Tükendi!

Dark RangeMAX WRT450 802.11n WiFi 450Mbit 3x5dBi Antenli Kablosuz Router / Access Point / Repeater (3T/3R)

327-29-3921

: 562,78 TL + Kdv
: 664,07 TL


Detay Özellikler
Arttırılmış Kapsama Alanı

Dark RangeMAX WRT450 4 Port Ethernet 450Mbps Kablosuz Router
3 Kata Varan Kablosuz Veri Transfer Performansını Deneyimleyin!

nbsp;
Arttırılmış Kapsama Alanı, Üç Anten ile Sinyal Gücü En Üst Düzeyde
Dark RangeMAX WRT450 ile geniş kapsama alanına, kablosuz hızlı veri aktarımına ve kurulumu kolay çoklu ağ seçeneklerine sahip olun. Dark WRT450; kablosuz ağa rahatça erişebilmeniz için 3x5 dBi antene, 802.11 b/g/n kablosuz ağ standardına ve 450Mbps ye varan veri transfer hızına sahiptir. Kablolu ağ bağlantısına gereksinim duyan cihazlarınız için RangeMAX WRT450 de; 4x 10/100 Mbps ethernet bağlantı yuvası da bulunmaktadır. WRT450 ye kolaylıkla bağlanabilir ve gereken kurulum aşamalarını kullanımı kolay Türkçe arayüzü ile rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. Geniş alanı kapsayan 3x 5dBi antenleri ile sinyal gücü, kullanımı kolay Türkçe arayüzü ve 450Mbps ye varan veri transferine olanak tanıyan Dark RangeMAX WRT450, ağ bağlantı ihtiyaçlarınızı karşılayan kesin çözüm.
Dark RangeMAX WRT450 ile Performansı 3e Katlayın !
WRT450 sahip olduğu özel donanımı ve 3x 5dBi antenleri ile engel tanımadan 450Mbps ye varan yüksek hızlarda veri transferini gerçekleştirmenize olanak tanır. Dark RangeMAX WRT450 sahip olduğu 3x 5dBi antenleri ile engel tanımayan geniş kapsama alanı sağlar. Duvar aşan sinyallerinbsp; sahip olduğu 3x 5dBi antenlerinin desteği ile kolayca iletir. Engel tanımayan kapsama alanının ayrıcalığını Dark RangeMAX WRT450 ile yaşayın!nbsp;nbsp;
Türkçe ve Kolay Kullanımlı Yeni Arayüz
Dark WRT450 Türkçe olarak geliştirilmiş olup kablolu/kablosuz internet bağlantısına erişmeniz için 6 ana sihirbaz moduna sahiptir. Erişim noktası, yönlendirici, tekrarlayıcı, istemci ve WISP modlarıyla tüm bağlantı senaryolarına uygun bağlantınızı yapılandırabilir, kablosuz hızınızı 450Mbps seviyesine çıkartarak yüksek hızda veri transferinin tadını çıkarabilirsiniz.
Kablolu Internet Bağlantısına Kablosuz Erişin
Dark WRT450 kablolu ADSL ve Uydunet modemlerdeki interneti kablosuz paylaştırmak veya kablosuz bağlantılarını 300 Mbps hızına çıkarmak için hazır olarak gelmektedir. Modeminiz ile WRT450 arasında kablo bağlantısını kurup hemen internete erişmeye başlayabilirsiniz. Üstelik bilgisayarların yanı sıra tablet, telefon, uydu alıcı, konsol veya akıllı TV ler ile de çalışmak üzere tasarlanmıştır.
Kablosuz İnternetiniz ile Kablolu Ağ Girişli Ürünlerinizi Buluşturun
Ağ destekli yazıcı, televizyon, uydu alıcı gibi pek çok ürünün sadece kablolu bağlantısı bulunmaktadır. Bu cihazların özel kablosuz bağlantı aparatlarını hem bulabilmek hem de yüksek fiyatları nedeniyle alabilmek zordur. Dark WRT450, mevcut kablosuz ağınızı kabloluya dönüştürme özelliği sayesinde uydu alıcı, akıllı TV, masaüstü PC gibi kablolu bağlantı yapmanız gereken cihazlarınıza interneti uygun fiyata ulaştırır. Arayüzdeki sihirbazdan quot;İstemciquot; modunu seçerek bu özelliği aktif hale getirebilirsiniz.

4x Kablolu Gigabit Bağlantı

İnternetin yanısıra dahili ağ bağlantınızın da performansının maksimize edilebilmesi ve bağlantı darboğazlarının ortadan kalkması için Dark RangeMAX WRT450 nin tüm kablolu ağ bağlantıları 10/100 Mbps hızındadır. 1 giriş, 4x çıkış RJ45 ethernet portları ile ağ içi dosya transferlerinizi hızlıca yapabileceksiniz.
nbsp; Duvara da Asılabilir
Masada, konsol üzerinde kullanabileceğiniz gibi çift yönlü asma imkanı ile WRT450 yi duvara da sabitleyebilirsiniz. İki noktadan vidalama imkanı ile duvara sıkıca tutturabilirsiniz.
3x Harici Anten ile Maksimum Çekim Gücü
Daha iyi kapsama alanı sunabilmek için RangeMAX WRT450, 3x antene sahiptir. Güçlü tasarımı ile WRT450 nin kapsama alanına hayret edeceksiniz.
Eksiksiz Kutu İçeriği

Dark RangeMAX WRT450, adaptör, CAT-5 ethernet kablo ve kullanma kılavuzu ile eksiksiz kutu içeriğine sahiptir.

Teknik Özellikler

nbsp;

Ethernet Port Sayısı : 4 Adet / 10/100Mbps RJ45
Kablosuz Bağlantı Hızı : 450 Mbps
Anten Sayısı : 3x 5dBi
Kablosuz Bağlantı Standardı : 802.11 b/g/n / IEEE 802.3 ab/u
Kablosuz Şifreleme : 64/128bit WEP/WPA/WPA2
Ürün : DK-NT-WRT450

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver