Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark 5GHz Kablosuz HDMI 1:2 1080P Görüntü Aktarım Kiti

343-29-3556

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 13.896,22 TL + Kdv
: 16.397,53 TL


Detay Özellikler
Dark DK-HD-WHDKIT
İstediğiniz Anda İstediğiniz Vericiden FullHD Kablosuz Görüntü Aktarımı!
Dark 5GHz çift vericili kablosuz HDMI görüntü aktarım kiti; tablet, notebook ve PC gibi iki HDMI kaynağı ile TV, Monitör ve Projeksiyon görüntü cihazlarından biri arasında 5GHz bandında kesintisiz ve FULL HD görüntü aktarımı sağlar. Hiçbir yazılıma ihtiyaç duymayan sadece vericiler üzerindeki tek tuşu üzerinden kaynak seçimi sağlayan DARK 2x Kablosuz HDMI Kit; sinyal karışması, kesilmeler ve duraksamalar olmadan görüntü aktarımı için sadece kendisine özel 5GHz bandını kullanır. Toplantılarda, konferanslarda istediğiniz anda dilediğiniz kaynaktan anlık görüntü aktarımı için ideal kablosuz bağlantı arayüzünü sunar!Nasıl Çalışıyor?
Dark kablosuz HDMI görüntü aktarım kiti birbiriyle tam uyumlu 2 adet verici ve 1 adet alıcıdan oluşmaktadır. Vericileri aktif konuma aldığınızda otomatik olarak alıcı ile iletişime geçecektir. Bağlı bulunan vericilerden birinin üzerinde bulunan kırmızı tuşa basarak o vericinin ekran görüntüsünü bir kaç saniye içerisinde alıcı ekrana yansıtabilirsiniz. Farklı kullanıcılardan anlık görüntü aktarımı ile en verimli sunum deneyimini yaşayacaksınız!Yazılıma İhtiyaç Duymayan Tak-Çalıştır Kullanım
Hızlı bir sunum ya da toplantı organizasyonu için hazırlık süreci, ekstra yazılımlar, ekran ayarlamaları hatta bir bilgi işlem sorumlusu mu gerektiriyor? Dark 5GHz kablosuz HDMI kiti ile tüm bu senaryolar tarihe karışıyor. Alıcı ve çift vericiden oluşan aktarım kiti ile vericisini HDMI portuna takacağınız tablet, notebook ya da PCnizin görüntüsü hiçbir yazılıma ya da kuruluma gerek olmadan alıcınızı taktığınız ekrana yansıtılacak!Çok Sayıda Verici ile Tüm Kullanıcıları Sunuma Dahil Edin!
Dark kablosuz 5GHz HDMI kiti çift verici ile birlikte gelmektedir. Eğer yüksek katılımlı daha geniş toplantı ya da konferanslar planlıyorsanız sadece verici (DK-HD-WHD1080T) satın alarak aynı alıcı üzerinden çok sayıda kişinin sunuma katılmasını sağlayabilirsiniz.Kullanım Senaryoları: Nerede Kullanılır?
Dark kablosuz görüntü aktarım kitini rakiplerine göre daha küçük ve portatif yapısıyla ofiste, okulda ya da evinizin herhangi bir yerinde konumlandırabilirsiniz. Özellikle toplantı salonları, ev sinema sistemleri, bilgisayar laboratuvarları, dershaneler, üniversiteler, açık hava sinemaları , koordinasyon merkezleri gibi alanlarda kolayca kullanabilirsiniz. Farklı kablosuz ağ yapısı, kesintisiz sinyal aktarımı ve süper boyutları sayesinde ofisinizin yeni kahramanı Dark 5GHz kablosuz aktarım kiti olacak!


HDMI Bağlantıya Sahip Tüm Cihazlar ile Uyumlu

Yazılıma ihtiyaç duymadan çalışma özelliğine sahip Dark 5GHz kablosuz aktarım kiti; IOS, Android, MacOS, Windows işletim sistemi başta olmak üzere HDMI çıkışa sahip tüm cihazlar ile uyumludur. Tablet / telefon / notebook / uydu alıcı / Bluray-DVD oynatıcı ya da PCnizin HDMI görüntü aktarım noktasına sahip olması yeterlidir.
Not: Kablosuz HDMI alıcının bağlı bulunduğu TV/Monitör ya da projeksiyon cihazı HDMI bağlantı üzerinde Full HD = 1920x1080p görüntü desteğine sahip olmalıdır. Aksi halde görüntü alınamayabilir.

Şarjlı Vericiler ile Kesintisiz Sunumlar
Kablosuz 5GHz vericisi dahili pile sahip olan Dark kablosuz aktarım kiti özellikle elektrik prizine olan bağımlılığı azaltmak için geliştirilmiştir. Bu sayede sunum yaptığınız cihazınızla tamemen özgür olabilir, sunum sırasında farklı alanlara hareket edebilir, izleyicilerin dikkatini sunum üzerinde toplayabilirsiniz. Kablosuz kullanımın sunduğu rahatlık ile herhangi bir şarj etmeye ihtiyaç duymadan 2.5 saate varan sunumlar çıkarmak elinizde!

5GHz Özel Kablosuz Bandında WiFiden Etkilenmeyen Tasarım
Günümüzde modemler, routerlar, kablosuz hoparlörler, kablosuz ev telefonları vb. aynı frekans bandını kullanmaktadır ve bu cihazlar birçok kez birbirlerinin sinyallerini etkileyerek çalışma verimlerini düşürmektedirler. Dark kablosuz 5GHz HDMI aktarım kiti kendine özel 5GHz bandı ve sinyal aralığını kullanarak tüm bu sinyal karmaşasından uzak bir şekilde kesintsiz görüntü ve ses aktarımı sağlar.

Eş Zamanlı (Aynı Anda) Gerçek Aynalama
Dark 5GHz görüntü aktarım teknolojisi ile gecikmeler, kesilmeler ve hatta takılmalar olmadan tablet ve bilgisayarlarınızın sınırsız dünyasını dev ekranlara taşıyın. Akıllı cihazlarınızın küçük ekranlarına mahkum olmadan TV/ Projeksiyonda tüm uygulamaları kullanma, fotoğraflarınıza bakma, video izleme, internette gezinme, sunum yapma gibi işlemleri performans kaybı yaşamadan eş zamanlı olarak yapabileceksiniz. Dark 5GHz görüntü aktarım kiti ile görüntüyü ve sesi aynı anda iletebileceksiniz.Yüksek Hızlı ve Kesintisiz Görüntü Aktarımı Emrinizde!
4K görüntü çıkışına sahip süper bilgisayarlar, 2K retina ekranlı tabletler, Full HD / 1080p ya da daha düşük çözünürlüklü notebooklar ile Dark kablosuz görüntü kitini kullanarak ses ve video aktarımı yapabilirsiniz. Ekran çözünürlüğü ne olursa olsun Dark Kablosuz HDMI görüntü aktarım kiti çözünürlüğü 1080Pye dönüştürüp hızlı ve kesintisiz olarak ekranınıza yansıtır. Size de süper yüksek hızda eş zamanlı görüntünün keyfini çıkarmak kalır.

Uzatma Kablosuyla Dar Alanda Kolay Kullanım !
HDMI Portlarının birbirlerine yakın olduğu Projeksiyon, TV, Medya Oynatıcı vb. cihazlara ürün kutu içeriğinde gelen slim HDMI uzatma kablosu sayesinde kolayca bağlayabilir ve kablosuz HDMI konforunu sorunsuz bir şekilde FullHD kalitesiyle yakalayabilirsiniz.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver