Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark Storex E27 2.5" 256 Bit AES Donanımsal Şifreli USB 3.0 SATA Disk Kutusu

322-29-3800

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 483,05 TL + Kdv
: 570,00 TL


Detay Özellikler
New Page 1

Dark StoreX E27 256-bit AES Donanımsal Şifre Korumalı 2.5quot; SATA I/II/III USB3.0 Disk Kutusu
Verilerinize Sizden Başka Kimse Ulaşamasın!

nbsp;

Değerli Verilerinizi Tam Koruma ile Güvenceye Alın!
Dark StoreX E27 2.5quot; disk kutusu; Dark mühendisleri tarafından kullanıcı verilerinin en yüksek seviyede korunması için tasarlandı. StoreX E27; Amerikan Ulusal Güvenlik Teşkilatı (NSA) tarafından onaylı 256-bit AES donanımsal şifreleme ve şifre girişi için fiziksel tuş takımı ile yüksek koruma sağlar. ABS sert plastik dış yüzeyi, alüminyum yan gövdesi ile hem diskinizi korur hem de bulunduğu ortamda asil duruşu ile fark yaratır. StoreX E27 gerçek zamanlı koruma sağlarken aynı zamanda USB3.0 bağlantısı ile yüksek hızda veri transferine olanak sağlar. Vidasız disk tak-çıkart özelliği ile StoreX E27 içerisine rahatlıkla disk montajı yapabileceksiniz. 2.5quot;, 7/9.5 mm HDD/SSD/SSHD, SATA I/II/III disklerle uyumlu E27; veri gizliliğine ve güvenliğine önem verenlerin ilk tercihi.

Paranız için Şifreli Çelik Kasa, Veriler için 256-Bit AES Donanımsal Şifrelemeli DSE27!
Dark StoreX E27, Amerikan Ulusal Güvenlik Teşkilatı tarafından çok gizli bilgilerin şifrelenmesi için onaylı gerçek zamanlı 256bit-AES donanımsal korumaya sahiptir. Bu sayede verilerinizi DSE27 içerisine aktardığınız anda, 256-bit AES şifreleme işlemi hiçbir yazılıma gerek duymadan başlayacaktır.

Yüksek Seviyede Koruma StoreX E27 nin İşi !
Kritik verilerin korunması için geliştirilen Dark StoreX E27, sadece yüksek kademedeki yetkililerin değil aynı zamanda önemli verilerini güvence altına almak isteyen kullanıcıların da tercihidir. StoreX E27 güçlü şifre koruması ile verilerinizi güvence altına alırken şifrenizi paylaşmadığınız sürece diskinize kimsenin erişmesine izin vermez!nbsp;


Dayanıklı Gövde ile Verileriniz Güvende!
ABS sert plastik dış yüzeyi ve alüminyum yan gövdesi ile DSE27, yüksek güvenliği sağlam gövdesinde barındırmaktadır. Tek yapmanız gereken diskinizi içerisine yerleştirmek, şifrenizi belirlemek ve verilerinizi güvenle transfer etmek.nbsp;
nbsp;

Durum LED leri ile Bilgi Verir!
DSE 27 nin tuş takımında yer alan LED ler; mavi, turuncu, kırmızı veya yeşil renk yanarak durum bildiriminde bulunur . Böylelikle diskinizin aktiflik durumunu, doğru ya da yanlış şifre girişini ya da güvenliknbsp;kilidinin açık ya da kapalı olduğunu takip edebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Disk Kurulumu!
Dark StoreX E27, 2.5quot; SATA I/ II/ III diskleri kolaylıkla içine yerleştimeniz için kızaklı yapıya sahiptir. 7mm, 9.5mmnbsp; HDD/SSD/SSHD diskleri; vidalama gerektirmeyen kızaklı yapısı sayesinde E27 içine kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.nbsp;Böylelikle vidalama gibi bağlantı işleri ile vakit kaybetmeden hatta tornavida bile kullanmadan 2.5quot; diskinizi kolaylıkla disk kutunuza yerleştirebilir, istediğinizde diskinizi değiştirebilirsiniz.
*Diskinizi, Dark StoreX E27 haricinde başka disk kutusu ile kullandığınızda verileriniz hiçbir şekilde görünmeyecektir.
Minimum Titreşim Maksimum Destek!
Dark StoreX E27 sahip olduğu sünger destek sayesinde; diskiniz tam oturacak ve titreşim minimuma indirgenecektir. Ayrıca, mekanik disklerde okuyucu kafanın disk plakaları arasında titreşimden uzak şekilde çalışması diskinizin ömrünü uzatacaktır.


2.5quot; Tüm Kapasite ve Kalınlıktaki Diskler ile Uyumlu
DSE27 ile marka farkı gözetmeksizin 7/9.5mm kalınlıktaki, SATA I/II/III tüm 2.5quot; disklerinizi kullanabilirsiniz. Dark disk kutusu SATA III ve USB 3.0 bağlantıları sayesinde SSD disklerinizden tam performans almanızı sağlar.İnce ve Hafif Yapısı ile Heryerde
Kompakt boyutları, hafif ve ince yapısı ile Dark StoreX E27 yi rahatça taşıyabilirsiniz. Ayrıca plug amp; play özelliğine sahip DSE27 ile Mac OSX, Linux, Windows işletim sistemleri disklerinizi otomatik olarak tanır.

USB3.0 Bağlantısı ile Hız Sınırlarını Aşın
StoreX E27 günümüzün en hızlı bağlantı arabirimi olan USB3.0 çıkışa sahiptir. USB3.0 maksimum 5Gbps bağlantı hızı sunmaktadır. USB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler maksimum 30 MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB3.0 bağlantılı Dark disk kutusu ile kullandığınız diskin performansına bağlı olarak 5 Gbit/s a kadar hızları yakalayabilirsiniz. Dark StoreX E27 ile USB 2.0 disk kutularına göre 10 kata kadar daha hızlı veri transferi yapacak, gigabytelarca veriyi çok daha kısa sürede aktaracaksınız.
*Dark StoreX E27 nin anlık veri şifreleme özelliği SSD disklerde 200mb/snbsp; ye kadar veri transferi gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır.

Harici Güç Kaynağı Gerekmez
DK-AC-DSE27, yanında gelen USB3.0 kablosu ile harici güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışır. Adaptör taşımanızı gerektirmeyen gerçek taşınabilir disk çözümünüz StoreX E27 ile tanışma vakti geldi.

Disk Kutunuza quot;Business Classquot; Görünüm Katın
StoreX E27 USB 3.0 disk kutusu sahip olduğu tasarımı ile fark yaratır. Yuvarlatılmış köşeleri, alüminyum yan gövdesi ve ABS sert plastik dış gövdesi ile cebinizde bile rahatlıkla taşıyabilirsiniz.


Mac, Windows, Linux Desteği
Dark StoreX E27; Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OSX, Linux 2.4 ve üzeri işletim sistemleri ile uyumludur. Uyumlu işletim sistemlerinde verilerinize erişmek için StoreX E27 üzerinde yer alan tuşlara basarak şifrenizi girmeniz ve kilidi açmanız gerekmektedir.

Eksiksiz Kutu İçeriği ile Karşınızda!
Dark StoreX E27 nin kutu içeriğinde StoreX E27 disk kutusu, USB 3.0 kablo, kullanım kılavuzu, ince diskler için sünger destek ve garanti belgesi bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

Veri Koruması : 256-bit AES Donanımsal Şifreleme
Fiziksel Tuşlar : Var
Disk Arabirimi : SATA I/ II/ II
HDD Boyutu : 2.5quot; - 7/9.5mm
USB Desteği : USB3.0 / USB2.0
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 - Mac OSX - Linux 2.4 ve üzeri
Montaj : Vidasız Montaj
Üretici Kodu : DK-AC-DSE27

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver