Geçici olarak temin edilemiyor!

Aerocool DS200 4xUSB Mid Tower ATX Kasa (Siyah)

310-26-2224

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 3.019,73 TL + Kdv
: 3.563,28 TL


Detay Özellikler
New Page 1


Aerocool Dead Silence Sessizleştiriciler ile Kaplı Ultra Sessiz Oyuncu Kasası !
Aerocoolun yenilikçi bakış açısını yansıtan eğimli ve sade bir tasarıma sahip olan Dead Silence serisi şimdi Türkiyede! PC sistemlerinde en çok önemsenen şey olan kasa dışına çıkan sesler Dead Silence serisinin iç yüzeyindeki özel yalıtım kaplaması ile sona eriyor! Üst panelinden bulunan dijital ekranı ile kasanızın durumunu yakından takip ederken, fan kontrolcüsü ile fanlarınıza hükmedecek 2x USB 3.0 / 2x USB 2.0 portları ile kasa arkasına eğilme derdine son vereceksiniz. DS200ün nubuk benzeri özel dış kaplaması sadeliği ve kaliteyi size her an hissetirecek. 12 ve 14 cm ön ve arka fanlarıyla standart haliyle bile sisteminize üst düzey soğutma sağlayacak.

İhtiyacınız Olan Bağlantılar Size En Yakın Noktada!
Aerocool DS200 üst panelindeki 2x USB 3.0 / 2x USB 2.0 , mikrofon, kulaklık bağlantıları sayesinde ihtiyacınız olan tüm bağlantılara kasanızın arkasına eğilmeden ulaşabilirsiniz. DS200ün düz olan üst paneline dilediğiniz bileşeni kolayca koyabilir ve bu USB portlar üzerinden son sürat bağlayabilirsiniz.

30Watt Güçlü 4 Kademeli 5x Fan Kontrol !
Aerocool DS200 5 adet fanı aynı anda kontrol edebilecek güçte gelişmiş bir hız kontrolcüye sahiptir. Üstelik bu fanları kontrol ederken kasanızın sıcaklığını led ekran ile canlı takip edebileceksiniz. Özel yalıtım ile sessizleştirilmiş DS200ün tüm fanlarını dilerseniz kapatabilir dilerseniz sıfır sese yakın minimum sesi yakalayabilirsiniz.


Isı Sensörü ile Bileşenlerinizi Takip Edin
DS200ün üst panelinde bulunan led ekran size sensörünüzü konumlandırdığınız bileşen yada bölge ile ilgili bilgiyi canlı olarak verecek şekilde tasarlanmıştır.Hangi bileşeni daha yakından takip etmek istiyorsanız sensörünüzü ona özel bant ile sabitlemeniz yeterlidir.Ekstra Sessizlik - Ekstra Hava Akımı : Tercih Senin!
Aerocool DS200ün üst paneli kolayca çıkarılabilir şekilde tasarlanmıştır. Normal kullanımda tamamen sessizlik hedef alınarak nubuk kaplı üst bölgeye sahip olan DS200te isterseniz kutu içeriğinde gelen mesh üst panele geçiş yapabilir ve kasa içerisinde maksimum hava akışı elde edebilirsiniz. Mesh üst panel ile sürekli kullanımda üst bölgeye 2x 12/14cm fan dahil ederek yüksek hava akımını zirveye taşıyabilirsiniz.

Bir Buz Dağı Kadar Serin Bir Çöl Kadar Sessiz
Aerocool DS200 sade tasarımının yanında oldukça sessiz bir bilgisayar kasasıdır. Ön panelinde bulunan 1x14cm fanı 500 rpmde sadece 19.5 dBa ses üretirken, 12cm arka fanı 900 rpmde maksimum 21.5 dBa ses seviyesine ulaşır. Bu sayede Aerocool DS200 sessiz bir çalışma ortamı isteyen kullanıcıların ve yenilmez gece oyuncularının değişmez tercihi olacak.

Doğrusal Hava Akımı: Yüksek Soğutma Başarımı
Aerocool DS200 daha önce bilgisayar kasalarında görülmemiş doğrusal hava akım sistemine sahiptir. 1x14cmlik kasa ön fanından alınan yüksek hava akımının bir yarısı anakart, işlemci ve ekran kartı yapısına nüfuz ederken diğer yarısı harddisk, ssdnbsp; gibi bileşenlerin soğutulmasında kullanılır. Anakart ve işlemci üzerine alınan hava 1x12cm arka egzoz fan ile dışarıya atılırken psuda oluşan sıcak hava güç kaynağının fanı ile dışarı atılmaktadır. Böylece kasa içi bileşenlerinizin her zaman yüksek performanslı ve uzun ömürlü çalışması sağlanırken yüksek soğutma başarımı da elde edilmiş olur.

Dev İşlemci Soğutucular DS200de!
Aerocool DS200; Anakartınızın CPU arkasına gelen bölümünde sahip olduğu boşluk ile anakart sökmeden işlemci soğutucunuzu kolayca değiştirme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda DS200 210mm genişlikteki gövdesi sayesinde size 17 cme kadar yükseklikte devasa işlemci soğutucularına (Akasa Venom Medusa, Thermalright SB-E Extreme vb.) sisteminizde kolayca yer verebilirsiniz.

41 cm VGA Desteği
Aerocool DS200; klasik kasa yapılarından farklı olarak çıkarılabilir 90 derece HDD montaj yuvaları takılıyken 29 cm uzunluğa kadar ekran kartlarının montajına izin vermektedir. Bu disk yuvalarından 4 ünü çıkarmanız durumunda 41cm ekran kartı desteği sağlamaktadır. GeForce GTX 980 ya da AMD Radeon R9 390 gibi en üst seviye performans ekran kartlarını kolayca montajlayabilirsiniz.

Çıkarılabilir Sürücü Rafları
Aerocool DS200; 2x 5.25quot; ve 1x 3.5quot; dış ( adaptörle) genişleme yuvasına sahiptir. Sürücü rafları modüler yapısıyla kasa içinde size dilediğiniz dizk yuvası kombinasyonunu yapmanızı, ekran kartınızıda daha geniş bir alan açmanızı sağlayabilir. DS200 sessizliği gibi kişiselleştirilebilen iç tasarımıyla da sizleri şaşırtmaya hazır.

En Büyük Radyatörler Problem Değil
Yüksek soğutma başarımı isteyen kullanıcıların tercihi olan sıvı soğutucuları Aerocool DS200e eklemek oldukça kolay. 24cm büyüklükte radyatörlere sahip Silverstone TD02-E ve TD02-LITE gibi sıvı soğutucuları kolayca üst panele montaj yapabilirsiniz. 12/14cm boyutundaki sıvı soğutucular için dilerseniz 12cm arka egzoz fanı bölümünü ya da üst paneli kullanabilirsiniz.

Kablo Karmaşası Tarih Oluyor!
Anakart güç kabloları ve disk bağlantı kablolarının kasa içerisinde yarattığı karmaşayı dikkate alan Aerocool, DS200de 2.5quot;, 3.5quot; disk yuvalarını ve güç kaynağını alt bölümde toplamıştır. Bu sayede, kablo karmaşasına neden olan bu aygıtların sistemde en az yeri kaplaması ve kasa içi hava akımını en az düzeyde etkilemesi amaçlanmıştır.

3.5quot; Disklerinizi Kolayca Sabitleyin!
Aerocool DS200, vidasız kolay montaj sayesinde disklerinizi kolayca sabitleyebilmeniz için vidasız sürücü kızaklarını kasanıza dahil etmeyi unutmadı. DS200ün vidasız sürücü kızakları 3.5quot; disklerinizi kolayca sabitleyebilmeniz için kızaklı yapıda tasarlanmıştır. Disk kızağını iki yanından çekerek genişletin, 3.5quot; diskinizi içine ekleyin ve kızağı daraltın. Vidasız montajın keyfini yaşayın.nbsp;nbsp;nbsp;

4x2.5quot; Disk Desteğiyle Quad Raid Mümkün
Aerocool DS200, yüksek ve hızlı veri depolaması için kullanabileceğiniz 5 adet 3.5quot; ve 2 adet 2.5quot; disk yuvasına sahiptir. Dilerseniz 3.5quot; disk yuvalarını 2.5quot; disk yuvası olarak kullanabilir ve SSD Quad RAID sistem kurulumları yapabilirsiniz. Aerocool DS200 kasanızı sessiz bir performans canavarına dönüştürebilirsiniz.

2.5quot; Diskleriniz için Darbe Dayanımlı Kauçuk Ayaklar
Aerocool DS200, 2.5quot; disklerinizi slotlarına kolayca oturtabilmeniz için kauçuk kaplı disk ayaklarını kutu içeriğine dahil etti. Kauçuk ayakları diskinize sabitleyin ve yuvaya doğru itin, disklerinize zarar vermeden sabitlemenin keyfini sürün.

Kilit ile Sabitlenmiş PCI Yuvaları
Aerocool DS200, PCI bağlantılı ekran kartı, ses kartı vb. bileşenlerinizi sıkıca sabitlemeniz için tek noktadan kilit sistemine sahiptir. Çevirin, açın, donanımlarınızı takın ve daha sonra aynı şekilde kilitleyin. Donanımlarınızı sabitlemek işte bu kadar kolay!

Şok Emici Vidasız Disk Yuvaları
Disk Titreşimini önleyen 2,5quot;/3,5quot; HDD Aparatları ile Aerocool DS200 size Titreşimsiz ve Sarsıntısız muhteşem bir Masaüstü PC deneyimi sunuyor. Geceyarısı sessizliğinde kasanızı kullanmanın farkına varacaksınız.

USB 3.0 ile En Hızlı Bağlantı İmkanı

Yüksek hızlı bağlantı standartı olan USB3.0ı destekleyen Aerocool DS200, yeni nesil 19pin doğrudan anakart bağlantısına sahiptir. Böylece yüksek hızlı bağlantıyı kasanızın üst bölümüne taşıyabilir harici cihazlarınızda yeni nesil yüksek hızlı bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Özel Tasarımlı Anakart Bağlantısı : USB 3.0 ve 2.0 Bir Arada

Eğer anakartınızda 19 pin USB3.0 bağlantı noktası bulunmuyor ise kutu içeriğindeki 19 pin - 9 pin çevirici ile USB 3.0larınızı USB 2.0a dönüştürebilir ve üst panelde 4 x USB2.0 bağlantı noktasına sahip olabilirsiniz.Farklı bir Dokunuş: Nubuk Stili Ön, Üst ve Alt Panel

Aerocool DS200 ön, üst ve alt panelinde kullanılan pürüzsüz kaliteli nubuk stili malzemesi ile şıklığınızı bir adım öteye taşırken ona bakan her kişiyi kendisine çekecek ve göz alıcı bilgisayar deneyimine ulaşmanızı sağlayacaktır.

Çıkarılabilir PSU Fan Filtresi
Güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olması ve stabil çalışması için tozdan korunması gerekir. Aerocool DS200, güç kaynağınıza ve sisteminize toz girişini engellemek için güç kaynağının alt panelini kaplayan çıkarılabilir toz filtresine sahiptir. Gerektiğinde kolayca çıkarabilir, temizleyip tekrar yerine takabilirsiniz.nbsp;

Kasayı Kolayca Açıp Kapatabileceğiniz Parmak Vidalar
Aerocool DS200; kasanızın yan kapağını kolayca açabilmek ve donanımlarınıza rahatça erişebilmek için geniş ve büyük parmak vidalara sahiptir.nbsp;

Eksiksiz Kutu İçeriği
Aerocool DS200, 3.5quot;-2.5quot; disk kızakları ve kablo toplama aparatları , gerekli vidalar, sensör sabitleyici, harici sürücü kapakları da dahil olmak üzere zengin bir kutu içeriğine sahiptir.

Teknik Özellikler

 • Kasa Tipi: Mid-Tower
 • Uyumlu Anakartlar: ATX, Micro-ATX, Mini ITX
 • 5.25quot; Yuva: 2 Adet Dış
 • 3.5quot;/2.5quot; Yuva: 5 adet İç
 • 2.5quot; Yuva: 2 Adet İç
 • Genişleme Yuvası: 7 Adet
 • Ekran Kartı Desteği: 410mm (90 Derece HDD Montaj Yuvaları takılıyken 29cm)
 • İşlemci Soğutucu Desteği: 170mm
 • Kasa Malzemesi: 0.8mm SECC(Çelik)
 • Güç kaynağı Yuvası: Altta
 • Fanlar ve Fan Yuvaları

  nbsp;nbsp;nbsp; Ön Panel nbsp;nbsp; :nbsp;2x 12/14cm Fan Yuvası (1 x 14cm Siyah Fan Takılı)

  nbsp;nbsp;nbsp; Arka Panel : 1x 12cm Fan (1 x 12cm Siyah Fan Takılı)

  nbsp;nbsp;nbsp; Üst Panelnbsp;nbsp; : 2x 12/14cm veya 1 x 20cm Fan Yuvası (1 x 14cm Siyah Fan Takılı)

 • Ağırlık: 9.9 Kg
 • Boyut: 485(D) x 210(G) x 527(Y) mm
 • Ürün Kodu: AE-DS200

AeroCool Hakkında
2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, son yıllarda ürün gamını güç kaynakları, kasa fan ve fan kontrolcüleri, oyuncu ekipmanları gibi komponentler ile genişletmiştir. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasalarının yakaladığı başarıyı dünya çapında tanınan Xpredator kasa serisiyle perçinleyen AeroCool; 2012 yılında ise kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad ve kulaklık ürünlerinden oluşan Strike X ürün ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur. 2013 yılına gelindiğinde GT, GT-S ve DS Cube kasalar, 2014 yılında DS200 Kasalar ve 2015 yılında da BattleHawk kasalar ile ürün portföyüne dinamizm katan AeroCool, mod tutkunlarının ve oyuncuların gözdesi olmayı 2016 yılında da hedeflemektedir.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver