Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark StoreX DSD27CR 3.5"/2.5" USB3.0 SATA Klon Destekli Bilgisayar Bağımsız Kart Okuyuculu Disk İstasyonu

322-29-4293

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 1.402,55 TL + Kdv
: 1.655,01 TL


Detay Özellikler
Yazılımsıl Klonlama

Dark StoreX D27CR Çift Disk Destekli Bilgisayardan Bağımsız Klonlama Özellikli, Kart Okuyuculu Harici Disk İstasyonu
StoreX D27CR ile Kart Okuyuculu Disk Kutusunun Ayrıcalığını Yaşayın!

Yazılımsıl Klonlama, Yüksek Hız ile Birleşti!
Yüksek performanslı disk istasyonlarının uzmanı Dark; tek tuşla bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymadan klonlama özelliğine sahip 3.5quot;/2.5quot; çift disk destekli USB3.0 disk istasyonunbsp;D27CR yi hazırladı. D27CR ile diğer disk istasyonlarından farklı olarak herhangi bir PC ya da program kullanmadan tek tuşla diskler arasında klonlama yapabilirsiniz. D27CR disk istasyonu; CF, SD kart okuyucusu ve ön panelinde bulunan 1x USB3.0 bağlantısı ile bir bilgisayarın tüm depolama ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. USB3.0 bağlantılı StoreX D27CR, 10TB+ kapasiteli SATA arayüzlü tüm 3.5quot; / 2.5quot; HDD/SSHD/SSD disklerinizi destekler.

quot;Klonlamaquot; Tek Tuş a İniyor!
Dark StoreX D27CR tek tuşla klonlama özelliğine sahiptir. Bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymadan ya da karışık jumper ayarlarıyla uğraşmadan hızlıca diskinizdeki verilerinizi diğerine kolayca klonlayabileceksiniz.

Klonlama Başlar - Sürer - Biter, Sizin Herşeyden Haberiniz Olur!
Dark SoreX D27CR ile klonlama işlemi için her bir SATA bağlantı noktasına birbirine eş ya da farklı boyutlarda disk yerleştirip ön panelde bulunan quot;Clonequot; tuşuna iki kez basmanız yeterlidir. D27CR, klonlama işlemi başladığında disk ledlerini aralıksız yakıp söndürecek klonlama işlemine başlayacaktır. İşlem sürecinde ledler yanıp sönmeye devam edecektir. Klonlama işlemi bittiğinde Dark D27CR, disk ledleri kesintisiz yanarak size klonlamanın bittiği bilgisini verecektir.

Dikkat!: Klonlama işlemi bittikten sonra klonlama yaptığınız disk; ad, boyut ve data bilgileri açısından birebir aynı olacağından işletim sisteminizde çakışmaya neden olarak görünmeyebilir. Bu durumda diskinize erişmek için Bilgisayarım - Yönet - Depolama - Disk Yönetimi bölümünden diskinizin çevrimiçi olmasını sağlayınız.

Boyutları Farklı Diskler ile Klonlama İşlemi
Dark StoreX D27CR USB3.0 disk istasyonu ile klonlama işlemi birbirinden farklı boyutlarda diskler ile yapılabilir. Klonlama işlemi sonunda hedef diskte kullanılmayan disk bölümü quot;Ayrılmış Alanquot; olarak kalacaktır.
Dikkat!: Hedef diskinizin depolama boyutu ana disk ile aynı ya da daha geniş depolama boyutuna sahip olmalıdır.

10TB+ Disk Desteği
Dark StoreX D27CR disk istasyonu günümüzün yüksek kapasiteli 4TB, 6TB, 8TB ya da 10TB+ kapasiteli SATA diskleriyle tam uyumludur.

Windows İşletim Sistemi 2TB Üzeri Kapasite Desteği Hakkında
2TB ın üzerinde kapasite sunan disklerden tam faydalanabilmek için kullandığınız işletim sisteminin ve sistem konfigürasyonunun bunu desteklemesi gerekmektedir.
Detaylı bilgi için: //support.microsoft.com/tr-tr/help/2581408/windows-support-for-hard-disks-that-are-larger-than-2-tb

USB 3.0 ile Yüksek Hızlı Kablolu Bağlantı
StoreX D27CR günümüzün en hızlı bağlantı arabirimlerinden olan USB3.0 çıkışa sahiptir. USB3.0 maksimum 5Gbps bağlantı hızı sunmaktadır. USB2.0 bağlantılı taşınabilir diskler maksimum 30MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB3.0 bağlantılı Dark StoreX D27CR disk istasyonu ile kullandığınız diskin performansına bağlı olarak 550MB/s ye varan yazma hızlarına ulaşabilirsiniz. Dark StoreX D27CR ile USB2.0 disk istasyonlarına göre çok daha hızlı veri transferi yapacak, gigabytlarca veriyi kısa sürede kolayca kopyalayacaksınız. Aynı zamanda kart okuyucunuzdan yeni nesil yüksek hızlı kartları USB3.0 hızlarında okutup mobil cihazlarınızın kartlarından gerekli dosyaları hızla arşivinize taşıyabilirsiniz.

*Ulaşılabilen maksimum yazma hızı kullanılan donanıma ve dosya türüne göre değişiklik gösterebilir. Yüksek okuma-yazma hızlarına katı hal sürücüleri (SSD ler) kullanılarak ulaşılabilir.

Tek Kablo ile Çift Diske Erişim
StoreX D27CR çift disk yuvasına sahiptir. İster tek disk, ister çift disk ile kullandığınızda tek kablo üzerinden aynı anda iki diske de erişim imkanı sunar.Dark StoreX D27CR Şık Tasarıma Sahiptir
Dark StoreX D27CR sadece yüksek performansı sağlamaz aynı zamanda özel tasarımı ile farklılığını gösterecektir.nbsp;nbsp;nbsp;

Vidasız, Kolay Takamp;Çıkart Yapı
Dark disk istasyonu disklerine en hızlı şekilde erişmek isteyen kullanıcılar içindir. Diski sadece yuvaya oturtup güç ve veri bağlantısını yapmanız yeterlidir. Vida, tanıtma, ayar derdi olmadan disklerinizi bilgisayarınıza kolayca bağlayabilirsiniz.


Öneri: Kenardaki Disklerinizi Koruyun
Disk istasyonunda kullandığınız 3.5quot; ve 2.5quot; disklerinizi rafta statik elektrikten uzak, tozlanmadan saklamak için ayrıca DK-AC-DAK1B ve DK-AC-DAK2B 3.5quot; ya danbsp; 2.5quot; 2#39;li Disk Koruma ve Taşıma Kutusu satın alabilirsiniz.


Dark StoreX D27CR Eksiksiz Kutu İçeriğine Sahiptir
Dark StoreX D27CR nin kutu içerisinde; D27CR disk istasyonu, USB3.0 kablo, güç adaptörü, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi yer almaktadır.

Teknik Özellikler
nbsp;

Tip : Disk İstasyonu (Docking Station)
Takılabilen Disk Boyutu : 3.5quot; ve 2.5quot;
Disk Arabirimi : SATA I/II/III
Malzeme : Plastik
Ek Özellik : Kart Okuyucu CF /SD + USB3.0 Host
Klon Desteği : Var
Bağlantı Arayüzü : USB3.0 / USB 2.0
Ürün Kodu : DK-AC-DSD27CRBu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver