Geçici olarak temin edilemiyor!

AeroCool Strike-X 1100W 80+Gold Single Rail Güç Kaynağı

311-26-2264

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 4.081,41 TL + Kdv
: 4.816,06 TL


Detay ÖzelliklerAeroCooldan 80Plus Gold 1100W Güç Kaynağı ile Bilgisayarınızı Kanatlandırın!
AeroCool Strike-X 1100W gerçek gücü ve %90yı aşan yüksek verimiyle bilgisayarınızın en önemli yapı taşlarından biri olacak! Ekran kartı, işlemci başta olmak üzere tüm bileşenlerin düzgün bir şekilde çalışması için Strike X kaliteli bileşenlerden kurulu, stabil bir güç kaynağıdır. Tek ve güçlü 90Alik 12V kanal yapısı, altı adet 6+2-pin PCI-Express güç bağlantısı, toplam 27 güç çıkışı, 80Plus Gold sertifikası, kırmızı siyah çift renkli kasası, modüler yapısı ve 14cmlik sessiz fanı ile güç, çekicilik ve verimlilik Strike X PSUda buluşuyor.

Tek Kanal Tasarımı ile Gücü Tükenmez
Aerocool Strike X serisi oyuncuların ve oyun kartlarının ihtiyaç duyduğu gücü kolayca verebilmek için tek kanal tasarımına sahiptir. Pek çok güç kaynağının aksine tüm gücünün %98ini (90A / 1080W ) 12V kanalından verebilir. Bu sayede işlemciniz, ekran kartınız güce ihtiyaç duyduğunda işiniz yarım kalmaz, sisteminiz daima stabil çalışır!

Verimliliği Gerçek 80Plus Gold Sertifikalı!
Aerocool Strike X serisi ile PSU dünyasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Strike X 1100W, dünyanın saygın, Amerika Hükümet onaylı güç kaynağı sertifika programı 80PLUS.orgta test edilmiş ve onaylanmıştır. %90.06 verimlilik değeri ile hem cebinizi hem de ülke ekonomisini korur, boşa elektrik harcamaz!
*Test raporu için tıklayınModüler Kablo ile Daha Pratik
Kasanızın içerisindeki hava akışını kusursuz hale getirmek için Aerocool Strike X serisi 1100W güç kaynağı tamamı kılıflı, modüler yapıda güç kablolarına sahiptir. Bu sayede kullanmadığınız kabloları takmayarak kasa içerisinde ekstra alan kazanır, dağınıklığı önleyebilirsiniz.Sand-Blast Dış Yüzey Kaplaması
AeroCool Strike-X sağladığı stabil yüksek gücün yanısıra dış tasarımı ile de etkileyicidir. Dış kasası benzersiz dokulu, Sand-Blast kaplamaya sahiptir.


Çift Renkli, Ateşli Dış Tasarım!
Kışkırtıcı X detaylı fan mazgalı, özel logosu, kırmızı / siyah çift renkli tasarımı ile sıradışı bir görünüme sahiptir. Alüminyum Strike X logosu, bal beteği ızgaraları, açma kapatma düğmesi gibi detaylarla bütünleşen ateşli tasarımı ile bilgisayarınıza hava katacak!

quot;Fuzzy Logicquot; Akıllı Devir Kontrollü 14cm Fan
Bilgisayarınızın sessizliğini sağlamasının temelinde güç kaynağı yatar. Aerocool mühendisleri Strike X serisine quot;Fuzzy Logicquot; akıllı fan kontrolü ekleyerek sessizliği kontrol altına aldılar. Hem sıcaklık hem de yüke bağlı olarak 140mmlik fanın devri kontrol edilmektedir. Geleneksel güç kaynaklarının aksine Aerocool Strike Xin açılı aralıklara sahip ızgara tasarımı, fandan gelen havanın dışarı atılmasını kolaylaştırmakta ve güç kaynağı içerisindeki bileşenlerin daha etkili bir biçimde soğutulmasını sağlamaktadır. Maksimum 16 dBA ses seviyesi ile Aerocool Strike X PSUnun ancak fısıltısını duyabilirsiniz.6 X PCI-EX Dahil 27 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek!
Strike-X 1100W, günümüz bilgisayarlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 8 x SATA , 8 x IDE , 6 x 6+2pin PCI-Ex ekran kartı, 1 x 4+4pin / 1 x 8pin işlemci güç bağlantısı ile donatılmıştır. Anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 pin olarak tasarlanmıştır. Strike-X 1100W ile ekran kartınız başta olmak üzere tüm donanımlarınız her zaman tam performans çalışacaklar.Üst Düzey Ekran Kartınız İçin Aradığınız Güç Strike Xde!
AeroCool Strike-X, yüksek güçlü 12V kanalı ve altı PCI-Express güç bağlantısı sayesinde Nvidia GeForce GTX 590, ATI Radeon HD 6990 gibi enerji ve performans canavarı ekran kartlarını zorlanmadan çalıştırabilecek kadar iddialıdır. Üst sevive ekran kartları ile 3lü SLI / Cross-Fire konfigürasyonları kurabilirsiniz. Yüksek performanslı oyun sistemlerinin anahtarına Strike-X 1100W ile sahip olacaksınız!

L Tipi Alüminyum Soğutucu Bloklar
Strike-X serisi güç kaynaklarının içindeki entegre devreler ve regülatörler L şeklinde girintili çıkıntılı hatlara sahip alüminyum soğutucular tarafından soğutulmaktadır. Bu tasarımın sunduğu maksimum yüzey alanı sayesinde çipler çok etkili bir biçimde yüksek ısıdan arındırılır.Kılıflı Kablolar
Bilgisayarınızın kasasının içindeki hava akışını engellememek ve daha düzenli bir görüntüye sahip olmak için Aerocool Strike-X güç kaynağı kılıflı kablolar ile donatılmıştır.Paranızı Geri Kazandıran Güç Kaynağı!nbsp;
Bir güç kaynağının verimliliği doğrudan elektrik faturanızı etkiler. Verimlilik ürettiği güç için ne kadar fazla ve boş elektrik harcadığının göstergesidir. Bir sertifikası olmayan, sadece yazı ile yazılmış, test edilmemiş verimlilik gerçek değildir! AeroCool Strike-X 1100W, tüm dünyada bilinen saygın Amerikan Test Enstitüsü 80PLUS.org tarafından test edilmiş ve verimliliğinin %90nın üzerinde olduğu Gold sertifikası ile tescillenmiştir. Piyasada satılan ortalama %65 verimliliğe sahip standart güç kaynaklarına göre 1100W güç tüketiminde %39 daha cimridir! Strike X ile paranız cebinizde kalır!DİKKAT, Kombine Gücünü Yazamayan Güç Kaynağı GERÇEK DEĞİLDİR!
Güç kaynaklarının voltaj tablosuna göz attığınızda çok azı kanallarının kombine güç değerlerini yazabilir! Kanalların ortak çalıştırıldığında kaç Watt verebileceği yazılmaz. Türkiyenin gerçek güç kaynağı olan Aerocoolun tüm modellerinde kanalların kombine güç değerlerini görebilirsiniz.
nbsp;


Türkiye Şartlarına Uygun, 5 Koruma Devresi
Aerocool Strike-X 1100W Türkiyenin değişken voltaj yapısına uygun olarak test edilmiş ve 5 farklı koruma devresi ile donatılmıştır. Bilgisayarınızın tüm bileşenleri elektrik şebekesinde meydana gelebilecek akım ve voltaj dengesizliklerine karşı korumalıdır.

OCP (Over Current Protection - Aşırı Akım Koruması)
OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)
OTP (Over Temprature Protection - Yüksek Sıcaklık Koruması)

Aktif PFC ile Stabil Güç!
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan Strike-X 1100W 80Plus Gold güç kaynağı,nbsp; reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99a varan oranlarda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızın değerli bileşenlerini bu tip sorunların yol açabileceği arızalardan korur.

AeroCool Strike-X Ürün Ailesi Eğlenceye Hazır, Ya Siz?
X şeklinde kışkırtıcı hatlara sahip Aerocool Strike-X ürün ailesiyle eğlenceli diyarlara yelken açmaya hazırlanın! Agresif görünümlü oyuncu kasaları, güçlü, stabil ve maksimum performanslı güç kaynakları ile sisteminizin ana omurgasını oluşturabileceksiniz. Üstelik Strike-X oyuncu fare ve fare altlıklarından güç alarak, oyunlarda attığınızı vuracak ve her an kontrolü elinizde tutabileceksiniz!

Aerocool Hakkında
2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, ön panelde büyük türbin tipi fan bulunan AeroEngine serisiyle ün yapmıştır. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasaları ile Türkiye pazarında önemli bir yer edinmiştir. 2011 yılında pazara sunduğu Big Tower segmentindeki Xpredator kasa serisi ile modcuların gönlünü fetheden Aerocool; kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad, kulaklık ürünlerinden oluşan Strike X ürün ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver