Akasa

Akasa 5.25" Multi-Fonksiyonel 2.5"/3.5" SSD / HDD Dönüştürücü Aparat

Stok Kodu: 324-27-2341

255,09 TL +kdv
301,01 TL
Yarın kargodaAkasa Dönüştürücü ile All In One!
Akasa, kasasında 2.5quot;, 3.5quot; SSD/HDDler için yer sorunu yaşayan kullanıcılar ve boşta duran 5.25quot; yuvalarına optik sürücüler dışında fonksiyonellik katmak isteyenler için geliştirilmiş dönüştürücüyü sunar. Kasanızda bulunan 5.25quot; yuvaya HDA-05 ile dahili 2.5quot; SSD/HDD, 3.5quot; HDD/SSD veya harici 3.5quot; kart okuyucu, USB 2.0/3.0 panel, fan kontrolcü gibi harici ekipmanlar takabilirsiniz.Son Teknoloji SSD Kullanımına Hazırlanın!
Çoğunlukla 2.5quot; büyüklüğü ile üretilen SSDler için kasanızda gerekli yuva bulunmayabilir. Akasa HDA-05 dönüştürücüyü kasanızda kullanmadığınız boş bir 5.25quot; yuvaya takarak kolayca 2.5quot; SSD yuvasına sahip olabilirsiniz. SSD kullanarak masaüstü bilgisayarda yüksek hızlı sabit disk kullanmanın konforunu yaşayabilirsiniz. Akasa sayesinde SSD kullanmak için yeni bir kasa almanıza gerek kalmayacak.

RAID için Ekstra Yuvaya mı İhtiyacınız Var?
Dilediğiniz RAID konfigürasyonunu yapabilmeniz için kasanızda yeterli disk yuva sayısı yoksa ya da uzun ekran kartı takabilmek için HDD yuvasını çıkarmak istiyorsanız Akasa HDA-05 multi-fonksiyonel dönüştürücü tam aradığınız üründür.nbsp; Akasa dönüştürücü alıp, 5.25quot; yuvasına takın, dilediğiniz RAID yapılandırmasını veya uzun ekran kartını kullanın! Akasa HDA-05 ile ister 3.5quot; isterseniz 2.5quot; disk kullanabilirsiniz.Akasa ile 3.5quot; Kart Okuyucu, Fan Kontrolcü veya Ekstra USB Yuvaları Elinizin Altında!
Kasanızın 3.5quot; harici yuvası yoksa çözüm Akasada! 5.25quot; yuvasında Akasa AK-ICR10 veya AK-ICR-13 Superspeed USB 3.0 gibi 3.5quot; fonksiyonel bir kart okuyucu, AK-ICR-12 gibi 3.5quot; ekstra 2x USB3.0 + 2 x USB 2.0 port çoğaltıcı gibi ürünleri kullanabileceksiniz.nbsp;

Siyah Rengi ile Maksimum Uyum
Akasa dönüştürücü bilgisayarınıza taktığınızda hoş bir görünüm oluşması için tamamen siyah ve sade bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca 3.5quot; harici bir ürün için kullanmadığınızda ön kapağını çıkarılabilir ve gizli bir şekilde kullanabilirsiniz. Etkili havalandırma için alt kısmı petek şeklinde dizayn edilmiştir. Bu sayede takacağınız sabit diskler etkili şekilde soğutulmuş olur. Kaliteli işçilik ve bileşenler ile Akasa dönüştürücü yıllarca yanınızda olacak.Eksiksiz Kutu İçeriği
3.5quot; veya 2.5quot;, dahili veya harici farketmez donanımınızı bağlamak için ihtiyacınız olan tüm vidalar kutu içeriğinde yer almaktadır.

Akasa Hakkında

1997 yılında Tayvan ve İngiltere ofisleri ile kurulan Akasa, süregelen Kişiselleştirilmiş PC (Custom PC) devriminenbsp;2000 yılında yüksek performanslı soğutucular ve yuvarlatılmış kablolar ile katılmıştır. Bugün 5 ayrı ülkede ofisi bulunan Akasa, Intel quot;Onaylı Soğutucu Üreticisiquot; ve AMD quot;Kalifiye Sistem Ortağıquot; ünvanlarına sahip olup, quot;Gelişmiş Dizayn Mühendisliğiquot; sloganıyla kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş soğutma ve sessizlik ürünlerini kalite ve aksesuar zenginliğinden ödün vermeden üretmeye devam etmektedir.

Henüz bu ürün için yorum yapılmamış!

    Yorum Ekleyin

    Bu ürüne taksit yapılamıyor!

    Eklemek İstedikleriniz