Geçici olarak temin edilemiyor!

Silverstone Strider 1500W 80+Gold Dual Rail 70A Modüler Güç Kaynağı

311-35-3169

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 10.254,09 TL + Kdv
: 12.099,83 TL


Detay Özellikler


SilverStonedan 80Plus Gold Sertifikalı, En Üst Kalite Güç Kaynağı!
Dünyanın en ünlü kasa üreticilerinden SilverStone, adına yakışır şekilde yüksek kaliteli Strider serisi güç kaynaklarına bir yenisini daha ekledi! Strider serisinin amiral gemisi olan ST1500-GS 1500W güç kaynağı sunduğu %90 üzeri verimlilik değerleriyle 1200-1500 Watt segmentinde dünyanın en verimli güç kaynaklarından biridir. Strider 1500W, çift 12V kanalından 120A akım çekebileceğiniz, altı adet PCI Express güç bağlantısı, %100 modüler kablo yönetimi, düşük gerilim regülasyonu, yedi kademeli koruma devresi ve dönme hızı yüke göre değişen son derece sessiz fanıyla tamamen birinci sınıf bir güç kaynağıdır.
Çift 12V Kanalından 120A ve 1440W Kombine Güç
Bağımsız 80plus.org tarafından test edilerek verimliliği %90 üzeri olarak onaylanan SilverStone Strider 1500W, geleneksel güç kaynaklarının aksine toplam gücün %96sını iki adet 12V kanalından verebiliyor! SilverStone Strider 1500W ile güç sınırı olmadan çok yüksek performanslı sistemler toplayabileceksiniz.Yeni Nesil Intel Haswell / Broadwell İşlemcileri ile Tam Uyumlu
SilverStone Strider Gold Serisi 1500W güç kaynağı, Intelin geliştirilmiş yeni nesil teknolojiye sahip Haswell / Broadwell işlemcilerinin ultra düşük güç tasarruf modu ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.%90 Verimlilikle Harcadığınız Güç Kadar Fatura Ödeyin!
SilverStone Strider 1500Wın sahip olduğu 80Plus Gold sertifikası dünyada sadece çok yüksek verimli güç kaynaklarına verilen bir sertifikadır. Bağımsız 80plus.org tarafından test edilerek verimlilik yüzdesi %50 yük altında %91.78 olarak kanıtlanmıştır. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre çok daha fazla enerji tasarrufu gerçekleştirilir. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır. SilverStone Strider 1500W ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!
SilverStone Strider ile Çoklu SLI ve Crossfireda Süper Performans
Nvidia SLI ve ATI Crossfire yapabilmek için ekran kartlarının ihtiyaç duyduğu roket yakıtı SilverStone Strider serisinden! Tam 8 adet PCI Express güç bağlantısıyla sınır tanımaksızın dörtlu Quad SLI veya CrossFireX yapılandırmaları oluşturabileceksiniz! Örnek SLI ve CrossFire yapılandırmaları: 3 x Nvidia GeForce GTX 980 (Triple SLI) veya 4 x AMD Radeon R9 290 (CrossFireX)

Teknoloji Harikası 13.5cm Sessiz Fan!
SilverStone Strider 1500W güç kaynağı 13.5cm çaplı fanlarının devir hızı yüke bağlı olduğu için düşük yük durumlarında 18dB gürültü üretir. Geceleri PCnizle download yaparken uykunuz güç kaynağının gürültüsü sebebiyle asla bölünmeyecek!Katı Kapasitörler, Maksimum Kullanım Ömrü
SilverStone Strider 1500Wnin tasarımında Japon malı kapasitörler kullanılmıştır. Polimer Alüminyumdan yapılan katı kapasitörler ile güç kaynağınız yıllarca hizmet eder. Katı kapasitörler sayesinde SilverStone Strider serisi güç kaynaklarının kullanım ömrü geleneksel güç kaynaklarına göre kat kat daha fazladır.
%100 Modüler ve Slim Kablolar ile Kasa İçindeki Dağınıklığa Son!
Anakart bağlantıları 6 adet IDE, 16 adet SATA ve 8 adet PCI-Express ekran kartı çıkışı sunan ve bu çıkışların sadece ihtiyacınız kadarını takıp çıkarabilmenizi sağlayan %100 modüler yapısı ile SilverStone Strider 1500W, slim yapıdaki kablolarıyla hem kasa içi dağınıklığını önler hem de kasa soğutmasına katkıda bulunur.

Düşük Dalgalanma (Ripple) Yüzdesi ile Donanımlarınız Daima Güvende
SilverStone Strider 1500W güç kaynağı dalgalanmayı en aza indiren aktif devrelere sahiptir. Ayrıca regülasyon değeri ±%3ü asla geçmeyen Strider 1500W hem kendini hem de değerli sistem bileşenlerinizi dalgalanmanın yaratacağı fiziksel hasarlardan korur.

Aktif PFC ve 6 Kademeli Akım/Gerilim/Güç Koruması
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olannbsp;High Power Astro serisi güç kaynakları reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99a varan oranda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. Ayrıcanbsp; High Power Astro serilerinde bulunan 6 ayrı koruma sistemiyle de (OVP / UVP / OCP / OPP / OTP / SCP) güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü akım/gerilim dengesizliklerinden korur. PWM kontrolcüsü sayesinde fan sabit hızla dönmez, yüke göre hızlanıp yavaşlar. Çok değerli bilgisayar bileşenleriniz Astro ile koruma altında!
OCP (Over Current Protection - Aşırı Akım Koruması)
OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
UVP (Under Voltage Protection - Düşük Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)
OTP (Over Temprature Protection - Yüksek Sıcaklık Koruması)Ödül Canavarı SilverStonedan Bol Ödüllü Strider Gold S Serisi
SilverStone Strider Gold S 1500W, zorlu test periyotlarından zorlanmadan başarı ile geçmiş ve aldığı ödüllerle kalitesini kanıtlamıştır. Xtreme Hardware, Hardware Inside, 3D Game Man, Hard Zone, Bjornd3d, PC Perspective, HardOCP, Game Zoom başta olmak üzere sayısız ödüle layık görülmüştür.Zengin Kutu İçeriği
Strider 1500W kablo toplayıcı aparatları, kullanım kılavuzu, kurulum rehberi, siyah renkli vidalar ve güç kablosuyla üst düzey bir güç kaynağı olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır.

SilverStone Hakkında
Dünyaca ünlü kasa, soğutucu ve güç kaynağı üreticisi Silverstone 2003 yılında kendi alanında uzman mühendislerin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Yenilikçi kasa tasarımlarıyla her yıl ödül alan Silverstone yeni Fortress FT02 modeliyle iF 2010 Product Design Award ödülüne layık görülmüştür. Son olarak SilverStoneun Raven serisi kasaları 90 derece anakart montajı ve sıra dışı tasarımıyla PC kasaları pazarında yeni bir segment daha yaratmıştır.
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver