Tükendi!

Dark StoreX N210 2x3.5" RAID Destekli Gigabit NAS İstasyonu

322-29-2412

: 1.174,57 TL + Kdv
: 1.385,99 TL


Detay Özellikler
New Page 1


Kur, Depola, Yönet: StoreX N210
Dark, küçük ve ortaboy işletmelerin uygun maliyete bir depolama istasyonuna sahip olmaları için çift disk ve RAID destekli N210 StoreX NAS istasyonunu tasarladı. Farklı marka ve kapasitedeki diskleri bir arada kullanabilir, şifreli kullanıcı bölümleri oluşturabilir, dahili Torrent desteği ile bir download merkezi olarak konumlandırabilir, FTP,nbsp; fotoğraf ve video sunucusu olarak kullanabilir, USB girişine bağlayacağınız yazıcı veya taşınabilir diski paylaştırabilir, FTP sunucusu olarak faydalanabilirsiniz. Gigabit ağ desteği, tak kullan yapısı, kolay arayüzü ile N210 yeni dosya paylaşım merkeziniz olacak!

Güçlü Donanımı ile Hep Hizmetinizde!
7/24 çalışma için tasarlanmış DSN210, 60MB/snye varan hızlı ağ dosya transferi için çift çekirdekli işlemci ve Gigabit yüksek ağ hızına sahiptir. 6TB kapasiteli 2 disk kullanarak toplam 12TB depolama alanına sahip olabilirsiniz.
* 7/24 kullanım için tasarlanmış HDD kullanmanız tavsiye edilir. Ulaşılabilecek maksimum hız kullanılan disk, bilgisayar ve ağ donanımına göre değişiklik gösterir.

Kolay Kullanımlı Türkçe Arayüz
Kullanıcıların ayarları kolayca yapabilmesi için DSN210un sihirbaz arayüzü ve menüleri Türkçe hazırlanmıştır. DSN210un menüsünde birkaç dokunuşla diskleri hazırlamak, kullanıcıları ayarlamak, servisleri açıp kapatmak mümkündür.

Dikkat!: StoreX N210un arayüzüne erişmek için kutu içeriğinden çıkan kullanma kılavuzunu dikkatle okuyunuz. İlk kurulumda arayüze giriş için kullanıcı adı ve şifre istenen bölümde her iki alana da admin giriniz.

Kullanıcıları Ayarla, Paylaşıma Başla
Storex DSN210 ile birden çok kullanıcıya diskinizi paylaştırabilirsiniz. Her bir kullanıcıya farklı bir klasör ve şifre tanımlayarak kullanıcıların sadece kendi dosyalarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Herkesin paylaşımına açık ortak bir dosya alanı da unutulmamıştır. Özellikle küçük / orta boy işletmeler ve ev kullanımı için hızlı bir şekilde dosya paylaşımı ve yedekleme yapmaya olanak tanır.

Dual 3.5quot; HDD Desteği ile Yüksek Depolama
Dark StoreX N210 güvenilir, yönetimi kolay ve yüksek depolama için 2 adet 3.5quot; çift sabit disk desteklemektedir. Günümüzün yüksek kapasiteli 6TB diskleri ile tam uyumlu çalışan StoreX N210 toplamda 12TB disk desteklemektedir. SATA I/II/III disk desteği ile istediğiniz HDDyi kullanabilirsiniz.

Performans ve Güvenlik İçin RAID
Güçlü çift çekirdekli işlemcisinin yardımı ile DSN210 performans için birleştirici RAID0, güvenlik için aynalama fonksiyonlu RAID1 veya birden iki diskin toplam kapasitesini tek disk olarak JBOD kulanım tiplerinden en iyi şekilde faydalanacaksınız.

Kullanıcı Bazlı Şifreli Erişim
Tüm favori fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı bilgisayarınızdan merkezi dijital medya kütüphaneniz olarak kullanacağınız NAS210 ağ depolama cihazınıza yükleyebilirsiniz. Böylelikle StoreX N210a bağlı kullanıcılar üzerinden tüm dosyalarınızı erişime açabilir, kendinize ait bir depolama alanı oluşturabilir, istemediğiniz kullanıcıların erişimine kapatabilirsiniz.

USB Host Özelliği ile Taşınabilir Disk veya Yazıcınızı Ağdan Paylaştırın!
StoreX N210, USB bağlantılı yazıcı ile ortak kullanıma geçmeniz ve harici disk bağlayarak yedekleme, kopyalama ve Bittorrent yüklemeleri gerçekleştirmeniz için USB Host özelliği ile donatılmıştır.

Dikkat!: StoreX N210 üzerinde bulunan USB bağlantısı ile dahili disklere erişemez, dahili diskler üzerinde okuma/yazma işlemlerini yapamazsınız. StoreX N210 ile dahili veya USB üzerinden bağlanan disklere erişim sadece Ethernet bağlantısı üzerinden gerçekleşmektedir.

Gigabit Hızında Depolamanın Keyfini Sürün
StoreX N210 yüksek hızlı ağ depolaması ve kullanıcılar arasında paylaşım için Gigabit hızında ağ desteği sunmaktadır. 10/100/1000 ethernet bağlantısı sayesinde N210da oluşturulan admin ve kullanıcılar arasında veri kaybı olmaksızın yüksek hızlı dosya paylaşımları yapabilirsiniz.

Dikkat!: Gigabit hızında bağlantı için StoreX N210un bağlı bulunduğu teknik ağ yapısının ve donanımların Gigabit(1000Mbps) hızında veri erişimini desteklemesi gerekmektedir.

SAMBA ile Platform Bağımsız Paylaşım
Ağ dosya paylaşımının yaygın dosya sistemi DSN210da! Diskleri yuvaya yerleştirin ve ağa bağlayın; yapmanız gereken tek şey bu! Ağda varsayılan olarak DSN210 adı ile gözükecek ve bir tık ile içerisindeki ortak alana erişebileceksiniz. Arayüzde belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile ilgili klasöre kolayca dosya kopyalayabilecek, yedekleme yapabileceksiniz. Windows, MacOS, Linux, IOS ve Androidde Samba protokolü ile platform bağımsız, kolayca dosya paylaşabilirsiniz.

FTP Sunucu Özelliği
StoreX N210 ile kendi FTP sunucunuzu kurabilirsiniz. FTP sunucunuza tanımladığınız kullanıcı kimlikleri ile şifreli olarak bağlanabilir veya denetimsiz giriş için düzenleyebilirsiniz. FTP sunucusu dosyalarınıza internet üzerinden ulaşmanın en etkili yoludur.

iTunes ve Medya Sunucusu
DSN210da depoladığınız ortak alandaki fotoğraf, video ve müzik dosyalarına Apple ürünleri için iTunes sunucusu veya diğer platformlar için Medya Sunucusu üzerinden erişebilirsiniz. Birden çok kullanıcının aynı anda erişimini desteklemesi ile DSN210 evinizde veya ofisinizde bir medya istasyonu görevini üstlenecektir.

Torrent Download ile Sürekli İndirin
Internetten Torrent paylaşımı ile dosya indirmek isteyenler için DSN210 biçilmiş kaftandır. WEB arayüzünden .torrent dosyalarını cihaza yükleyin ve işlemi başlatın. Bilgisayardan bağımsız olarak gece gündüz sürekli indirme işlemini yapacaktır. Üstelik internet hızını ayarlayabilmeniz için yükleme ve indirme hız limitlerini de belirleyebilirsiniz.

DDNS Desteği
Internet üzerinden cihaza erişmek için sabit bir IP almak yerine dinamik IPye sahip internet bağlantılarında kullanabileceğiniz DDNS hizmeti DSN210da unutulmamıştır. Desteklenen servis sitelerinden alacağınız kullanıcı adı ve şifreyi girin ve dünyanın neresinde olursanız olun DSN210da bulunan dosyalarınıza internet üzerinden erişin.

Disk Seçmeyen Yapısıyla Bir Adım Önde!
Dark StoreX N210 disk seçmeyen yapısıyla güncel tüm SATA diskler ile çalışabilir. Eski nesil SATA I/II yanında yeni nesil SATA III desteğiyle hızlı bir NAS depolamasının anahtarıdır. Verilerinizi 6Gbpse varan hızlarda hızlı ve güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Güvenebileceğiniz Performans
Mükemmel dosya aktarım performansına sahip StoreX N210, şirket profilinize kolaylıkla uyum sağlayarak ayrı bir yapılandırmaya gerek kalmadan aynı anda 64 kullanıcı ile bağlantı özgürlüğü sunmaktadır.

Uzun Çalışma Saatleri için Özel Tasarım
Dark StoreX N210 uzun çalışma saatlerinde yüksek iş yükü ile çalışan disklerinizin uzun ömürlü olabilmesi için ön panelinde dahili 4cm fan bulundurmaktadır. Üst ve arka ızgaralarında bulunan geniş ızgaralar ile disklerde oluşan sıcak havanın çıkmasına olanak sağlayan StoreX N210, daha uzun ömürlü bir sunucu yapılandırması sunmaktadır.

Metal Üst Izgarası ile Disklerinizi Kolayca Sabitleyin
Dark NAS210 disklerinizi dış etkilere karşı korumak ve yuvalarında sabitleyebilmek için tek vidalı metal üst ızgara ile donatılmıştır. Delikli ve kolay takıp çıkarılabilen yapısıyla hava akımına engel olmaz, disklerinizi kasa içerisine kolayca sabitler.

Dikey ve Yatay Kullanım Desteği
Dark StoreX N210, masaüstünde ya da sunucu odasında hem dikey hem de yatay kullanım için özel olarak tasarlanmış gövde yapısına sahiptir. Bu sayede NAS210u ister dikey ister yatay bir şekilde kullanabilirsiniz. Metal üst sabitleme ızgarası sayesinde yatay kullanımda üst kapak açılsa dahi disklerinizi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver