Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark VM42 4 x 13"-27" LCD/LED Monitör Destekli Ayarlanabilir Masa Monte Monitör Kolu

347-29-3621

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 2.027,06 TL + Kdv
: 2.391,93 TL


Detay Özellikler

 

New Page 1

 


Dark ile Sağlam ve Hareketli Dörtlü Monitör Deneyimi
Dark, 13quot;-27quot; arası 4 adet VESA destekli LCD / LED Monitör ve TV kolunu hazırladı. Kaya gibi mengenesi ile masa üstüne kolayca tutunan VM42, VESA destekli yapısıyla tv ve monitörlerinize kolayca uygulanabilir. Merkez askı demiri üzerinde 81cm ye kadar yükseklik ayarı yapabileceğiniz VM42 ile 4 monitörü en uygun pozisyona ayarlayabilirsiniz. VM42, bulunduğu zeminde az yer kaplayan 4 monitörün bir arada görüntüsüne ihtiyaç duyan kullanıcılar, tv stüdyoları, vitrin uygulamaları ve reklam/tanıtım hizmetleri için idealdir.

nbsp;

 

nbsp;

Çoklu Ekranın Gücünü Hissedin
Dark VM42 ün üstün hareket kabiliyeti ile masa üstünüzde yüksek kullanım kolaylığı kazanırken aynı zamanda 4 monitörün sağladığı geniş çalışma alanına sahip olacaksınız. Hareketli VESA desteği monitörlerinizi göz hizasında en mükemmel pozisyona ayarlamak için özel olarak geliştirilmiştir.

nbsp;

 

nbsp;

Benzersiz Hareket Kabiliyeti

* 360 Derece kendi ekseninde döndürme
* -45 / +45 Derece öne / arkaya tilt (Eğme) hareketi
* -15 / +15 Derece sağa / sola Swivel (dönme) hareketi
* 81cm maksimum yükseltme
* 75x75 ve 100x100 VESA destekli


nbsp;

4 Monitörün Gücünü Hissedin
Dark VM42 monitör kolu, 13quot; ile 27quot; arasındaki tüm VESA destekli monitörlerinizle uyumludur. 81cm ye kadar dikey ve yatay hareket ayarı yaparak monitörleriniz arasındaki boşluğu alabilir ve monitörlerinizi birleştirebilirsiniz. Sapphire AMD FirePro W4100 gibi çoklu görüntü veren profesyonel grafik kartlarını kullanarak tüm monitörlerde tek bir görüntü gösterebilir ve bu sayede dev ekranlarda tanıtım faaliyetleri planlayabilirsiniz.

nbsp;

 

nbsp;

Zorlu Koşullara Dayanıklı, Sağlam Yapı
Siyah renkli Dark VM42 monitör kolu zorlu koşullara dayanıklı, sağlam çelik gövdeye sahiptir.Yükseklik ayarlama parçasında iki noktadan sabitlemeli alyan vida kullanılmıştır. Bu vidalar ile monitörünüzün yüksekliğini kolayca ayarlayabilir ve monitörlerinizi merkez gövdeye sıkıca sabitleyebilirsiniz.

nbsp;

 

nbsp;

Profesyonel Kullanım için İdeal
Dark VM42 de her birine 8kg ye kadar VESA bağlantılı 13quot;-27quot; monitör takabileceğiniz dört kol bulunmaktadır. Bir ekranda internet tarayıcınızı diğer ekranda ofis uygulamasını veya iki farklı tasarım dosyanızı açıp, rahat rahat çalışabilirsiniz. Ayrıca ±180° döndürme özelliği ile çok satır içeren web sitelerinin ya da gazetelerin gösterimini kolaylaştırabilirsiniz. Tasarımcılar, finans yetkilileri, programcılar, video-müzik editörleri, animasyoncular artık tek ekrana mahkum olmayacaklar.


Sırt Sırta Kullanım İmkanı
Dark VM42nin masa içi montajı sağlayan taşıyıcıları sayesinde küçük bir masanın ortasına monte edip sırt sırta ikişer monitörden oluşan bir kullanım senaryosu oluşturabilirsiniz. Bu sayede tek masada 2 kişilik geniş bir çalışma alanına sahip olursunuz.
Uyarı : Monitörleri sırt sırta konfigürasyonda kullanırken taşıyıcı merkezlerin birbirine yakın olması sistemin stabilitesi için önemlidir. Gerekirse orta taşıyıcıyınızın uzatmasını kullanmadan kısa olarak montajlamanız gerekebilir.

nbsp;

 

nbsp;

Sağlığınız için Ergonomi
Bütün gün bir arada olduğunuz, saatlerce baktığınız monitörü gözünüze uygun olmayan yükseklikte kullandığınızda ciddi boyun ve bel ağrılarına sebep olur. Dark monitörünüzü size en uygun açı ve yüksekliğe getirecek ve en iyi ergonomiyi yakalayacaksınız.

nbsp;

 

nbsp;

G Tipi Mengene Ayaklar
Dark VM42 ile masanızda yer kaplayan kaba monitör ayaklarından kurtulacaksınız. VM42 nin G tipi mengene ayakları; 9,5cm çap ayak yüzeyi, 1 - 8,5cm masaya sabitleme genişliğine ve masanızı çizmemek için silikon desteklere sahiptir. Bu sayede monitörünüz sağlam ayaklara emanet olacağı gibi masanıza şık bir görünüm de katacaktır.

nbsp;

 

nbsp;

Dağınık Kablolara Son !
Dark monitör kolu, monitörünüze katacağı hareket imkanının yanı sıra kablo kirliliğini de ortadan kaldıracak. Taşıyıcı kol ve merkez askı demiri üzerinde hareketli kablo toplama aparatı ile güç kablosu, data kablosu gibi kablolarınızı kolayca toplayacaksınız.

nbsp;

 

nbsp;

Teknik Özellikler:
nbsp;

* Monitör Desteği : 13quot; - 27quot;
* Maksimum Taşıma Ağırlığı : 8 Kg ye kadar
* Maksimum kol açıklığı: 27,4cm
* Sağa / Sola Dönme : +/-15 Derece
* Eğim (Tİlt) : +/- 45 derece
* Ekseni etrafında dönebilme : 360 derece
* VESA desteği : 75x75 , 100x100
* Ürün Kodu: DK-AC-VM42

Üretici Kodu : DK-AC-VM42
Montaj Tipi : Masa Monte
Max. Monitör Boyutu : 27quot;
Desteklediği Monitör Sayısı : 4 Adet
Rengi : Siyah
Hareket Yeteneği : Rotate( Ekseninde Döndürme), Tilt (Öne Arkaya Eğme), Yükseklik Ayarı
Curved TV Desteği : Hayır
Taşıma Kapasitesi : 8 Kg x 4 adet ( Her bir kol için maks. 8kg)
Taşıyıcı Kol Yüksekliği : 80 cm
Max. Tilt(Eğme) Derecesi : - 45 derece / + 45 derece
Max. Pan (Çevirme) Derecesi : - 15 derece / + 15 derece
Max. Rotate (Ekseninde Döndürmece) Derecesi : ±180 derece
Montaj Mekanizması : Masa Stand
Montaj Standartları : VESA 75x75 / 100x100

 

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver