devirli 8cm fanın aralıksız çalışma sistemi kasa dışından alınan taze havayı güç kaynağının bileşenleri üzerinden geçirerek geniş yapılı tahliye kanallarından minimum sürtünme ile dışarı atar. Bu sayede daha düşük ses seviyesi ve yüksek performanslı soğutma sağlanmış olur.


Aktif PFC ve 4 Kademeli Kısa Devre / Gerilim /Güç Koruması
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olannbsp;SFX 350, reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99a varan oranda otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. Ayrıcanbsp;Seasonic SFX-350de bulunan 4 ayrı koruma sistemiyle de (OPP / OVP / SCP / UVP) güç kaynağınızı ve bilgisayarınızı her türlü düşük-yüksek gerilim/kısa devre olaylarından korur.

* Yüksek Güç Koruması (Over Power Protection)
* Yüksek Gerilim Koruması (Over Voltage Protection)
* Kısa Devre Koruması (Short Circuit Protection)
* Düşük Gerilim Koruması (Under Voltage Protection)

High Power Hakkında
Lian Li, Enermax, OCZ ve Thermaltake markaları için OEM güç kaynağı üretimi yapan Sirtec firmasının kendi markası olan High Power; 2009 yılında 80PLUS onaylı Gold sertifikasını almaya hak kazanan ilk 1000W, 1200W ve 1350W güç kaynağı modellerini duyurmuştur. Bunu takiben 2010 yılında ise 80PLUS Platinum sertifikasını almaya hak kazanan 1000W ve 1200Wlık modellerinin lansmanını yapan High Power ayrıca Astro, RockSolid, Direct12, Absolute, Performance ve Element serileri ile 400Wtan 1600Wa kadar kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver