Tükendi!

Akasa Cirro S 802.11 b/g/n 150Mbit Kablosuz Dosya Paylaşım İstasyonu

327-27-2368

: 1.048,96 TL + Kdv
: 1.237,77 TL


Detay Özellikler
New Page 1


En Kolay Paylaşım İstasyonu: Akasa Cirro S
Disk paylaşım istasyonu uzmanı Akasa; USB bağlantılı disklerinize kablosuz olarak ayar ya da kurulum gerektirmeksizin en basit şekilde erişebilmeniz için Cirro Si tasarladı. Ev ve ofis ortamında kablosuz bağlantı üzerinden dosyalarınıza erişerek sunum yapabilir, film ve müzik dosyası oynatabilir, mobil cihazlarınızdaki dosyaları diskinize kopyalayabilir veya diskinizi 3 kullanıcıya kadar kablosuz olarak dilediğinizce paylaştırabilirsiniz.

Bilgisayarınız ve dizüstü bilgisayarınızın yanısıra Android, IOS işletim sistemli tablet ve telefonlar, oyun konsolları, akıllı TVler ve medya player cihazlarınızdan da kablosuz olarak bağlanabileceğiniz Akasa Cirro S ile en kolay şekilde dosyalarınıza erişebileceksiniz.


İndirin, Yükleyin ya da Paylaşın!
Akasanın kablosuz veri yönetimi programı Akasa AIR ile diskinizdeki tüm verilere ulaşabilirsiniz. İsterseniz diskinizdeki dosyaları cihazınıza indirebilir, cihazınızdaki verileri diskinize yükleyebilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.nbsp;

Akasa AIR ile Kablosuz Bir Dünya
Cirro S; mobil cihazlarımızın işletim sistemleri olan Android ve IOS için geliştirdiği Akasa AIR programı ile geniş kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Diskinizde bulunan dosyalara kablosuz erişim için ilk adım olarak Google Play Market veya iTunes yardımıyla Akasa Air adlı programı cihazınıza indirin. Daha sonra diskinizi Cirro Se bağlayın, telefon ya da tabletinizden quot;akasa_airquot; isimli kablosuz ağa bağlanın ve cihazınızdan Akasa Air programını çalıştırın. İşte hepsi bu kadar, diskinizdeki tüm dosyalarınız artık kablosuz olarak avuçlarınızda!

Üniversal Tak ve Çalıştır Desteği (UPNP)
Mobil telefon ve tabletler başta olmak üzere WiFi bağlantılı medya oynatıcılar, oyun konsolları ve akıllı tvler ile uyumlu olan Akasa Cirro S, üniversal tak ve kullan(UPNP) destekli tüm cihazlarda kablosuz Medya Serverınız olacak.

Dosyalarınızı Yedeklemek de Çok Kolay!
Akasa Cirro Sin kablosuz erişim programı Akasa Air ile PC, IOS ve Androidde fotoğraf, müzik ve videolarınızı yedeklemek için kablo derdi ile uğraşmadan, iTunes gibi bağlantı programlarına ihtiyaç duymadan sadece kablosuz altyapı ile kolayca yedekleme yapabilirsiniz. Akasa Air istediğiniz dosyanın harici diskinizde istediğiniz bölüme taşınabilmesi için gerekli kolay kullanım arayüzüne sahiptir. Dosyanızı seçin, yüklemek istediğiniz konumu belirtin ve gerisini Cirro Sin kablosuz paylaşım altyapısına bırakın!nbsp;

İster USB Bellek, İster Harici Disk
Akasa Cirro S, mobil cihazlarınız ile tek noktadan kablosuz paylaşım yapabilmeniz için geniş USB cihaz desteğine sahiptir. Tüm harici bellek ve 2.5quot; disklerinizi ayarsız ve kurulumsuz olarak paylaştırabileceğiniz Cirro Se harici güç bağlantısı ile 3.5quot; USB disklerinizi de bağlayabilirsiniz. Üstelik Cirro S USB 2.0 ya da 3.0 olsun tüm disklerinizi desteklemektedir.

6 Diske Kadar Kablosuz Paylaşım

Akasa Cirro Sin boyutları sizi yanıltmasın, bir USB hub yardımıyla 6 diske aynı anda kablosuz olarak bağlanabilir ve Akasa AIR uygulaması üzerinden tüm disklere kablosuz olarak erişebilirsiniz.*

*Cirro S USB bağlantısı üzerinden güç aktarımı da yaptığından dolayı birden fazla disk kullanımı için harici güç ihtiyacı doğabilir. Lütfen harici diskleriniz için harici güç bağlantısını sağlayınız.

Tüm Disk Formatlarıyla Uyumlu Yapı
Akasa Cirro S, eski dosya formatı olarak bilinen FATin yanısıra 4GBın üzerindeki dosyaları da paylaşabilmeniz için NTFS ve exFAT dosya sistemlerini de desteklemektedir.

Kablosuz 1080P Film Deneyimi
Diskinizde bulunan 720P ya da 1080P yüksek kaliteli filmlerinizi Akasa AIR ile kablosuz cihazlarınızdan hiç takılmadan izleyebilirsiniz. Böylece telefon ya da tabletlerinizde yüksek hafıza kartlarına ihtiyaç duymaz, film seyretmek için dosya yükleme zahmetiyle uğraşmazsınız.


Aynı Anda 3 Kullanıcı ile Dosyalarınıza Erişim İmkanı
Akasa Cirro Sin kablosuz bağlantı üzerinden aynı anda 3 kullanıcıyla diskinizdeki verileri paylaşma imkanı sunmaktadır. Dilerseniz diskinize kablosuz bir cihazınızdan dosya yüklerken başka bir cihazınızdan kablosuz olarak film seyretme, müzik dinleme gibi opsiyonlara erişebilirsiniz.

Kablosuz Güvenliğinizi Unutmayın
Akasa Air ile en çabuk şekilde paylaşım için Cirro Sin kablosuz bağlantısı şifresiz olarak gelmektedir. Verilerinize yabancı kaynaklardan erişimi kısıtlamak ve sadece tanıdıklarınızın dosyalarınıza erişmesini sağlamak için kablosuz bağlantınıza şifre koymalısınız. Akasa Cirro Se bir disk takılı iken tarayıcı üzerindennbsp;nbsp;adresine bağlanın. Kullanıcı ve şifre olaraknbsp; quot;adminquot; girin ve yönetim panelinden istediğiniz kablosuz ağ şifresini tanımlayınız.


Paylaşımlarınızı Daha Uzağa Taşıyın!
Resim, müzik ve video dosyalarınızda kablosuz paylaşımın özgürlüğünü yaşayacağınız Cirro Si daha geniş mekanlarda özgürce kullanabilmeniz için ağınızı geniş mesafelere iletebileceğiniz bir tekrarlayıcı(repeater) kullanabilirsiniz. Böylece Akasa Cirro Si kablosuz bağlantınızın yettiği her yerde, toplantı odası, konferans salonu, evinizde bahçeniz ya da balkonunuzda dilediğinizce kullanabilir ve dosyalarınıza erişmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.


Açısı Değişebilen 120 Derece Sabit Anten
Akasa Cirro S, açısı değişebilen 120 derece antene sahiptir. Kablosuz paylaşım gücünüzü artırabilmek için istediğiniz açıda konumlandırabilirsiniz.

Micro USB Güç Bağlantısı
Akasa Cirro S, kendi enerjisini ve usb girişi ile bağlanan ürünlere yeterli enerjiyi sağlayabilmesi için Micro USB güç girişine sahiptir.nbsp;

Durum Gösterge LEDleri
Cirro S, güç bağlantısının yapıldığına dair yeşil renkli LED ve kablosuz bağlantının sağlandığına dair Mavi renkli LED ışığa sahiptir. Mavi renkli kablosuz bağlantı ışığı sabit yandığında Cirro S kablosuz paylaşıma hazırdır.

nbsp;

Akasa Hakkında
1997 yılında Tayvan ve İngiltere ofisleri ile kurulan Akasa, süregelen Kişiselleştirilmiş PC (Custom PC) devriminenbsp;2000 yılında yüksek performanslı soğutucular ve yuvarlatılmış kablolar ile katılmıştır. Bugün 5 ayrı ülkede ofisi bulunan Akasa, Intel quot;Onaylı Soğutucu Üreticisiquot; ve AMD quot;Kalifiye Sistem Ortağıquot; ünvanlarına sahip olup, quot;Gelişmiş Dizayn Mühendisliğiquot; sloganıyla kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş soğutma ve sessizlik ürünlerini kalite ve aksesuar zenginliğinden ödün vermeden üretmeye devam etmektedir.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver