Geçici olarak temin edilemiyor!

Aerocool KCAS 750W 80+ Gold Aktif PFC RGB Fanlı Modüler Güç Kaynağı

311-26-4147

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 2.796,01 TL + Kdv
: 3.299,30 TL


Detay Özellikler

AeroCool KCAS 750GM 14cm RGB Fan 80+ Gold Güç Kaynağı
AeroCool KCAS 750GM Güç Kaynağı ile Sisteminiz için Gereken Güce Sahip Olun

nbsp;nbsp;
AeroCool KCAS 750GM ile Sisteminize Gereken Gücü Verin!
Şık ve verimli güç kaynakları tasarlayan AeroCool; 750W lık gerçek gücü ve %91 i aşan 80 Plus Gold sertifikalı yüksek verimliliğiyle bilgisayarınızın yeni güç noktası olacak KCAS 750GM yi tasarladı. Güçlü tek 12V kanalı, RGB LEDli gösterişli 14cm sessiz fanı, 4x 6+2 Pin ekran kartı güç bağlantısı, 7x SATA bağlantısı, yüksek gerilim/güç ve kısa devre korumaları, kablo dayanıklılığını arttıran kılıflı kabloları, Coffee Lake, Kaby Lake, Ryzen işlemci desteği ve aktif PFC yapısı ile 750W sınırında standartları yeniden belirliyor. AeroCool KCAS 750GM, 750W performanslı bir bilgisayar sistemi hayali kuranların yeni güç kaynağı adayı olacak!
nbsp;
20 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek!
AeroCool KCAS 750GM, günümüz bilgisayarlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 7x SATA, 4x IDE, 4x 6+2 Pin PCI Express ekran kartı, 1x Floppy, 4+4 Pin işlemci ve 2x 4-Pin RGB LED güç bağlantısı ile donatılmıştır. Üstelik anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 Pin olarak tasarlanmıştır. AeroCool KCAS 750GM ile ekran kartınız başta olmak üzere tüm donanımlarınız her zaman tam performans çalışacaktır.

Tek 12V Kanalından 62,5A ve 750W Güç
AeroCool KCAS 750GM ürettiği 750W toplam gücün tamamını tek 12V kanalından verebilecek yapıda dizayn edilmiştir. Tek 12V kanallı tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve yüksek hız aşırtmalı işlemcilerin kararlı çalışmasıdır. AeroCool KCAS 750GM ile yüksek verimli oyuncu sistemlerini rahatlıkla toplayabilirsiniz.

nbsp; RGB LED Fan ile Kasanız Gücünü Işıl Işıl Yansıtsın!
AeroCool KCAS 750GM güç kaynağı; 750W lık gücü 80 Plus Gold enerji verimliliğine sahip çoklu bağlantı çıkışları ile sisteminize ulaştırırken ayrıca 14cm RGB LED ultra sessiz fanı sayesinde kasanıza çok şık görünüm kazandırır.
Bal Peteği Tasarımlı Izgara Sayesinde Maksimum Hava Sirkülasyonu
14cm fandan maksimum verim alabilmek için AeroCool KCAS750GM güç kaynağının fan ızgarası geniş hacimli yapıdadır. Fan çalıştığında dışarıdaki soğuk hava fan ızgarasından içeriye giriş yapar ve içerideki ısınmış havayı bal peteği ızgarasından dışarıya doğru atar. Böylece AeroCool KCAS750GM güç kaynağında maksimum hava akışı sağlanmış olur.
Hava Akışını Kolaylaştıran Örgü Korumalı Kablolar
Bilgisayar kasanızın içerisinde hava akışını engellememek ve daha düzenli bir görüntüye sahip olmak için AeroCool KCAS750GM güç kaynağının tüm kabloları kılıflı olarak tasarlanmıştır.
nbsp; Yeni Nesil Intel Coffee Lake ve AMD Ryzen İşlemciler ile Uyumlu
AeroCool KCAS 750GM güç kaynağı, Intel in geliştirilmiş yeni nesil teknolojiye sahip Coffee Lake, Kaby Lake işlemcileri ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. AMD nin Ryzen/Summit Ridge, Bristol Ridge dahili 3D grafik çipsetine sahip A serisi işlemcileri ile de uyumludur.
Performanslı Ekran Kartlarına Yetecek Güç

AeroCool KCAS 750GM nin güçlü tek 12V kanalı ve 4x 6+2 Pin PCI-Express güç bağlantıları sayesinde Nvidia GeForce GTX 1080Ti, AMD Radeon Vega 64 gibi performans canavarı ekran kartlarını ve Intel Core i7 7700K ya da AMD Ryzen7 1800X gibi yeni nesil işlemcileri güç kaynağım yeter mi yetmez mi endişesi olmadan kolayca kullanabilirsiniz.
Akıllı Modüler Kablolar

AeroCool KCAS750GM de güç bağlantı kablolarının kasa içerisinde fazla alan kaplamasının önüne geçmek için modüler kablo yapısına sahiptir. Bu sayede dilerseniz sadece sisteminizin ihtiyacı olan güç kablolarını KCAS750GM ye takabilir böylece kasa içi hava akışını daha da arttırabilirsiniz.
80Plus Gold Sertifikalı Güç Kaynağı
AeroCool KCAS 750GM, 80plus.org un yaptığı testler sonucunda 80Plus Gold sertifikası almaya hak kazanmıştır. Verimlilik yüzdesi %50 yük altında %91 i aşmaktadır. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre yüksek enerji tasarrufu sağlanır. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır. AeroCool KCAS 750GM ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!
*Test Raporu için Tıklayınız

Aktif PFC ve 5 Kademeli Kısa Devre / Gerilim / Güç Koruması
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan AeroCool KCAS 750GM, reaktif/aktif dengesizliklerini %99 a varan oranda otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. AeroCool 750GM güç kaynağı 5 ayrı koruma sistemiyle (OPP / OVP / UVP / SCP/ SIP) güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü düşük-yüksek gerilim kısa devre durumlarından korur.

* Yüksek Güç Koruması (Ower Power Protection)
* Yüksek Gerilim Koruması (Over Voltage Protection)
* Düşük Gerilim Koruması (Under Voltage Protection)
* Kısa Devre Koruması (Short Circuit Protection)
* Ani Dalgalanma Koruması (Surge Inrush Protection)

Katı Kapasitörler, Maksimum Kullanım Ömrü
AeroCool KCAS 750GM tasarımında Tayvan malı, yüksek ısıya dayanıklı ve uzun ömürlü kapasitörler kullanılmıştır. Katı kapasitörler sayesinde AeroCool KCAS 750GM güç kaynaklarının kullanım ömrü geleneksel güç kaynaklarına göre daha uzun olur.

nbsp;

Teknik Özellikler

Nominal Güç Değeri : 750W
Rengi : Siyah
Tip : ATX 12V 2.4
Soğutma Sistemi : 14cm RGB LED Sessiz Fan
Aktif PFC : Var (max. %99)
Koruma : Yüksek-Düşük Gerilim / Güç ve Kısa Devre Koruması
nbsp; Ani Dalgalanma Koruması
Max. Çıkış Değerleri : 12V:62,5A, +5V:20A, +3.3V:20A
Çıkışlar : 1x 20+4 Pin Güç Girişi
nbsp; 1x 4+4-Pin CPU çıkışı
nbsp; 4x 6+2-Pin PCI-Express Güç Çıkışı
nbsp; 7x SATA
nbsp; 4x IDE güç çıkışı
nbsp; 1x Floppy
nbsp; 1x RGB 4-Pin Female
nbsp; 1x RGB 4-Pin Male
Ürün Kodu : AE-KCAS750GM

AeroCool Hakkında
2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, son yıllarda ürün gamını güç kaynakları, kasa fan ve fan kontrolcüleri, oyun ekipmanları gibi bileşenler ile geliştirilmiştir. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasalarının yakaladığı başarıyı dünya çapında tanınan Xpredator kasa serisiyle perçinleyen AeroCool; 2012 yılında ise kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad ve kulaklık ürünlerinden oluşan Strike-X ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur. 2013 yılına gelindiğinde GT, GT-S ve DS Cube kasalar, 2014 yılında DS200, 2015 yılında da BattleHawk ve ürün portföyüne Project 7 ile birlikte dinamizm katan AeroCool, mod tutkunlarının ve oyuncuların gözdesi olmayı 2017 yılında da hedeflemektedir.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver