Dark Usb 3.0 50Cm Uzatma Kablosu

393-29-5542

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 88,09 TL + Kdv
: 103,95 TL
- +


Detay Özellikler
Dark 3 x USB3

Dark 50cm USB3.0 Uzatma Kablosu
Uzakları Yakın Eden Teknoloji Darkta!


USB Kablosu Yetişmeyenler için En İdeal Çözüm
Dark, daha uzun bir USB3.0 kablosuna ihtiyaç duyanlar için 50cm uzatma kablosunu sunar. Kablosuz ağ adaptörü, disk kutusu, taşınabilir disk, USB Klavye, fare, yazıcı, tarayıcı  gibi ürünleri daha uzun mesafelerde, istediğiniz konumda rahatça kullanmanızı sağlar. %100 bakır kablo yapısı, 5GBit/sn veri transfer hız desteği ile tüm USB 3.0 cihazlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Dark USB3.0 uzatma kablosu ayrıca eski nesil USB2.0 cihazlarınızı da destekler. 


Uzaktaki Cihazlarınızı Yaklaştırın, Tak&Çalıştır Kullanın
Dark USB3.0 uzatma kablosu özellikle yeni nesil USB 3.0 depolama ürünleri için idealdir. Disk kutuları, yüksek kapasiteli USB diskler ile ürün ayırmadan, ek bir ayar yapmadan tak&çalıştır olarak kullanılabilir yapıdadır. Marka ayrımı yapmaksızın sorunsuz çalışır.

USB3.0 Hub ve Kart Okuyucular için İdeal
Kasa arkasındaki USB 3.0 bağlantılarınızı masa üzerine taşımak veya uzak noktalarda USB 3.0 HUB ve kart okuyucunuzu kullanmak için Dark 50cm USB3.0 kablosunu kullanabilirsiniz.

Dikkat 5Gbit/S Hız  Alışkanlık Yapar
Dark 50cm uzatma kablosu ile USB 3.0 cihazların sunduğu 5Gbit/s veri aktarım hızlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

50CM Uzunluk ile Kısa USB Kablosu Derdine Son!
Dark USB3.0 uzatma kablosu ile kısa kablolarınızı 50cm daha uzatabilecek, tüm USB cihazlarınızı uzun mesafelerde ve yüksek veri aktarım hızlarında kolayca kullanabileceksiniz.

Standart A-Tip USB 3.0 Giriş Ucuyla Uyumlu
Dark USB kablonun bir ucu tam boy A-Tip dişi, diğer ucu tam boy A-Tip erkek uçludur. Bir ucu A-Tip olan farklı kabloları uzatmak için de kullanabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli "Shielded" Dış Kaplama ve ABS Uç Yapısı
Dark USB kablo, kaliteli kabloların vazgeçilmez özelliği olan "shielded" özelliğine sahiptir. Bu sayede dış elektromanyetik etmenlerden etkilenmez. Uçlar ise yüksek kaliteli ABS plastikten imal edilmiş olup sık takıp çıkarmaya karşı dayanıklıdır.

Teknik Özellikler
 

Tür USB Kablo
Data USB3.0 Type A
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DK-CB-USB3EXTL50

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver