Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark At5 Çift Kameralı İç Kayıt Alabilen Araç İçi Kamera

393-29-5476

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 2.491,47 TL + Kdv
: 2.939,93 TL


Detay Özellikler
DK-AC-AT5 Dark AT5 Kabin Görüş Kamerası Destekli Araç İçi Kamera
Hem Yolu Hem de Araç İçini Kaydeden Dark AT5 Taksici/Dolmuşçuların En Büyük Yardımcısı Olacak!
Dark AT5 ile Hem Aracınızın Hem de Yolcularınızın Sürüş Givenliğini Sağlayın!

Dark mühendisleri yolculuklarınız esnasında hem yoldaki hem de araç içindeki herşeyi kayıt altına alan Dark AT5 araç içi kamerasını sunar. Trafikte anlık olarak yaşanabilecek tüm olumsuzluklar için 170°lik görüş açısına sahip olan Dark AT5in ön kamerasıyla 1440x1080 çözünürlüğünde kayıt alabilirsiniz. 180° dönebilme yeteneğine ve 120° görüş açısına sahip ikinci kamerayı da araç içine yönlendirerek 720P çözünürlüğünde kayıt alabilir, ön kamerayla senkronize olarak araç içi seyir güvenliğini de artırabilirsiniz. 32GBa kadar microSD hafıza kartı desteği sunan Dark AT5, iç kamera üzerindeki IR sensörleri ile hava karardığında da kayıt alabilmenizi sağlar. Olası bir aksilik durumunda AT5i cam vantuzundan kolayca ayırarak üzerindeki 2.4"lik ekranından alınan kayıtları izleyebilirsiniz.


Geniş Açılı Mercek ile Maksimum Açı, Minimum Kayıp
Dark AT5 sahip olduğu geniş açılı mercek teknolojisiyle ön kamerada 170°, ikinci kamerasında ise 120° görüş açısı imkanı sunmaktadır. Bunu kısaca özetlemek gerekirse, kamera ön camın tam ortasına monte edildiği takdirde aracın bir çamurluğundan diğerine kadar görüntü alabilmesi anlamına gelmektedir. İçe bakan 120° görüş açısına sahip ikinci kamera ile de aracınızın sadece önüne değil, aynı zamanda içine de hakim olacaksınız.


Aracınızın İçinde Neler Oluyor?
Dark AT5in üstünde bulunan gece görüş destekli 180° içe dönebilen ikinci kamera ile seyir esnasında aracınızın her yeri kontrolünüz altında olacak. Dönebilen kamera sayersinde AT5i araç camının ortasına takmasanız bile kabin içini çekebilmeniz için 180° dönebilme özelliği eklenmiştir. Ayrıca ikinci kameranın üstündeki gece görüş IR sistemi sayesinde kabin içerisinde akşam vakitlerinde sürekli bir ışık yakmanıza gerek kalmayacaktır. Zekice tasarlanan Dark AT5 kullanıcı dostu bir ürün olup doğabilecek ihtiyaçlar önceden düşünülerek tasarlanmıştır.


4X Dijital Zoom ile Tüm Ayrıntılara Hakim
Dark AT5in üstünde bulunan Sol yön butonuna basılı tutarak 4 kademeye kadar görüntüyü yakınlaştırabilir, ince ayrıntıları kayıt altına alabilirsiniz. Yakınlaştırma esnasında ışık ayarını otomatik olarak ayarlayabilen Dark AT5, siz daha parmağınızı yakınlaştırma tuşundan kaldırmadan görüntüyü netleyecek ve kaliteden ödün vermemenize yardımcı olacaktır.
NOT: Sadece ana kamera 4X Zoom desteklemekte olup dönebilen kamerada bu özellik kabin içindeki açıdan feragat etmemek için bulunmamaktadır.

Kolay Montaj, Kolay Kurulum
Ergonomik bir tasarıma sahip olan Dark AT5, kolayca monte edebilmeniz ve zahmetsiz kurulum yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Aracın ön camında görüş alanınızı engellemeyecek bir pozisyona sabitleyebileceğiniz AT5in güç bağlantı kablosunu yukarıdaki resimde göreceğiniz gibi çakmaklıktan sonra ön konsolun altından gizleyerek sağ sütuna, sağ sütundan tavan döşemesine ve oradan da dikiz aynasına ulaştırabilirsiniz. Bu sayede ortalıkta herhangi bir kablo kalabalığına mahal vermeden konumlandırabilirsiniz. Dönebilen kamera da ihtiyacı olan gücü bağlı bulunduğu ana üniteden aldığı için ayrıca bir besleme kablosuna ihtiyaç duymamaktadır.


Aracınız Dark AT5e Emanet, Siz Rahatınıza Bakın
Bırakın misafirliğe gittiğinizde park ettiğiniz aracınızın başına gelenleri, kendi oturduğunuz sitedeki komşu araçları bile aracınıza zarar verip araç sahibine haber bile vermeden ya da bir kartvizit bile bırakmadan yollarına kaçarcasına devam edebiliyorlar. Yüz yüze baktığımız ve böyle bir şey yapmaz dediğimiz kişilerden bile tereddüt ettiğimiz şu günlerde akıllarda soru işareti kalmaması ve yanlış kişilere karşı bir ithamda bulunmamak adına Dark AT5 Parking Monitor desteğini sizlere sunuyor. Aracınızın park esnasında alacağı kuvvetli bir sarsıntıda devreye girerek otomatik olarak açılan Dark AT5, 10 saniyelik bir kayıt alır ve tekrar kapanır. Kuvvetli sarsıntı sonrası aldığı bu kaydı kilitleyerek korunan dosyalar adı altında hafıza kartının içerisine ayrıca kaydeder. Bu vesileyle siz hasarı fark etmeden aracı çalıştırıp devam etseniz ve eski kayıtların üzerine yeni kayıtlar yazılsa bile, Parking Monitor özelliğiyle alınan kayıtlar ayrı bir dizinde kilit altına alındığından dolayı hafıza kartının içerisinde korunmaktadır. Aracınızda hasarı fark ettiğiniz zaman hafıza kartının içinde bu kayıtları bulabilirsiniz.


G-Sensör Sayesinde Videolarınız Kilit Altında!
Dark AT5, olası bir kaza anında sahip olduğu G-Sensörü aracılığıyla hafıza kartının içerisinde ayrı bir dizin oluşturarak videoyu kaydeder ve kilit altına alır. Bu sayede hafıza kartının üzerine kayıt edilirken kaza videosunun silinmesi engellenerek normal videolardan ayrıştırılır. G-Sensör özelliğini kullanmıyorsanız bile sizin için önemli olan bir anın silinmesini istemiyorsanız, kameranın alt kısmında bulunan tuşa basarak o esnada çekilen parçayı kilitli dosyalar arasına alabilirsiniz.


2.4" TFT-LCD Ekranı ile Kolay Kullanım ve Ergonomi Bir Arada
Dark AT5 sahip olduğu 2.4" ekranı ve ergonomik yapısı sayesinde kolay bir kullanım sunuyor. 2.4" ekranı sayesinde AT5 ile yapılan tüm kayıtları kolayca kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca sürücü dikkatinin dağılmaması için ekran koruyucu seçeneğine sahip Dark AT5, ekranı karartarak gözünüze takılmaz. Bu fonksiyon özellikle gece kullanımlarında dikkat dağınıklığına fırsat vermemek adına geliştirilmiş olup, ekran kapalı olsa bile arka planda kayıt almaya devam etmesi sağlanır. Ayrıca 2.4" lik bu ekranı aşağıda belirtildiği gibi 3 farklı şekilde kullanabilirsiniz.

  • Ana ekranda ön kamera görüntüsü, sol üst köşede arka kamera görüntüsü

  • Sadece ön kamera görüntüsü

  • Sadece arka kamera görüntüsüAracınızı Çalıştırın, Gerisini Ona Bırakın
Aracınızı her çalıştırdığınızda otomatik olarak kayda başlayan ve aracı kilitlediğinizde kaydı durdurarak kendi kendine kapanan AT5e el sürmenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey kontağı çevirip aracınızı çalıştırmak ve otomatik kayıt özelliğinin keyfini çıkarmak. Yolculuğunuzun sonunda aracı durdurup kontağı kapattığınız takdirde Dark AT5 sizi uğurlayarak kaydı otomatik olarak bitirecektir. Bir diğer önemli nokta ise güç kesintilerine karşı Dark AT5de koruma bulunmaktadır. Bahsi geçen güç kaybı çoğunlukla aracı çalıştırma anında gerçekleşmektedir. Aracınızı yarı kontakt yaptığınızda çakmaklığınıza güç gelir ve araç içi kameranız açılmaya başlar ancak marş bastığınız esnada çakmaklıktan gelen güç 1 saniyeliğine kesilmektedir. Dark AT5 sahip olduğu güç kontrol sistemiyle bu kısa süreli güç kesintisini telafi ederek açılış protokollerini tamamlar ve siz aracı çalıştırdığınızda çoktan kayıt alma işlemine geçmiş olur.


Maksimum 32GBlık Kayıt Kapasitesi ile Sınırları Zorlayın
AT5 maksimum 32GBlık micro SD kart desteği ile birlikte geliyor. Üzerine kayıt yapabilme özelliğine sahip olan Dark AT5, iç menüsünden 3, 5 veya 10 dakikalık parçalar halinde kayıt yapma imkanına izin vermektedir. Bu sayede 32GBlık hafıza kartı dolsa bile otomatik olarak en eski kayıt parçasının üstüne yazmaya devam eder, video kaydını hiç durdurmaz. Yaptığınız kaydın çözünürlüğüne göre hafıza kartınızda sürekli bir döngü oluşturur, kapasite dolduğundaysa en eski videoları otomatik olarak yenileriyle değiştirmeye başlar.


Dark AT5e Enerji Vermek Çok Kolay
Günümüzde bir çok araç aksesuarı, ihtiyaçları olan enerji gereksinimlerini araç çakmaklığı üzerinden temin etmektedir. Dark AT5 araç içi kamerası da bu araç aksesuarlarından biri olup araç çakmaklığından aldığı enerji ile çalışmaktadır. Kutu içeriğinde bulunan ve özel olarak kablosu uzun tutulmuş bu araç içi çakmaklık ile kablonuzu gizleyebilir ve AT5i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Ergonomik Yapısı ile Fazla Yer Kaplamaz
Dark AT5 araç içi kameranın kutu içeriğinde kolay takıp çıkarılabilen cam vantuzu bulunmaktadır. Vantuzun oynar başlığı sayesinde istediğiniz açıya kolayca ayarlayabilir ve sabitleyebilirsiniz. Cam vantuzu ile monte edilen Dark AT5, aracınızın camına zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz zaman takıp istediğiniz zaman çıkarabileceğiniz cam vantuzu ile kamera pozisyonunu da defalarca değiştirebilir, size en doğru açıyı kolayca bulabilirsiniz. Bantla monte edilen kameralarda bu pek mümkün değildir ve bu tarz yer değişiklikleri esnasında da camdan temizlenmesi gereken eski bant kalıntılarıyla uğraşılması gerekmektedir. Dark AT5, kolay takılıp çıkarılabilen cam vantuzu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.


Model Kodu DK-AC-AT5
Chipset NTK96655
Çözünürlük Ön Kamera: 1440x1080,  Dönebilen Kamera: 1280x720
Otomatik Açılma/Kapanma Destekliyor
Ekran Boyutu 2.4"
Ekran Çözünürlüğü 320x240
Görüş Açıları Ön Kamera: 170°,  Dönebilen Kamera:120°
Park Kamerası Destekliyor
G-Sensör Var
Zoom 4X Dijital
Güç Girişi microUSB
Hafıza Kartı Desteği 32GB
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver