Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark WRT3000CPE RangeMax Ultra 300Mbit 14dBi Yüksek Menzilli Dış Mekan Yönlendirici (Outdoor CPE)

327-29-3845

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 1.341,78 TL + Kdv
: 1.583,30 TL


Detay Özellikler

Dark WRT3000CPE RangeMAXIMUS 300Mbit 14dBi Panel Antenli Yüksek Menzilli Dış Mekan Yönlendirici (Outdoor CPE)
Kablosuz Ağınıza Kilometrelerce Uzakta, Yüksek Hızla Bağlanmanın Ayrıcalığını Yaşayın!

Kablosuz Bağlantıya Kilometrelerce Uzaktan Sahip Olun!
Su ve yıldırım korumasıyla dış cephede kullanıma müsait, 14 dBi antenli, PoE destekli, kablolu ve kablosuz olarak erişebileceğiniz yönlendiriciyi Dark sizin için tasarladı. Her koşulda yüksek menzil vaat eden Dark RangeMAXIMUS WRT3000CPE, marka ve model fark etmeden her modem ve router ile kusursuz çalışır. Evinizin bahçesinde, balkonunuzda, kafede, alış-veriş merkezinde açık alanlarda kablosuz internet özgürlüğünü WRT3000CPE ile yaşayabileceksiniz. Bu sayede erişmek istediğiniz kablosuz bağlantıya kilometrelerce uzaklıktan erişebileceksiniz. Power Over Ethernet teknolojisine sahip Dark RangeMAXIMUS Router, ethernet bağlantısı üzerinden hem enerji hem de data alış-verişini sağlayarak size en kolay bağlantı seçeneğini sunar. Zorlu koşullarda, mesafelerce uzaktan bağlantıya erişmek için Dark WRT3000CPE ye geçin çekim gücünün farkını yaşayın!nbsp;nbsp;nbsp;

Güçlendirilmiş 14dBi Anten

Dark RangeMAXIMUS içerisinde gizli, güçlü 14dBi anteni ile interneti kilometrelerce mesafeye kadar iletir. Tam 3 kilometreye kadar mesafeden bağlantı sağlayabilen WRT3000CPE de; interneti mümkün olan en uzağa iletebilmek için 14dBi gücünde panel anten bulunmaktadır. Dark RangeMAXIMUS un panel anteni, yönlendiricinin gövdesini tamamen kaplayan yapısıyla kusursuz çekim gücü sunmaktadır. Dark RangeMAXIMUS un gerçek dBi değerleriyle kesintisiz internet keyfini doya doya yaşayın!

Mesafe Tanımadan Bağlantı Farkını Yakalayın!
Dark RangeMAXIMUS, 3 kilometreye varan çekim gücü ile farkını; kar, yağmur, sıcaklık gibi ortam koşullarından etkilenmeden gösterir. WRT3000CPE sahip olduğu 14dBi anten, 2.4Ghz frekans, 300Mbit hız değerleri ile yüksek performansa ve çekim alanına sahiptir.

Gücü Ethernet Üzerinden Taşıyabilirsiniz
Dış mekanda kullanılan yönlendiricilerde güç ve data girişlerinin yer alması yönlendiriciyi çalıştırmak için birden fazla kablo kullanılmasını gerektirir. Bu durum kablo karmaşasının yanı sıra güç kablolarında hava muhalefetinden dolayı problem oluşturmakta ve yönlendiricileri uzun süre pasif bırakabilmektedir. Bu sorunun önüne geçmek ve yönlendirici bağlantılarını azaltmak sebebiyle Dark dış mekan yönlendiricide Power Over Ethernet teknolojisi kullanılmaktadır.

Özel Power Over Ethernet adaptörü ile modeminizden gelen ethernet kablosunu PoE adaptörüne takabilir ve adaptörünüzün çıkışını yine ethernet kablosuyla yönlendiricinize bağlayabilirsiniz. PoE adaptörünüze güç verdiğinizde modem kablosundan gelen data verisi elektrik gücü ile birleştirecek ve yönlendiricinize iletilecektir. Bu sayede tek ethernet kablosu ile hem data hem güç problemini ortadan kaldıracaksınız.

Kablosuz Ağı Kabloluya Dönüştürün!
Ağ destekli yazıcı, akıllı televizyonun Digiturk Play,NetFlix, Digiturk uydu alıcısının Dilediğin Yerde İzle gibi özelliklerini aktifleştirmek için gerekli kablolu bağlantıyı WRT3000CPE ile sağlayın. Dark RangeMAXIMUS un mevcut kablosuz ağınızı kabloluya dönüştürme özelliği sayesinde uydu alıcı, akıllı TV, masaüstü PC gibi kablolu bağlantıya gereksinim duyan cihazlarınıza interneti ulaştırır.
nbsp;Kablosuz Bağlantı Modlarını Kullanabilirsiniz
Dark dış mekan yönlendirici, kablosuz internet bağlantısına gereksinim duyulan ev, otel, okul, kafe, tatil köyü ya da evinizin bahçesi, siteniz, iş yerinizin açık alanları gibi bölümlerde maksimum bağlantı için tasarlanmıştır. Güçlü 14 dBi anteni ile iç ve dış mekanlarda yüksek hızda bağlantı Dark RangeMAXIMUS WRT3000CPE dış mekan (outdoor) yönlendirici ile mümkün!

Kablolu Bağlantınızı Rahatlıkla Kablosuza Dönüştürün!

Dark RangeMAXIMUS dış mekan yönlendirici, kablolu ADSL ve Uydunet modemleri kablosuz paylaştırmak için ideal kullanım olanaklarına sahiptir. Modeminiz ile yönlendiriciniz arasında kablolu bağlantıyı kurup eviniz ve iş yerinizin dışında doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz. WRT3000CPE dış mekan yönlendirici, bilgisayarların yanı sıra tablet, telefon, uydu alıcı (Digiturk gibi) veya akıllı TV lerin dış mekanda kullanılabilmesi için de uygun tercihtir.!

300Mbps Kapsama Alanı Artırıcı
WRT3000 ve mevcut internet ağınızın sinyalini kullanarak yetersiz çekim mesafesini yüksek hızlı 300Mbps bağlantı ile güncelleyebilir ve bulunduğunuz alanda kesinti yaşamadan kusursuz bağlantıya kavuşabilirsiniz. Yeni nesil bilgisayar, ultrabook, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarınızdan yüksek kaliteli HD video izlerken ya da online oyun oynarken takılmalar yaşamayacaksınız.*
*HD video, film ve online oyun gibi aktiviteler için mevcut internet bağlantı hızınızın yeterli olup olmadığını öncelikle kontrol ediniz.

WRT3000 CPE için Hava Durumunun Önemi Yok!
RangeMAXIMUS WRT3000CPE dayanıklı yapısı ile hava durumunun karlı, yağmurlu ya da aşırı güneşli oluşandan kaynaklı dış etkilere karşı dirençlidir. Bu sayede gönül rahatlığı ile dış ortamda kullanabileceğiniz Dark RangeMAXIMUS size yüksek performansı en zorlu koşullarda bile verecektir.nbsp;

Kablosuz Bağlantıyı Uzaklara çok Uzaklara Taşıyın!

Bağlantı performansınızı Dark WRT3000CPE ile sadece 3 KM mesafeye kadar değil çok daha uzak mesafelere taşıyabilirsiniz. Bunun için birden fazla Dark WRT3000CPE kullanarak kablosuz bağlantıyı daha uzak mesafelere iletebilirsiniz.

Dark WRT3000CPE Hızlı Montaja Uygun Yapıdadır!
Dark RangeMAXIMUS un kutu içeriğinde yer alan özel montaj kiti sayesinde direklere, borulara rahatça sabitleyebilecek, bu sayede duvar delme zahmetiyle uğraşmadan kolaylıkla montaj gerçekleştirebileceksiniz. WRT3000CPE ile hızlı bağlantı için gereken herşey Dark mühendisleri tarafından düşünülmüştür.

Hızlı Montaj için Özel Vidalar!
Dark RangeMAXIMUS u duvara kolaylıkla monte edebilmeniz için kutusunda özel vidaları ile birlikte gelmektedir. Bu sayede WRT3000CPE yi duvarınıza tercihinize bağlı olarak yatay ya da dikey olarak konumlandırarak monte edebileceksiniz.


Teknik Özellikler

Kablosuz Bağlantı Standardı : 300Mbit 802.11 b/g/n
Kablosuz Çalışma Modları : Kapsama Alanı Arttırıcı (Range Extender), Erişim Noktası (AP), Yönlendirici (Router), İstemci (Client)
Anten : 14 dBi Yüksek Verimli Panel Anten
Kanal Aralığı : 1-13 Kanal
Şifreleme Tipi (WPA/WPA2) : TKIP, AES
Ağ Korumaları : WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK
Kablolu Bağlantı Portu : 1x WAN/LAN, 1x LAN(PoE)
Kablolu Bağlantı Standardı : 10/100 Mbps
Güç Kaynağı : PoE 24V/12V1A ; 110V/220V
Ürün Kodu : DK-NT-WRT3000CPE

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver