Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark EZCast Kablosuz HDMI Görüntü Aktarım Kiti

343-29-2625

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 274,61 TL + Kdv
: 324,04 TL


Detay ÖzelliklerKablosuz Görüntü Aktarımı Şimdi Başlıyor
Dark; platform bağımsız olarak Android ve iOS akıllı telefonlardan, Windows ve MAC bilgisayarlardan cihazlarınızdaki tüm içeriği oturduğunuz yerden TVnize aktarmanızı sağlayacak yeni nesil kablosuz görüntü ve ses aktarım teknolojisi EZCastı sunar. HDMI portuna takılan bir USB bellek boyutundaki Dark EZCast ile akıllı telefon, tablet veya laptop içerisindeki film, müzik ve oyun gibi multimedya içeriği kablosuz olarak TVnize kolayca taşıyabilirsiniz. Kolay kurulumu, yüksek performansı ve platform bağımsız çalışması ile Dark EZCast televizyonunuzun tamamlayıcısı olacak.

Kolayca Bağlanın
Dark EZCast ile kablosuz arabirimine bağlanarak multimedya paylaşımını başlatmak bir WiFi ağına bağlanmak kadar kolaydır. Dark EZCastı TVnizin HDMI portuna takın ve güç bağlantısını yapın. Kablosuz görüntü aktarım yapmak istediğiniz cihazınızdan EZCast adındaki kablosuz ağa TVnizin ekranında görünen şifre ile bağlanın ve cihazınızdaki EZCast uygulamasını çalıştırın. Hepsi bu kadar! Kablosuz görüntü aktarımı dünyasına hoş geldiniz.EZCast: Hızlı Kablosuz Aktarım Arayüzü
Dark EZCast ürününü akıllı cihazınızda kullanabilmeniz için gerekli olan EZCast uygulamasını Android, iOS, Windows ve MAC için tıklayarak indirebilirsiniz. Dark EZCast; fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyalarınıza kolay erişim için ayrı gruplandırılmış menü sistemine sahiptir. Bu sayede dosyalarınızı aramakla vakit kaybetmeden cihazınızdaki tüm dosyalara kolayca erişecek ve paylaşabileceksiniz.Akıllı Cihazlarınızdan En Hızlı Şekilde Aktarımın Keyfini Yaşayın
Dark EZCast kablosuz teknolojisi ile telefon ve tabletlerinizin sınırsız dünyasını dev ekrana taşıyın. Akıllı cihazlarınızın küçük ekranlarına mahkum kalmadan TV’nizde fotoğraflarınıza bakma, video izleme, internette gezinme gibi işlemleri performans kaybı yaşamadan yapabileceksiniz. Dark EZCast ile görüntüyü ve sesi aynı anda iletebileceksiniz.

AirPlay ile Tüm Apple Cihazlarından Kablosuz Görüntü Aktarımı
iOS ve MacOS işletim sistemine sahip cihazlarınızın içeriğini aynalama fonksiyonu ile kablosuz olarak Dark EZCastın büyülü dünyasına taşıyabilirsiniz. Apple iPhone, iPad, iMac ve Macbook Airin sahip olduğu Airplay desteği ile uyumlu olan Dark EZCastın kablosuz ağına bağlanın, EZAiri çalıştırın ve AirPlay’den faydalanmaya anında başlayın.

Bilgisayarınızdan Kablosuz Dünyanın Kapılarını Aralayın
Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızın sınırsız dünyasını kablosuz ile tanıştırmak ve TVnizin dev ekranını bir monitör olarak kullanarak kesintisiz HD video, müzik ve dijital içeriğin keyfini sürebilirsiniz. Yükleyeceğiniz EZCast uygulaması ile isterseniz DLNA üzerinden uyumlu bir media player kullanarak ya da isterseniz ekranınızı paylaşarak kablosuz tüm içeriği sınırsız bir şekilde TVnize taşıyabilirsiniz.

Akıllı Telefonunuz ile Canlı Yayına Hazır Olun
Dark EZCastın menüsünde bulunan kamera özelliği ile akıllı telefon ya da tabletinizde bulunan ön ya da arka kamerası ile çektiğiniz görüntüyü anlık olarak TVye aktarabilirsiniz. Yüksek ve düşük kaliteli iki farklı çekim seçeneğiyle istediğiniz hızda görüntü aktarabilir, durdurma tuşuyla anlık olarak görüntüyü sabitleyebilir ve bu görüntü üzerinde işaretleme yapabilirsiniz. İşiniz bittiğinde tek tuşla çektiğiniz görüntüyü kaydedebilirsiniz.

EZMirror ile Ekranınız Birebir TVde
Dark EZCastın özelliklerinden biri de cihazınızın ekranını birebir olarak TVnize yansıtabileceğiniz EZMirror özelliğidir. EZMirror ile Android ve IOS cihazlarınızdan Kablosuz Ekran (Wireless Display) özelliğini etkinleştirin. TVnizin ekranında görünen SSID ismi ile bağlantı kurun ve ekrandaki şifreyi girin. Bağlantı kurulduktan sonra akıllı cihazınızın ekranını birebir olarak TVnizde görebileceksiniz. Dark EZCast ile bu aşamadan sonra ekranda görecekleriniz sadece hayal gücünüz ile sınırlı!

EZCast ile Internete Nasıl Bağlanırsınız?
Dark EZCast uygulamasını çalıştırabilmek için WiFi bağlantısı üzerinden EZCast ağına bağlanmanız gerekmektedir. Bu yüzden TVye bağlı iken aynı anda WiFi üzerinden internete bağlanmak için EZCast-Ayarlar menüsü altında bulunan Internet seçeneği ile çevrenizdeki kablosuz APlere kolayca bağlanabilirsiniz. İsterseniz dev ekranda facebooka girebilir ya da internette sörf yaparak büyük ekranda internet keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Sunumlarınızı Projeksiyonlara Kablosuz Taşıyın
Windows ve MacOS işletim sistemine sahip bilgisayarınız ile yaptığınız sunumları kablosuz olarak projeksiyona aktarmak sorun olmaktan çıkıyor. Projelerinizi, sunumlarınızı HDMI bağlantıya sahip projeksiyon, TV gibi görüntü cihazlarına Dark EZCast uygulaması ile ister aynalama, ister uzatılmış ekran olarak taşıyabilirsiniz. İsterseniz DLNA uyumlu bir media sunucusu kullanarak video oynatımını, müzik zevkinizi de TVnize taşıyabilirsiniz.

Kablosuz Sunumlarınızda İşaretleme Özelliği
Dark Kablosuz HDMI aktarıcı EZCast, webde gezinirken, fotoğraflarınıza bakarken ya da kamera ile anlık bir görüntü yakaladığınızda bu görüntü üzerinde işaretleme yapabileceğiniz bir menüye sahiptir. Kalem simgesiyle erişebileceğiniz bu menü ile web sayfasında dikkat çekmek istediğiniz bölümü işaretleyebilir ya da yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafın bir bölümünü işaretleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde kaydet tuşuyla işaretlediğiniz görseli kolayca kaydedebilirsiniz.

EZCast, Miracast, Chromecast veya Airplay, Hangisi?
Miracast, Chromecast, Airplay, All-Share Cast, Media link gibi farklı kablosuz aktarım teknolojileri birbiri ile uyumsuzdur. EZCast ise platform bağımsızdır. EZCast ile Android, iOS, Windows ve MacOS işletim sistemi desteklenir. Aynı zamanda AirPlay, Miracast, All-Share Cast, Media link gibi görüntü aynalama standartları ile de uyumludur. EZCast ile tek bir kablosuz alıcı sayesinde tüm platformlardan görüntü aktarmanın keyfini yakalayacaksınız.

EZCast Neden Farklı?
Kablosuz veri aktarım teknolojilerinden biri EZCast iken diğeri Miracast olarak karşımıza çıkmaktadır. Miracast ile görüntü aktarımında ekranınız bütünüyle TVnize aktarılmakta ve yaptığınız her bir değişiklik TVnizin ekranında görünmektedir. Oynattığınız video hem cihazınızın ekranında hem de TVde oynatıldığından cihazınızda daha fazla işlemci yüküne sebep olmakta ve pil süresini kısaltmaktadır.

Dark EZCastın video oynatımında ise cihaz ekranında sadece oynatma çubuğu ve ses tuşları görünür. Video TV’de oynar. Cihazınızın ekranında oynatım olmadığından pil süreniz daha az etkilenir. Hem aynalama hem de yazılım ile aktarım desteği sayesinde EZCast diğer tüm teknolojilerin önündedir.

Yazılım Yükseltme Desteği
EZCast menüsünde yeni özellikler ile daha gelişmiş arabirime geçmenin anahtarı olan yazılım yükseltme seçeneği unutulmamıştır. Kablosuz olarak bağlantı yaptığınız Dark EZCast güncel yazılımı bulduğunda sizi uyaracak ve güncelleştirme isteyip istemediğinizi soracaktır.

Türkçe Menü ile Anlaşılır, Kolay Bir Kullanım
Dark EZCast, Türkiyedeki herkesin kolayca kullanabilmesi ve hızlıca büyük ekran keyfine geçebilmesi için Türkçe dil desteğine sahiptir. Bu sayede kurulumu kolayca gerçekleştirebilir, menüler arasında yabancılık çekmeden dolaşabilir, kablosuz dünyanın tüm özelliklerinden hızlıca faydalanabilirsiniz.

Kablosuz HDMI Ses Kaliteside Dark EZCastda!
Dark EZCast kablosuz görüntü aktarıcı aynı zamanda HDMI üzerinden ses aktarımını da desteklemektedir. Akşam eve vardığınızda telefonunuzdan ya da tabletinizden bir müzik açın ya da klip oynatın. Full HD görüntü ve mükemmel netlikte ses kalitesinin tadını çıkarın.

İkinci Monitörünüz TVniz Olsun
Dark EZCast ile TVnizi ikinci monitör olarak kullanabilir ya da isterseniz ekranınızı kolayca TVye aktarabilirsiniz. PC ya da MAC üzerinde EZCast programını çalıştırdıktan sonra On/Off tuşuna bir defa bastığınızda bilgisayarınızın ekranını TVye yansıtabilir, ikinci defa bastığınızda bilgisayarınızı TVnize genişleterek ikinci monitörünüz olarak kullanabilirsiniz.

Sosyal Kanallar da EZCastda!
Dark EZCast ile sosyal dünyadan uzak kalmayın. Tumblr, Linkedin, instagram, Msn, Twitter, Facebook, imgur, Wikipedia, Wordpress ve Badoo gibi sosyal kanallara EZCast üzerinde Social kısayolu ile ulaşabilir; video, müzik, fotoğraf ve dijital bilgi paylaşabilirsiniz.

İnternetten Online TV izleyin
EZCast menüsünde bulunan Live ikonu ile Youtube üzerinden canlı olarak dünya kanallarını izleyebilirsiniz. Akıllı TVlerinize sınırsız kanal dopingi EZCast ile sizinle..

Opsiyonel HDMI Uzatma Kablosu ile Daha Kolay Bağlantı
Dark EZCastı yeni nesil akıllı TVnizin arka bölümünde bulunan HDMI portlarına bağlantı yapmakta zorluk çekerseniz kolay bir bağlantı ve uzatma için ayrıca Dark 15cm HDMI uzatma kablosunu satın alabilirsiniz.

MicroUSB Güç Bağlantısı
Dark EZCast çalışabilmek için microusb güç bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Kutu içeriğinde yer alan MicroUSB - USB güç bağlantısı ile neredeyse tüm akıllı TVlerde bulunan USB çıkışından güç alabilirsiniz. Eğer TVnizde USB bağlantısı yok ise tam boy USB bağlantısına sahip herhangi bir adaptör ile EZCasta güç verebilirsiniz.
*Kutu içeriğinde güç adaptörü bulunmamaktadır.

Ultra Kompakt Boyutlar
Dark kablosuz görüntü aktarıcı EZCast her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz boyutlarda tasarlanmıştır. Yaklaşık bir USB bellek boyutundaki Dark EZCast sadece 19gr. hafifliğe sahiptir. EZCastı sürekli yanınızda bulundurabilir, evde, toplantıda ya da sunumlarınızda kablosuz dünyanın özgürlüğüne kavuşabilirsiniz.

Siyahın Şık Tasarımı
Dark EZCast kışkırtıcı hatlara sahip ince ve minimalist tasarımıyla göz dolduruyor. Mat gövdesi üzerindeki piyano siyah ince çizgileriyle sofistike bir görünüşe sahip Dark EZCast bulunduğu ortama değer katar.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
167,37 TL
334,73 TL
3
111,69 TL
335,06 TL
4
85,47 TL
341,86 TL
5
69,02 TL
345,10 TL
6
58,17 TL
348,99 TL
7
50,37 TL
352,56 TL
8
44,51 TL
356,12 TL
9
39,96 TL
359,68 TL
10
36,32 TL
363,25 TL
11
33,35 TL
366,81 TL
12
30,82 TL
369,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
170,74 TL
341,47 TL
3
115,23 TL
345,69 TL
4
87,47 TL
349,87 TL
5
70,77 TL
353,85 TL
6
59,71 TL
358,26 TL
7
51,78 TL
362,47 TL
8
45,83 TL
366,65 TL
9
41,21 TL
370,86 TL
10
37,50 TL
375,04 TL
11
34,47 TL
379,22 TL
12
31,95 TL
383,44 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
169,52 TL
339,04 TL
3
114,46 TL
343,39 TL
4
86,92 TL
347,66 TL
5
70,38 TL
351,88 TL
6
59,33 TL
355,99 TL
7
51,43 TL
360,04 TL
8
45,50 TL
364,03 TL
9
40,88 TL
367,92 TL
10
37,18 TL
371,77 TL
11
34,14 TL
375,53 TL
12
31,60 TL
379,26 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
170,36 TL
340,73 TL
3
114,60 TL
343,81 TL
4
86,44 TL
345,75 TL
5
69,73 TL
348,67 TL
6
58,81 TL
352,88 TL
7
50,69 TL
354,82 TL
8
44,74 TL
357,90 TL
9
40,22 TL
361,95 TL
10
36,43 TL
364,32 TL
11
33,36 TL
366,98 TL
12
30,93 TL
371,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
169,39 TL
338,78 TL
3
113,58 TL
340,73 TL
4
85,99 TL
343,97 TL
5
69,44 TL
347,21 TL
6
58,32 TL
349,93 TL
7
50,39 TL
352,72 TL
8
44,66 TL
357,25 TL
9
40,05 TL
360,49 TL
10
36,42 TL
364,22 TL
11
33,44 TL
367,79 TL
12
30,89 TL
370,70 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
169,39 TL
338,78 TL
3
113,58 TL
340,73 TL
4
85,99 TL
343,97 TL
5
69,44 TL
347,21 TL
6
58,32 TL
349,93 TL
7
50,39 TL
352,72 TL
8
44,66 TL
357,25 TL
9
40,05 TL
360,49 TL
10
37,35 TL
373,46 TL
11
33,11 TL
364,22 TL
12
30,89 TL
370,70 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver