Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark 2.5" Çiftli Disk Koruma ve Taşıma Kutusu

322-29-2400

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 71,44 TL + Kdv
: 84,30 TL


Detay Özellikler


2.5quot; Disklerinize Yüksek Koruma
Günümüzde terabaytlarca veri artık 2.5quot; boyutlu disklerde kolayca taşınabiliyor. Dark; disklerimizi statik elektrikten ve darbelerden uzak tutmak ve sorunsuzca yanımızda taşımak için gereken çiftli disk taşıma kutusu DAK2Bi hazırladı. Depolama uzmanları, bilgisayarcılar, disk istasyonu ile yedekleme yapanlar, kamera kayıt disklerini saklayanlar artık 2.5quot; disklerini güvenle koruyabilecekler.

Sünger Üst Desteknbsp;
Kanallı yapısının yanında kapağını kapattığınızda diskinizin hiç hareket etmemesi ve sarsılmaması için üst kapak bölümünde yoğun sünger üst destek bulunmaktadır.


Kilitli Kapak
Kilitli ve kolay açılmayan üst kapağı sayesinde diskleriniz taşırken güvende olacak.

Üst Üste Dizilebilir
Dark disk koruma kutuları ile disklerinizi üst üste dizerek saklayabilir, arşivinizi sürekli güvende tutabilirsiniz.

2.5quot; Diskleriniz Güvendenbsp;
Dark disk koruma kutusu 2.5quot; diskler için tasarlanmıştır. IDE veya SATA bağlantılı SSD/HDD tüm diskler ile uyumludur. Kutu içerisindeki kanallı yapısı ile diskleriniz sarsılmaz.

Arşivleyin, Saklayın!
Dark 2.5quot; çiftli disk kutusu arşivciler içinde uygundur. İsterseniz kutu üzerinde gelen Dark stickerına içeriği yazabilir ya da farklı sticker kullanarak arşivinizi yönetebilirsiniz.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver