Dark Maxıma V20, 2X20Cm, 1X12Cm Argb Fan, 2Xusb3.0, 1Xtype-C, Rf Kontrollü Oyuncu Kasası

388-29-5576

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 3.278,57 TL + Kdv
: 3.868,71 TL
- +


Detay Özellikler

Yepyeni Dark MAXIMA V20, 2x20CM ve 1x12CM ARGB Ring LED Fan, Full Mesh Ön Panel, Dikey Ekran Kartı Destekli Süper ATX Oyuncu Kasası !
Efsane Yenilendi; 2x20cm, 1x12cm ARGB Fan, USB Type C Bağlantı, 4mm T-Glass Cam Yan Paneli, Ultra Geniş İç Hacimli Yapısı ile Oyuncuların Yeni TercihiGelmiş Geçmiş En iyi Oyuncu Kasası Olmaya Aday: Dark MAXIMA V20
Yepyeni Dark MAXIMA V20; profesyonel oyuncu ve yayıncıların ihtiyaç duyduğu maksimum hava akışı ve mükemmel görselliği adreslenebilir RGB LEDleri ile bir araya getiriyor. Benzersiz hava akışı için ön panelde konumlandırılmış  Ultrabright Super LED 2x20cm Adreslenebilir RGB fanları ve 12cmlik egzoz fanı sayesinde kasa içinde oluşan sıcak havayı hızlıca tahliye eder ve rakipsiz soğutma performansına ulaşır. Türkiyede ilk defa %100 uyumlu dikey ekran kartı kullanım kiti sayesinde görsellikte zirveyi yaşayacağınız Dark MAXIMA V20, en geniş CPU soğutucular için 165mm derinlik ve en performanslı ekran kartları için 380mm derinlik desteği ile bilgisayar tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar!Dikey Ekran Kartı Kullanmak Artık Mümkün !
Türkiyede ilklerin öncüsü Darkın Maxima kasaları ve harici satılan dikey ekran kartı kullanım kiti(DKCHVGAKIT) sayesinde artık ekran kartlarınızı dikey olarak konumlandırabileceksiniz. Bu sayede bilgisayarınızın ve ekran kartınızın RGBli renk efektlerini kolayca gözlemleyecek ve kartınızın fanlarının ne zamanlarda aktif olup/olmadığını izleyebileceksiniz. Dikey ekran kartı kiti bilgisayarınıza katma değer sağlayacak bugüne kadar yatırım yaptığınız en iyi aksesuar olacak !


Full Mesh Yapılı Ön Paneli ve Toz Filtresi ile Tam Bir PRO!
Bilgisayar kasası tercihinde görsellikle birlikte performansa da önem verenler için Dark MAXIMA V20, ön paneli full mesh yapılı özel bir tasarıma sahiptir. Ön taraftaki full mesh yapılı paneller hemen yanında ekstra hava delikleri ile kusursuz hava geçirgenliği sunar. Böylece bileşenleriniz dışarıdan gelen taze hava ile kolayca soğur.

Güçlendirilmiş Siyah Çerçeveli Yan Cam Panel ile Kusursuz Seyir Keyfi !

Yeni Dark MAXIMA V20, bileşenlerinizi en net şekilde izlemeniz için yan paneli full cam olarak tasarlanmıştır. 4mm kalınlığında temperli(güçlendirilmiş) cam yan panele ve cam panelin etrafında siyah çerçeveye sahip. Dark MAXIMA V20 ile birlikte gelen Ultra Bright ARGB Super LED fanların vereceği ARGB şölen ile bileşenlerinize bakmaya doyamayacaksınız !
ARGB ile Renkleri Zevkinize Göre Kontrol Edin !

3pin ARGB anakart bağlantısıyla yerinizden kalkmadan 16 milyon renk paletinden seçtiğiniz renk ile kasanızı istediğiniz şekilde tasarlayın. Dark MAXIMA V20nin fanları özel olarak tasarlanmıştır. Üstelik 3pin ARGB renk kontrolcüsü piyasada bulunan tüm anakartlar ile uyumlu!ARGB Anakartı Olmayanlar Üzülmesin ! Kumandanız Var!

Gönül ister ki her oyuncunun anakartında ARGB bağlantısı olsun ama sizinkin de yoksa üzülmeyin! Dark MAXIMA V20 kasanın kumandası ile renk ve fan hızlarını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Bu sayede onlarca ön tanımlı ARGB renk geçişlerinden istediğinizi seçin ve renk cümbüşünü kasanıza getirin. Yeni Nesil Bağlantı Yuvası: USB 3.1 Gen 2
Yeni nesil depolama aygıtları ve cep telefonlarının şarj bağlantısı için kullanabileceğiniz USB Type C portu şimdi Dark Maxima V20de! Henüz giriş ve orta seviye anakartlarda bulunmasa da geleceğin bağlantı yuvası olan USB3.1 Gen 2 bağlantısı sayesinde 10Gbps data transfer hızına ve yüksek hızlı şarj desteğine kasanızın ön panelinden kolayca ulaşın. 
Tüm Bağlantılar Elinizin Altında!
Dark MAXIMA V20 yeni nesil oyuncu performans kasasının ön panelindeki bağlantıları sayesinde güncel harici cihazların tüm kablolu arabirimlerine destek verir. Ön panelde bulunan USB 3.1 Type-C ve 2x USB 3.0 portlarından geleneksel depolama cihazlarınızı yüksek hızlarda bağlayabilir, kulaklık ve mikrofon girişlerini sürekli olarak elinizin altında bulabilirsiniz. Aynı zamanda Ultra Bright ARGB Ring LEDleri kontrol edebileceğiniz LED tuşu bulunan Dark MAXIMA V20 fanlarının ışıklarını dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz veya modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Sizin kasanız, sizi havanız !Dahili Ultra Bright ARGB
Super LED Fanlar ile Görsellikte Mükemmellik !
Dark MAXIMA V20yi diğer kasalardan ayırt eden bir diğer özellik ise ekstra fan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kasa içi en yeni nesil Ultra Bright Super LED fanlar ile birlikte gelmesidir. 2x20cmlik fanların fırtına etkisinin bilgisayar performansına katkısını çıplak göz ile deneyimleyebileceksiniz.


Kusursuz Hava Akışı
Kasanızın ön panelindeki full mesh panelin hava deliklerinden 2x20cm Ultra Bright ARGB Super LEDli fanlar ile süzülen taze hava kasa içi bileşenlerinizi adeta donduracak. 1x12cm arka panel egzoz fanı üzerinden dışarı hızlı bir şekilde transfer edilecek. Hem dahili fanları hem de fan yuvalarını kullanarak toplamda 7 adet fan montajı yapabilir ve kasa içi hava akışınızı daha da mükemmelleştirebilirsiniz.


Rakipsiz Sıvı Soğutma Desteği
Dark Maxima V20, üst seviye performans için rakipsiz sıvı soğutma desteği ile de öne çıkıyor. Üst panelde 240/280mm ve ön panelde 240 / 280 / 360mmye kadar sıvı soğutma desteği sayesinde AMD ve Intelin çok çekirdekli işlemcilerinden soğutma problemi olmadan %100 performans almanızı sağlar.38cm VGA ve 16,5cm İşlemci Soğutucu Desteği
AMD Radeon 5700XT veya Nvidia GeForce RTX 3080 gibi uzun oyuncu kartlarını sorunsuzca kullanabilmeniz için Dark MAXIMA V20, 38cm uzunluğa kadar ekran kartı desteği sağlar. İşlemci soğutucu olarak ise  Dark Freezer X120/124, Arctic Freezer 34 Duo ve Silverstone AR01 gibi 165mm yüksekliğe kadar soğutucu kullanabilir ve işlemcinizin performansını daima maksimumda tutabilirsiniz. 

Özel Tasarım Tünelli Yapı
Kasa içi hava dolaşımına daha az etki etmesi için geliştirilen Süper ATX şasi tasarımında alt bölüm özel tasarım kabin ile kapatılmıştır. Bu sayede disklerin, güç kaynağının ve kabloların hem hava transferine hem de seyir zevkine engel olmaması sağlanmıştır.

Akılcı 3.5" / 2.5" Sürücü Yuvası
Dark MAXIMA V20 yüksek ve hızlı veri depolaması için kullanabileceğiniz 4 adet 3.5" / 5 adet 2.5" disk yuvasına sahiptir. Uygun vida deliklerine sahip yapısıyla 2.5" ve 3.5" disklerinizi Dark MAXIMA V20 ye kolayca montajlayabilirsiniz. Akılcı tasarımlı yapısıyla kasa içi hava dolaşımını etkilemeden SSD ve HDDlerinizi sisteminize dahil edebilir ve kasanızın gücüne güç katabilirsiniz.Manyetik Üst Fan Filtresi ile Kusursuz Temizlik, Maksimum Isı Transferi
PC tutkunları iyi bilir, uzun süre kullanılmayan bilgisayarların üst kısımları tozlanır. Dark MAXIMA V20 kasanızın üst bölümünde bulunan mıknatıslı toz filtresi sayesinde çevrede bulunan tozlar hiçbir şekilde kasanızın üst bölümünden kasanıza giremeyecek. Manyetik tasarımı sayesinde istediğinizde çıkarıp yıkayabileceğiniz fan filtresini, kuruduğunda; vida ya da aparata ihtiyacınız olmadan kolayca yerine takabilirsiniz.


Çıkarılabilir Alt Fan Filtresi
Güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olması ve stabil çalışması için tozdan korunması gerekir. Dark MAXIMA V20 de alta konumlandırılan güç kaynağınızı tozdan korumak için kasanızın içini açmadan çıkarabileceğiniz ve temizleyebileceğiniz yıkanabilir tam boy fan filtresi bulunmaktadır. Yüksek ayakları ve alt fan filtresi ile kasanız hep temiz, bileşenleriniz hep stabil çalışacaktır.

Yüzey Çizmeyen Sünger Ayaklar
Sahip olduğu 4X sünger ayak destekleri ile bulunduğu yerde sarsılmaz bir yapıya sahip olan Dark MAXIMA V20, aynı zamanda hassas yüzeyleri asla çizmez.


Süper ATX ile Kablolarınız Çok Daha Derli Toplu
Bilgisayar sistemlerinin kasa içi düzenini sağlamak için Dark MAXIMA V20 kolay kablo yönetimi sağlayan özel hazırlanmış kablo boşluklarına sahiptir. Bu boşlukları kullanarak Süper ATX şasi yapısının sunduğu ayrılmış HDD ve PSU bölümüne anakart kablolarınızı taşıyabilecek, etkili kablo yönetimi yapabileceksiniz. Bu sayede hem görsel olarak kasanıza zerafet katabilir hem de bileşenleri kusursuz izlemenin keyfini sürebilirsiniz.

Mid Tower Kasa Yapısı
Dark MAXIMA V20 geliştirilmiş Mid Tower kasa yapısı ile dikey yapıdadır. ATX, Micro-ATX ve Mini-ITX anakartlar ile tam uyumlu şekilde tasarlanan çağımızın en çok tercih edilen kasa boyutuna sahiptir.Teknik Özellikler

Kasa Tipi Mid-Tower
Uyumlu Anakartlar ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
3.5" 5 Adet
2.5" 4 Adet
Genişleme Yuvası PCI-E 7 Adet
Ekran Kartı Desteği 380mm
İşlemci Soğutucu Desteği 165mm
Kasa Sacı 0.8mm SPCC(Çelik)
Güç Kaynağı Tüneli Altta
Fanlar ve Fan Yuvaları

Ön Panel   : 2x 20cm ARGB Super LEDli fan

Arka Panel : 1x 12cm ARGB Super LEDli fan

Üst Panel   : 2x 12cm Fan Yuvası
PSU Üstü   : 2x 12cm Fan Yuvası

Boyut 458mm (D) x 215mm (G) x 482mm (Y)
USB Çıkış 3 Adet (1x USB3.1 Type C, 2x USB3.0)
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DKCHMAXV20


Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver