Tükendi!

Asrock H81M-ITX LGA1150 DDR3 SATA3 USB3 Mini-ITX Anakart

328-28-2371

: 1.212,26 TL + Kdv
: 1.430,47 TL


Detay Özellikler
Bulut
Bulut (Cloud) Teknolojisi - Uzak Masaüstü Bağlantısı ile Her Zaman Her Yerde!

H81M ITX Anakart, Onboard Qualcomm®nbsp;Atheros®nbsp;LAN ile Security Wake On Internet Teknolojisini destekler. Bu sayede dünya üzerindeki her yerden PCnize bağlanabilirsiniz. Bu sayede bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla evdeki bilgisayarınızı açaçabilecek, kapatabilecek ve uzaktan kontrol edebileceksiniz.
nbsp;
Mail
İhtiyacınız olduğu her zaman sakladığınız maillerinizi elinizin altında tutun!
Multimedya
Müzik, resim ve video dosyalarınıza istediğiniz zaman hızlı bir şekilde ulaşın!
TV
Bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak favori TV programlarınızı izleyin!
Dökümanlar
Dünyanın her yerinden dökümanlarınıza erişin ve gönderimlerini sağlayın!
Görüntü
Evinizden uzak olduğunuzda evinizi knotrol edin.
nbsp;
nbsp;
%100 Katı Kapasitör Dizaynı

ASRock Anakartlar, en iyi ankartları inşa etmek için kullanılan yüksek kalite malzemeler kullanılmıştır ve bu malzemelerin %100ü katı kapasitörlerdir. Bu katı kapasitörler uzun süreli dayanıklılığa ve ultra istikrarlı performansa sahiptir.

4 Güç Fazlı Tasarım

Diğer Anakartlardaki 3 Güç Fazlı Tasarımlarla karşılaştırıldığında, ASRock H81M-ITX Anakart 4 Güç Fazlı Tasarımı sayesinde, işlemci için kusursuz gücü üreten bileşenleriyle bir adım öne geçiyor. Böylece daha düşük sıcaklıklarda anakartınızın performansı ve kararlılığını en yüksek seviyeye taşıyacaktır.

A-Tuning

A-Tuning, EZ OC, Auto Tuning, XFast 555, OC Tweaker, System Browser, Live Update, Tech Service gibi gelişmiş araçları ve yeni özellikleri kapsayan Asrockun yeni bir arayüzlü çok amaçlı bir yazılım paketidir.
Tam Optimize Bellek Kullanımı!
Daha Hızlı İnternet Erişimi!
Daha Yüksek USB Hızı!
Photoshop Kullanımında 5 Kat Daha Hızlı Performans
XFast RAM, performansı arttırmak için sistem belleğinden sanal bir disk oluşturacaktır. Bu sayede Photoshoptaki işlerinizi eskisinden 5 kat daha hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.
Online Oyunlarda Düşük Gecikme
XFast LAN, ile online oyunlarınızdaki gecikmeleri düşürebilirsiniz.
World of Warcraft: Cataclysmde zaman gecikmesi
* Düşük Daha İyi
USB Performans
Karşılaştırması
4K Okuma Hızında ATTO Disk Benchmark
ASRock Anakart
Diğer Anakart

nbsp;
nbsp;

nbsp;

UYARI : Performans farklı ayarlara istinaden değişiklik gösterebilir.

nbsp;
FAN-Tastic Fan Hızı Ayarlama

Grafiği kullanarak Anakartın kendi sıcaklığında farklı fan hızı ayarlayabilirsiniz. Belirlenen sıcaklığa ulaşıldığında fanlar otomatik olarak bir sonraki hız seviyesine kayacaktır.
Kolay Sürücü Kurulumu

Sürücüleri kurmak için Optik Disk Sürücüsüne sahip değilseniz,nbsp;nbsp; , USB Depolama Cihazı ( Harici Hard Disk veya USB Bellek) vasıtasıyla sisteminize The LAN sürücüsünü kuran UEFIdeki Easy Driver Installerı kullanabilirsiniz. Anakart kurulumu için diğer gereksinim duyulan Download ve Kurulum dosyalarını internetten indirebilirsiniz. Eskisi gibi Optik Sürücüye sahip olmanıza gerek kalmayacak!
nbsp;
USB Key

Windowsunuzda oturum açmak için kullanıcı adılarınızı uzun uzun girmenize gerek yok! Sadece USB Keyinizi takın ve Windowsa otomatik bağlanın.

nbsp;
Fast Boot

Asrock H81M ITX Anakartın özel Hızlı Açılış Teknolojisi ile Windows®nbsp;8e bağlanmak 1,5 saniyeden daha az sürüyor. Artık daha fazla beklemek yok! Hızlı açılış tamamen kullanıcı deneyimi ve davranışı ile değişebilir.

UYARI : Açılış Zamanı farklı ayarlarla değişiklik gösterebilir.
nbsp;
Dehumidifier

Rutubet bütün Elektronik Cihazlara zarar verir. Bu yüzden bilgisayarınızı her zaman kuru tutmanız gerekir. UEFI Menüsünden Dehumidifier fonksiyonu etkinleştirerek, anakartınızı rutubetten koruyabilirsiniz. S4/S5 statei girdikten sonra, Dehumidifier fonksiyonu etkinleştirildiğinde, sisteminiz nem-alıcı (Dehumidifier) modunda otomatik olarak açılacaktır.

nbsp;
nbsp;

nbsp;
UEFIyi tekrar başlatma

Hızlı açılış (Önyükleme) POST sırasında UEFI kurulum programına girmeniz için çok hızlıdır. Bu yüzden, ASRock UEFIyi tekrar başlatma teknolojisi, PCnizi bir sonraki açışınızda, UEFI kurulum programına kolayca girmenizi sağlar.

nbsp;

nbsp;

HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface)


Asrock H81M ITX Anakart, sıkıştırılmamış video veri aktarımı ve tek bir kablo üzerinden çok kanallı ses imkanı sunan bir arayüz standardı olan HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface)ı destekler. HDMI™ vasıtasıyla gelen ses veri sinyaller ve videolar dijitaldir ve analogtan dönüştürülmezler. Böylece HDMI™ Teknolojisi en gerçekçi sesleri ve en zengin görselleri sunar.
nbsp;

nbsp;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver