Geçici olarak temin edilemiyor!

Akasa Noir Max 2.5" USB 3.0/2.0 12.5mm SATA Disk Destekli Full Alüminyum Disk Kutusu (Siyah)

322-27-2359

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 305,39 TL + Kdv
: 360,36 TL


Detay Özellikler

2.5quot; SATA Sabit Diskleriniz USB 3.0 Akasa Noir Max ile Şaha Kalkacak
Tüketicilere her zaman üst düzey kaliteyi ulaştıran Akasadan alüminyum gövdesi ve deri kılıfıyla göze hitap eden, 5.0 Gbpse kadar veri aktarım hızlarını destekleyen SuperSpeed USB 3.0 arayüzüne sahip Noir 2.5quot; disk kutusuna maksimum kapasite desteği ekledi! 12.5mm kalınlığa sahip 2.5quot; 1TB sabit diskleri artık yanınızda taşıyabileceksiniz! Noir Maxın geliştirilmiş kontrol devresi ile eski USB 2.0 disklere göre yaklaşık 5 kat* daha yüksek performans alacaksınız.
*Alacağınız performans kullanacağınız diskin maksimum veri aktarım hızıyla sınırlıdır.

12.5mm Kalınlık Dahil Tüm 2.5quot; SATA Sabit Diskler Noir Max Çatısı Altında!
1TB ve üstü 2.5quot; sabit diskler daha düşük kapasiteli modellerden farklı olarak 9.5mm yerine 12.5mm kalınlığa sahiplerdir. Akasa Noir Maxe 1TB 2.5quot; sabit diskinizi kolayca monte edebilirsiniz. Eğer 9.5mm kalınlığa sahip bir sabit disk takacaksanız Noir Maxin yanında gelen titreşim engelleyici silikon kılıfı kullanarak zorlanmadan montaj yapabilirsiniz.

Akasa USB 3.0 Disk Kutusuyla 5 Kat Daha Yüksek Performans Mümkün
Akasa Noir Max serisi disk kutularıyla USB 3.0 teknolojisinin getirdiği nimetlerden sonuna kadar faydalanın! Noir Max, diskinizi USB 2.0 arayüzünün getirdiği sınırlandırmalardan kurtararak diskinizin performansından tam anlamıyla faydalanmanızı sağlar. Standart USB 2.0 sabit disk kutusu en fazla 40 MB/s okuma/yazma performansı sunabilirken, Noir Max ve 2,5quot; 5400RPM SATA 500GB sabit disk ile maksimum 80 MB/s, Team S2 SSD ile 200 MB/s yazma performansı alabilirsiniz.*
*Bu performans değerlerine erişebilmeniz için masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızın USB 3.0 çıkışları olması gerekmektedir. Eğer yoksa USB 3.0 çıkışlı bir genişleme kartı satın alıp bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Akasa Noir Max ile Eski USB Standartları ve Yeni USB 3.0 El ele!
Eğer PCniz henüz USB 3.0 çıkışlarına sahip değilse ve ekonomik durumunuz şu an müsait değilse üzülmeyin; Akasa Noir Max USB 2.0 ve USB 1.1 ile geriye uyumludur. Akasa Noir Max tüm USB standartlarını desteklediği için şu an kullandığınız bilgisayarınıza bağlayarak harici depolama ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Full Alüminyum Kasa ile Gelen Şıklık ve Serinlik
Akasa Noir Max serisinin siyah renkli, özel işlenmiş logolu, fırçalanmış alüminyum kasası şık görünümünün yanısıra disk ısısının etkili bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlar. Noir Max ile beraber gelen termal bant ile sabit diskiniz doğrudan alüminyum kasaya temas ederek çok daha etkili bir biçimde soğutulur.

Zengin Kutu İçeriği
Akasa Noir Max 2.5quot; disk kutusunu özel kılan sadece USB 3.0 desteği değil aynı zamanda zengin kutu içeriğidir:

  • USB 3.0 Kablosu
  • USB/DC güç kablosu (USBden yeterli güç veremeyen bilgisayarlar için)
  • 9.5mm HDDler için silikon kılıf
  • 12.5mm kalın diskler için spacer ve termal bant

Akasa Hakkında
1997 yılında Tayvan ve İngiltere ofisleri ile kurulan Akasa, süregelen Kişiselleştirilmiş PC (Custom PC) devriminenbsp;2000 yılında yüksek performanslı soğutucular ve yuvarlatılmış kablolar ile katılmıştır. Bugün 5 ayrı ülkede ofisi bulunan Akasa, Intel quot;Onaylı Soğutucu Üreticisiquot; ve AMD quot;Kalifiye Sistem Ortağıquot; ünvanlarına sahip olup, quot;Gelişmiş Dizayn Mühendisliğiquot; sloganıyla kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş soğutma ve sessizlik ürünlerini kalite ve aksesuar zenginliğinden ödün vermeden üretmeye devam etmektedir.
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver