Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark SATA - USB 3.0 Dönüştürücü

322-29-3799

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 145,62 TL + Kdv
: 171,83 TL


Detay Özellikler

Dark StoreX DSA3 Harici USB3.0 Sata I/II/III 2.5quot; Dönüştürücü
Disklerinize Yüksek Hızla Çabuk Erişimin Doğru Adresi Dark StoreX DSA3 de!


Tek Bir Aparat ile Tüm Disklerinize USB 3.0 Hızıyla Erişin!
Birden çok diske sahip bilgisayar kullanıcıları, bilgisayar teknik servisleri ya da güvenlik şirketleri gibi anlık olarak disklere erişim ihtiyacı duyanlar için Dark, StoreX DSA3 ü üretti. StoreX DSA3 ile 2.5quot; SATA I / II / III,nbsp; HDD/SSD/SSHD disklerdeki verilere USB 3.0 yüksek hızlı ara birimi üzerinden çabucak erişebileceksiniz. Siz de 2.5quot; disklerinize hızlıca erişimek istiyorsanız Dark StoreX DSA3 ün farkını deneyimleyin.

SATA I / II / III, 2.5quot; HDD/SSD/SSHD Okuma/Yazma işini DSA3 e Bırakın!
Dark StoreX DSA3 ün doğrudan SATA bağlantısı sayesinde marka bağımsız 2.5" SATA I / II / III HDD/SSD/SSHD disklerinize çabucak erişebilirsiniz. StoreX DSA3 ile disklerinize hiç bir ekstra güç girişine gereksinim duymadan erişebilirsiniz. Ayrıca USB 3.0 Super Speed bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlayın ve dosyalarınıza anında erişmenin keyfini yakalayın.

USB3.0 ile Yüksek Hızlı Kablolu Bağlantı
StoreX DSA3 günümüzün en hızlı bağlantı arabirimlerinden olan USB 3.0 çıkışa sahiptir. USB 3.0 maksimum 5Gbps bağlantı hızı sunmaktadır. USB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler maksimum 30 MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB 3.0 bağlantılı Dark DSA3 ile kullandığınız diskin performansına bağlı olarak 550MB/s ye varan okuma/yazma hızlarına ulaşabilirsiniz. Dark StoreX DSA3 ile çok daha hızlı veri transferi yapacak, gigabytelarca veriyi kısa sürede kolayca kopyalayacaksınız.

*Ulaşılabilen maksimum okuma/yazma hızı kullanılan donanıma ve dosya türüne göre değişiklik gösterebilir. Yüksek okuma-yazma hızlarına katı hal sürücüleri(SSDler) kullanılarak ulaşılabilir.

Güç Adaptörsüz 4TB Disk Desteği
Dark StoreX DSA3 SATA - USB3.0 dönüştürücü günümüzün yüksek kapasiteli 2TB,3TB, 4TB SATA HDD/SSHD/SSD diskleri ile de uyumludur.
* USB2.0 0.5A , USB3.0 0.9A varan güç vermektedir. Yüksek kapasiteli disklerin bazıları daha yüksek güç gereksinimi duyabileceğinden dolayı StoreX DSA3 ü bilgisayarınızdaki USB3.0 portuna takmanızı tavsiye ederiz.

Kompakt Boyutları ile Yanınızda Rahatça Taşıyın!

Dark StoreX DSA3 ü neredeyse bozuk paraya yakın boyutlarıyla çantanızda hatta cebinizde kolayca taşıyabileceksiniz. StoreX DSA3 kompakt boyutlarının yanında harici güç adaptör girişine ihtiyaç duymayan yapısı sayesinde de yanınızda kolaylıkla taşıyabilecek ve böylece 2.5quot; disklerinize hızlıca erişebileceksiniz.nbsp;

Teknik Özellikler:

Ürün Kodu : DK-AC-DSA3
Disk Arabirimi : SATA I /II /III
Bağlantı Arayüzü : USB3.0, USB2.0
Malzeme : Plastik
Disk Bilgisi : 2.5quot; - SSD/HDD/SSHD
Desteklenen Max Disk Boyutu : 4TB a Kadar
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7/8.1/10
nbsp; Mac OS / Linux 2.4 ve üzeri
Kutu İçeriği : Storex DSA3
nbsp; Kullanım Kılavuzu
nbsp; Garati Belgesi

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver