Dark

Dark UGA30 Çift Çıkışlı FullHD+ USB 3.0 / 2.0 Harici Ekran Kartı (HDMI / DVI+VGA )

Bu ürünü en uygun fiyata satın almak için teklif isteyebilirsiniz !Dark USB 3.0 UGAın Gücü ile 2048x1152 Çözünürlükte Ekstra Ekran Çıkışını Yakalayın!

Dark, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda ekstra görüntü çıkışına ihtiyaç duyan kullanıcılar için FullHD 1080p videoları kusursuz oynatabilen, USB 3.0nbsp;arabirimine sahip çift görüntü çıkışlı yeni nesil harici ekran kartını geliştirdi. Dual Display BOXın en önemli özelliği tek bağlantı üzerinden aynı anda iki ekran çıkışı verebilmesidir. Dark ual Display BOX ile USB arabirimi üzerinden VGA, DVI, HDMI monitörlere 2048x1152 çözünürlüğe kadar görüntü aktarımı yapabileceksiniz! Dark Dual Display BOXdan 6 adede kadar bir arada kullanabilir ve aynalama, ekran uzatma fonksiyonlarından faydalanabilirsiniz.

Kullanım Senaryoları
• 2. veya 3. Monitör Kullanmak İsteyen Dizüstü Kullanıcıları: Dark Dual Display BOXı USB portundan bağlayarak ikinci veya üçüncü bir harici monitör kullanabilirsiniz.
• Ofis kullanımı: Büyük tablo içeren excel dosyaları ile uğraşırken birden fazla ekranı ister yana ister aşağıya doğru uzayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
• Grafikerler: Photoshop gibi uygulamalarda palet ve diğer araçları ikinci ekrana atarak ana monitörü sadece çizim alanına ayırabilirsiniz.
• Vitrin uygulamaları: Görüntü çoklamak isteyenler 3 adet Dual Display BOX ile 6 monitör desteği sayesinde görüntüyü tüm vitrine yayabilirler.
• LCD veya Plazma TVye Bağlantı: HDMI çıkışı üzerinden bilgisayarınızı TVye bağlamakta kullanabilirsiniz.
• Eski tip görüntü çıkışına sahip kullanıcılar: Üzerinde sadece eski tip analog çıkış bulunan dizüstü bilgisayarlardan DVI veya HDMI girişli LCD monitörlere kaliteli görüntü aktarabilirsiniz.

Dikkat!
1080P video oynatımı için USB 3.0 bağlantısı gerekmektedir.Dizüstü Bilgisayarınızın Ekran Çıkışını Çoklayın
Dark Dual Display BOXı kullanarak laptopunuzun monitör ve ekran çıkışı haricinde ekstra 2 monitör daha bağlayabilirsiniz. Dual Display BOX ile çoklu monitör kullanarak profesyonellerin çalışma ortamını yakalamananız mümkün olacaktır.


1 x Dijital ve 1 x Dijital/Analog Çıkışnbsp;
Farklı monitörlerle kullanım imkanını Dark Dual Display BOXda bulacaksınız. 1 x HDMI ve 1 x DVI/VGA çıkışı ile eski ve yeni nesil monitör, projeksiyon, televizyon gibi farklı görüntü cihazlarına kusursuzca bağlantı kurabilirsiniz.


Gigabit Ethernet ile Yüksek Hızlı Ağ Bağlantısı
Laptopunuza ekstra ekran çıkışı sağlamasının yanında Dark Dual Display BOX bilgisayarınıza 1Gbit (1000Mbps) hızında kablolu ağ bağlantısı da sunar. Yüksek hızlı tek USB 3.0 çıkışından hem ekstra ekranlarınızı hem de ağ bağlantınızı yapabileceksiniz. Ethernet portu bulunmayan Ultrabook veya Macbook Airnbsp; kullanıcıları da Dual Display BOX ile kablolu ağ bağlantısına kavuşacak.USB 3.0 ve USB 2.0 Girişlerle Uyumlu
Dark Dual Display BOX en güncel USB 3.0 bağlantıya sahiptir. Yüksek veri aktarım gücü gerektiren FullHD 1080p film oynatımında takılma, tıkanma yapmaz. Bunun yanısıra eski nesil USB 2.0 çıkışla da uyumlu olarak çalışmaktadır. Eski ve yeni tüm bilgisayarlar ile kullanabilirsiniz.


6 Monitöre Kadar Çoklama Desteği
Bilgisayarınızda birden çok Dark Dual Display BOXı bir arada kullanarak toplam 6 farklı monitöre görüntüleri aktarabilirsiniz. Extended modda masaüstünüzü pek çok monitöre yayabilir veya görüntü aynalama desteğiyle birleştirerek aynı görüntünün tüm monitörlerde aynı anda oynatılması için kullanabilirsiniz.
nbsp;


2048 x 1152 Çözünürlük Desteği
Dark Dual Display BOX her iki çıkışından da 2048 x 1152 çözünürlüğe kadar tüm ekran çözünürlüklerini destekler. Kullanıcıya maksimum çalışma alanı sunar.
nbsp;

Farklı Senaryonalara Hazır
Dark Dual Display BOX USB-VGA dönüştürücüyü sisteminize bağladıktan ve sürücü kurulumunu yaptıktan sonra evde, ofiste, sunumlarda, tasarım uygulamalarında, bankalarda, zero client sistemlerde aşağıdaki modlarda kullanabilirsiniz:
• Extended Mod: Masaüstünüzü uzatmak ve ekstra çalışma alanı elde etmek için için bu modu kullanabilirsiniz. Bu durumda harici görüntü çıkışınız 1. monitörünüz, Dark Dual Display BOX takılı monitörünüzü quot;extendedquot; yani genişletilmiş monitör olarak ayarlayabilirsiniz. Bu modda farklı uygulamaları ayrı monitörlerde tam ekran modunda dahi kullanabilirsiniz.
• Mirror Mod: Masaüstünüzü iki farklı monitöre kopyalamak için bu modu kullanabilirsiniz. Örneğin 2 monitörden birisini siz kullanırken diğerini müşterilerinize gösterim için kullanabilir veya 6 monitöre kadar aynı görüntüyü vitrin uygulamaları için çoklayabilirsiniz.
• Primary Mod: Dark Dual Display BOX ile bağladığınız monitörü asıl, 1. monitörünüz olarak da kullanabilirsiniz.


Elastik Kablosuyla Esnek Konumlandırma
Slim USB 3.0 kablosuyla Dark Dual Display BOXı bağlantılarını yaptıktan sonra masanızın üzerinde bir istasyon gibi konumlandırabilirsiniz.
nbsp;Parlak Beyaz Özel Üst Yüzey
Masanızın üzerinde şık bir şekilde yer alması için Dark Dual Display BOX parlak, piyano beyaz üst yüzeye sahiptir.Kauçuk Ayaklar ile Sıkı Tutunur
Masanızı çizmeden sımsıkı durması için 4 köşesinde kauçuk ayak bulunmaktadır.


Dark Hakkında
Dark, 2009 yılında Türkiyeye yeni ve nitelikli bilişim ürünlerini uygun fiyat ve aksesuar çeşitliliği ile sunmak için kurulmuş bir markadır. Full HD medya oynatıcılar ile başlayan serüveninde Türkiyenin lider medya oynatıcı markası konumuna gelen Dark; 2011 yılında ilk Android işletim sistemli miniPC EvoBOX ile gerçek smart TV deneyimini kullanıcılara sunmuştur. Ağ ürünlerinden, performans bilgisayar kasalarına, depolama ürünlerinden iPad ve tablet aksesuarlarına kadar 200ü aşkın ürün gamına sahip olan Dark; 2012 yılında başlattığı Android tablet serisi EvoPAD ile sektörün öncüsü konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

Henüz bu ürün için yorum yapılmamış!

    Yorum Ekleyin

    Bu ürüne taksit yapılamıyor!

    Eklemek İstedikleriniz