Geçici olarak temin edilemiyor!

Aerocool GT-S BE 4x USB , 3xFanlı, SSD Ready Full-Tower Siyah Kasa

310-26-2243

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 3.220,45 TL + Kdv
: 3.800,13 TL


Detay Özellikler
New Page 1


Aerocool GT-S Black Edition: Yırtıcı Güç
Yarışı kazanmak için motorunuz güçlü olmalıdır. Aerocool GT-S Black Edition oyuncuların yarışı kazanmalarının yolu olan güçlü donanımlara ev sahipliği yapmak için geliştirilmiştir. Akılcı manyetik ön kapak tasarımı sayesinde bilgisayarınızı her açtığınızda farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. GT-S, güç ve performansın simgesi kırmızı iç boyası, 25W fan kontrolcüsü, 2x20 cm ve 1x14 cm kırmızı renkli fanı, vidasız 5.25quot; / 3.5quot; sürücü tasarımı, 19pin USB3.0 Desteği, 4 kırmızı ledli fantastik görünümü, 33cm VGA derinliği, kablo yönetim sistemi ve geniş iç hacmi ile oyunculara yepyeni bilgisayar deneyimi sunuyor.


Akıl ve Yenilik Dolu Ön Kapak Tasarımı
Kasanızın her çalıştırdığınızda farklı bir görünüme sahip olması size hayal gibi mi geliyor! Aerocool GT-S ile hayali gerçeğe dönüştürme vakti geldi. Yüksek performanslı yarış otomobillerinde bulunan çift şerit görünümü ve üzerinde bulunan şık tasarımlı GT yazısına sahip manyetik ön kapak sayesinde kasanıza mükemmel ve yırtıcı görünümü getirin. Her seferinde farklı bir bölgeye takın, her seferinde farklı bir görünüm elde edin!

Yeni Nesil Portlarıyla Sürekli Bağlı Kalın!
GT-S Black Edition üst panelindeki bağlantıları ile güncel harici cihazların arabirimlerine destek verir. Üst bölümde bulunan 2x USB 3.0 ve 2x USB 2.0 portlarından geleneksel cihazlarınızı yüksek hızlarda bağlayabilir, kulaklık ve mikrofon girişlerini sürekli elinizin altında bulabilirsiniz.

Üst Bölümde 19 Pin USB3.0 Bağlantı Noktası
19pin USB3.0 bağlantı noktasıyla yüksek hızlı bağlantıyı destekleyen GT-S Black Edition, yeni nesil 19pin doğrudan USB bağlantıya sahiptir. Böylece yüksek hızlı bağlantıyı kasanızın üst bölümüne taşıyabilir harici cihazlarınızda yeni nesil yüksek hızlı bağlantıyı kullanabilirsiniz.

4 Kademeli Fan Kontrolcü ile Yırtıcı Güce Hükmedin!
Yapısında bulunan 2x20 cm ve 1x 14cm fan ile eşsiz soğutma performansı sağlayan Aerocool GT-S, içinde bulunan fanları kontrol edebileceğiniz 25 Watt gücünde dahili dokunmatik fan kontrolcüye sahiptir. Tek tuşla kontrol sağlayan yapıya sahip fan kontrolcü ile fanlarınızı %50, %80 ve %100 devir ayarlarında kullanabilir yada isterseniz tamamen durdurabilirsiniz.nbsp;

Vidasız 7 Adet 3.5quot;/2.5quot; Sürücü Yuvası
Aerocool GT-S Black Edition yüksek ve hızlı veri depolaması için kullanabileceğiniz 7 adet 3.5quot;/2.5quot; disk yuvasına sahiptir. Kızaklı tasarımı ile 3.5quot; disklerinizin tamamını vidasız bir şekilde GT-Se montajlayabilirsiniz. Kızakların her birinde bulunan 2.5quot; vida delikleri sayesinde yüksek hızlı SSDleri sisteminize dahil edebilir ve kasanızın gücüne güç katabilirsiniz.

10X Genişleme Slotu ile Quad SLI ve Crossfire Desteği
En performanslı grafik ve oyun sistemlerine ev sahipliği yapabilmek için Aerocool GT-S 10X vidasız genişleme yuvasına sahiptir. Bu sayede çift slot yer kaplayan Nvidia GTX780Tİ, AMD R9 290X gibi en üst seviye teknolojiye sahip ekran kartlarından 4 adet takabilir ve dünyanın en hızlı oyun sistemlerini kurabilirsiniz. Genişleme yuvalarının vidasız montaj desteğiyle kartlarınızı kolayca takıp çıkarabilirsiniz.

Şeffaf Yan Panelden Gücünüzü İzleyin!
GT-S Black Edition, içinde taşıdığı canavarı çalışırken izlemeniz için şeffaf pencereli yan kapağa sahiptir. Bu sayede donanımlarınızı her zaman kontrol altında tutabilir ve seyir konforuna erişebilirsiniz. İsterseniz soğutmaya katkıda bulunmak için kapağa 2x12/14cm yada 1x 20/23cm fan takabilirsiniz. Yüksek performans ve kasanızla uyum için Aerocool Silent Master (AE-CFSL120R) 20cm fan tercih edin.

En Büyük ve En Performanslı Anakartlar Emrinizde!
Aerocool GT-S ile devasa sistemler toplamak hayal olmaktan çıkıyor! Bildiğiniz anakart form faktörleri de dahil olmak üzere Flex ATX / Micro ATX / ATX / Mini ATX / SSI CEB (Geniş ATX) / E-ATX ve XL-ATX tüm anakart boyutlarını destekler.

185mm İşlemci Soğutucu ve 33cm VGA Derinliği
GT-S Black Edition geniş iç hacminin verdiği güç ile yüksek performanslı ve kaslı işlemci soğutucuları ile en uzun ekran kartlarını destekleyecek yapıda tasarlanmıştır. Aerocool GT-S Black Edition ilenbsp; Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme gibi 8 adet ısı borusuna sahip çift kuleli işlemci soğutucularını kasanıza kolayca montajlayabilirsiniz. GT-Sde bulunan 33cm ekran kartı derinliği yardımıyla dünyanın en hızlı ekran kartları olan Geforce GTX780Tİ ve AMD Radeon R9 290Xten sisteminize 4 adet bağlayabilir ve en güçlü oyun sistemlerinizin altyapısını oluşturabilirsiniz.

Kırmızı Boyalı İç Yapısıyla Etkileyici Görünüm
Aerocool GT-S Black Edition kırmızı boyalı anakart plakası, 3.5quot; disk yuvaları ve 5.25quot; sürücü kilitleriyle asil tasarımı ve ruhundaki yırtıcı gücü yansıtır. Performanslı anakartların tasarımlarında da kullanılan kırmızı-siyah renkler her zaman en iyi donanımlara sahip kullanıcıları temsil etmektedir.


Start Verin, Gücünü Görün!
GT-S Black Edition ön panelinde bulunan 4X Ateş Kırmızısı güçlü lede sahiptir. Ona verdiğiniz gücün simgesi olan 4X kırmızı led, donanım performansınızın adeta dışarı yansıması olacak!

Çıkarılabilir 5.25quot; Kapak Tasarımı
5.25 sürücülerinizi kolayca bağlamanın yolu da Aerocool GT-Sde! Kasanızın manyetik kapağını aşağıya alın ve yırtıcı görünümünüzü kaybetmeden sürücülerinizi kolayca bağlayın. 5.25 kapakları yaylı tasarıma sahip olan GT-S Black Edition ile sürücülerinizi kasanıza kolayca montajlayabilirsiniz.

Büyük Aç/Kapat ve Reset Tuşları
GT-S Black Edition sahip olduğu heybetli yapısına uygun tuş tasarımına sahiptir. Büyük yapıda tasarlanmış ve üst panele dahil edilmiş aç/kapat ve reset tuşlarının kullanımına kolayca alışacaksınız.nbsp;

Bal Peteği Tasarımlı Sportif Üst Panel
Aerocoolun keskin ve sportif çizgilerini yansıtan Aerocool GT-S, üst panel dizaynı ile de eşsizdir. Kasa içerisinde sıcak hava çıkışına olanak veren bal peteği formundaki kanallara sahip yapısı kasanızın etkili görünümüne katkıda bulunur.

Filtreli Full Mesh Ön Panel
GT-S Black Edition bal peteği formunda büyük gözenekli filtreli full mesh ön panele sahiptir. Kasa içerisine temiz ve sağlıklı hava akışını sağlayan bu panel ön taraftaki 20cm kırmızı ledli fan ile bileşenlerinize maksimum hava akışı sağlayacaktır.

7 Fan Yuvası: Sonuç Extreme Soğutma!
Kasanızda fırtınalara yer açın! Aerocool GT-S Black Edition kasa içinde maksimum soğutma sağlayabilmek için ateş kırmızısı ledli 1x 20cm ön, 1x 20cm üst ve 1x 14cm arka panel fanıyla birlikte gelmektedir. Kasa içi soğutmanızı maksimize etmek ve hava gücünden daha fazla yararlanabilmek için Aerocool GT-S Black Editiona toplam 7 adet fan takabilirsiniz.

1- Ön Panel: 1x 20cm Fan takılı yuva (750+/-100RPM, 53.4 CFM, 27.6dBA) yada 1x 23 fan takılabilir
2- Üst panel: 1x 20cm Fan takılı yuva (750+/-100RPM, 53.4 CFM, 27.6dBA), 2x12cm fan yuvası veya 1x14cm fan yuvası veya 1x23cm fan takılabilir.
3- Taban: 1 x 12/14cm fan yuvası
4- Sol yan panel: 2x12cm veya 2x14cm fan yuvası veya 1x20cm veya 1x23 cm fan yuvası
5- Arka panel: 1 x 14cm Fan takılı yuva (1200+/-200RPM, 49.1 CFM, 24.2dBA)

Üst Panelde 3.9cm Fan Boşluğu
Aerocool GT-S üst panelinde 1x20cm, 2x12/14cm fan takılabilir alan bulundurur. İsterseniz üst panel kapağını çıkartarak ulaşılabilen 3.9 cm boşluk sayesinde yine aynı boyutta fanları kasanıza takabilir ve alt bölümde sıvı soğutma sistemlerinin radyatörleri için gerekli alanı elde edebilirsiniz.


Alt Tabanda 2 Adet Toz Filtresi
Güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olması ve stabil çalışması için tozdan korunması gerekir. GT-S Black Editionda güç kaynağınıza ve sisteminize toz girişini engellemek için güç kaynağının alt panelini kaplayan çıkarılabilir toz filtresi bulunmaktadır. Arka panelde bulunan boşluk yardımı ile kolayca çıkartabilir, temizledikten sonra kolayca geri takabilirsiniz. Ayrıca tabanda kasa içine temiz hava akışı sağlayan 1x12/14cmnbsp; fan takılabilir alanda vidalı yapıya sahip fan filtresi kullanılmıştır.

Anakartınızı Sökmeden CPU Montajı Yapın!
185mm yüksekliğe sahip yüksek seviye işlemci soğutucularını kullanabileceğiniz GT-S Black Edition; bu soğutucuların montajını anakartınızı sökmeden yapabilmeniz için özel CPU montaj boşluğuna sahiptir.

Özel Kablo Boşlukları ile Rahat Kablo Dizaynı
Kasanızdaki etkili havalandırmayı önleyen ve göze hoş gelmeyen bir görüntü ortaya çıkaran kasa içi kablolarınızı ortadan kaldırmak ve kolay kablo yönetimi için Aerocool GT-S Black Editionda özel hazırlanmış kablo boşlukları kullanılmıştır. Bu kablo boşlukları sayesinde etkili kablo yönetimi yapabilir, kasanızı daha şık ve sağlıklı havalandırmaya sahip bir şekilde kullanabilirsiniz.

90 Derece Açılı Çıkarılabilir HDD Yuvaları
Aerocool GT-S Black Editionda yan şekilde yerleştirilmiş ve çıkarılabilen 7li HDD yuvası bulunur. Diskleriniz 90 derece açılı yerleşim ile minimum yer kaplarken kasa ön panelindeki 20 cm kırmızı ledli fan üzerinden gelen 53.4 CFMlik hava akımıyla sürekli serin ve performanslı çalışır.

Sıvı Soğutmaya Hazır
Aerocool GT-S Black Edition, kasasında sıvı soğutmayı düşünen kullanıcıları unutmadı. Arka tarafa konumlandırılmış hortum çıkışları ile dilediğiniz zaman sıvı soğutmaya geçebilirsiniz.

1.2mm SECC Çelik Şasi
Üst, yan ve ön paneli tamamen delikli ızgaradan oluşan Aerocool GT-S Black Editionda mukavemeti sağlamak ve uzun ömürlü bir kullanım içinnbsp;1.2mm kalınlığında SECC çelik şasi kullanılmıştır.

Kolayca Açın, Donanımlarınıza Hızlıca Ulaşın!
GT-S Black Edition kasanızın yan kapağını kolayca açabilmek ve donanımlarınıza rahatça erişebilmek için geniş ve büyük parmak vidalara sahiptir.


Eksiksiz Kutu İçeriği
Aerocool GT-S Black Editionda 19pin USB3.0 - 9pin USB2.0 dönüştürücü, kablo toplayıcılar, 5.25 - 3.5quot; ön panel adaptörü ve vidalardan oluşan kutu içeriği bulunmaktadır.

Aerocool Hakkında
2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, ön panelde büyük türbin tipi fan bulunan AeroEngine serisiyle ün yapmıştır. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasaları ile Türkiye pazarında önemli bir yer edinmiştir. 2011 yılında pazara sunduğu Big Tower segmentindeki Xpredator kasa serisi ile modcuların gönlünü fetheden Aerocool; kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad, kulaklık ürünlerinden oluşan Strike X ürün ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.962,77 TL
3.925,53 TL
3
1.309,78 TL
3.929,33 TL
4
1.002,28 TL
4.009,14 TL
5
809,43 TL
4.047,14 TL
6
682,12 TL
4.092,74 TL
7
590,65 TL
4.134,54 TL
8
522,04 TL
4.176,34 TL
9
468,68 TL
4.218,14 TL
10
425,99 TL
4.259,95 TL
11
391,07 TL
4.301,75 TL
12
361,42 TL
4.337,09 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.002,29 TL
4.004,58 TL
3
1.351,33 TL
4.053,98 TL
4
1.025,75 TL
4.103,00 TL
5
829,95 TL
4.149,74 TL
6
700,24 TL
4.201,42 TL
7
607,26 TL
4.250,83 TL
8
537,48 TL
4.299,85 TL
9
483,25 TL
4.349,25 TL
10
439,83 TL
4.398,27 TL
11
404,30 TL
4.447,29 TL
12
374,72 TL
4.496,69 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.988,04 TL
3.976,08 TL
3
1.342,33 TL
4.027,00 TL
4
1.019,29 TL
4.077,16 TL
5
825,31 TL
4.126,56 TL
6
695,80 TL
4.174,82 TL
7
603,19 TL
4.222,32 TL
8
533,63 TL
4.269,07 TL
9
479,41 TL
4.314,67 TL
10
435,99 TL
4.359,89 TL
11
400,36 TL
4.403,97 TL
12
370,64 TL
4.447,67 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.997,92 TL
3.995,84 TL
3
1.343,98 TL
4.031,94 TL
4
1.013,68 TL
4.054,74 TL
5
817,79 TL
4.088,94 TL
6
689,72 TL
4.138,34 TL
7
594,45 TL
4.161,14 TL
8
524,66 TL
4.197,24 TL
9
471,64 TL
4.244,75 TL
10
427,25 TL
4.272,49 TL
11
391,24 TL
4.303,65 TL
12
362,75 TL
4.353,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.986,52 TL
3.973,04 TL
3
1.331,95 TL
3.995,84 TL
4
1.008,46 TL
4.033,84 TL
5
814,37 TL
4.071,84 TL
6
683,96 TL
4.103,76 TL
7
590,92 TL
4.136,44 TL
8
523,71 TL
4.189,64 TL
9
469,74 TL
4.227,64 TL
10
427,13 TL
4.271,35 TL
11
392,10 TL
4.313,15 TL
12
362,28 TL
4.347,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
1.986,52 TL
3.973,04 TL
3
1.331,95 TL
3.995,84 TL
4
1.008,46 TL
4.033,84 TL
5
814,37 TL
4.071,84 TL
6
683,96 TL
4.103,76 TL
7
590,92 TL
4.136,44 TL
8
523,71 TL
4.189,64 TL
9
469,74 TL
4.227,64 TL
10
437,96 TL
4.379,65 TL
11
388,30 TL
4.271,35 TL
12
362,28 TL
4.347,35 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver