Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark WP06 Yeşil Lazerli Fare Özellikli USB Wireless Presenter

338-29-3647

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 1.271,16 TL + Kdv
: 1.499,97 TL


Detay Özellikler
Dark WP06 Wireless Air Mouse amp; R

Dark WP06 Wireless Air Mouse amp; Remote Presenter, Hava Faresi Özellikli Sunum Kumandası
Sunumlarda Başarıya Giden Yol Dark WP06 dan Geçer!

Başarılı Sunum Yapan Profesyonellerin Tercihi Dark WP06 !
Güçlü yeşil lazeri, sunum geçiş tuşları, sunum karartma tuşu, air mouse ve scroll button özellikleri ile kablosuz sunum kumandasından beklenen tüm özelliklere fazlasıyla sahip olan Dark WP06,nbsp; sunumlarınızda fark yaratır. Açma/Kapama tuşu ile istediğinizde devreye alabileceğiniz, WP06 ile nano sensörü sayesinde bilgisayaranıza kolayca bağlanacak ve sunumlarınızı etkin bir şekilde yöneteceksiniz. Air Mouse özelliği ile bilgisayarınıza havadan fare kontrolü sağlayacak ve son teknolojinin tadına varacaksınız.

Güçlü Yeşil Lazer İşaretçi ile Gün Işığında Bile Etkin Kullanın!
Yeşil lazer, aydınlık ya da karanlık ortam durumu fark etmeksizin heryerde, mesafe tanımadan, kolaylıkla görünmektedir. WP06, sunumunuzda istediğiniz etkiyi yaratabilmeniz, dinleyici kitlenizin dikkatini çekmeniz ve bir noktaya odaklamanız için gerekli güçlü yeşil lazer işaretçiye sahiptir. Bu sayede, sunum esnasında ortamın ışık şartlarının (gün ışığının çok ya da az olduğu vs. gibi), sunumdan kaç metre uzak olduğunuzun sizin için hiçbir önemi olmayacaktır. Böylelikle, sunumunuza dikkatleri daha da yoğunlaştıracak ve sunum başarınızın keyfini süreceksiniz.

Air Mouse Özelliği ile Bilgisayar Başına Geçmenize Artık Gerek Yok!
Sunumlarınızı ve bilgisayarınızı rahatlıkla uzaktan kontrol edebilmeniz ve son teknolojinin faydasını görebilmeniz için Dark WP06 da air mouse özelliğine yer verilmiştir. WP06 yı kapsama alanı içerisindeki havada hareket ettirerek fare gibi kullanabilir, üstündeki mouse sağ ve sol tuşları ile bilgisayarınızı tam anlamıyla kontrol edebilirsiniz. Bu sayede sunumlarınızı yarıda kesip bilgisayar başına geçmeye gerek duymadan; olduğunuz yerden bilgisayarınıza müdahele edebilecek ve dikkatleri sürekli sunumunuzda tutacaksınız.

nbsp;

nbsp;

Bilinen Sunum Yazılımları ile Tam Uyumlu
Microsoft PowerPoint başta olmak üzere OpenOffice, KeyNote, LibreOffice, Google Docs, IBM Notes ve Star Office in dahil olduğu pek çok sunum programı ile uyumlu olan WP06 ek bir sürücü yüklemeden doğrudan çalışmaktadır.

Scroll Button ile Sayfa Hareketleri Çok Kolay !
Dark WP06 nın sağ yan yüzeyinde yer alan Scroll Button sayesinde web sayfalarında, sunum sayfalarınız arasında ileri - geri kaydırma işini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede çok daha kısa sürede çok daha başarılı sunumların üstesinden gelebileceksiniz.

Uzun Süren Sunumların Gizli Kahramanı !
Dark WP06, pürüzsüz, yuvarlak kenar hatlarına, kavisli yapıya ve çoklu kısayol tuşlarına sahiptir. İster sağ el ister sol el ile kullanabileceğiniz Dark WP06 üzerinden slayt geçiş , ses açma/ kapama, ekran karartma, mouse sağ/sol tuşlarına, hareket tuşlarına, scroll button, lazer işaretçiye kolayca erişebilirsiniz.nbsp; Bu sayede uzun süren sunumlarınızı (bilgisayarıma erişmem lazım, sunumu kapatayım bu kısım görünmemeliydi vs. gibi düşüncelerle dikkatinizi dağıtmadan) rahatlıkla tamamlayabileceksiniz.

Premium Kaliteyi Avcunuzda Hissedin !
Dark mühendisleri tarafından konfor şartları ön planda tutularak, avuca çok rahat oturan, dış yüzeyi nubuk stili kaplamalı WP06 yı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Nubuk stil kaplamanın insan teni ile hoş uyumu ve ergonomisi sayesinde elleriniz terlemeyecek, yorulmayacak ve böylece saatler süren sunumlarınızı rahatça tamamlayabileceksiniz.

nbsp;

%100 Tak ve Kullan
Dark kablosuz sunum kumandası, USB alıcısını bilgisayarınıza taktığınız anda çalışmaya hazırdır. Ek bir yazılım ve sürücü gerektirmeyen yapısıyla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gizli Mini USB Sensör
WP06 kablosuz sunum kumandasının 2.4GHz kablosuz alıcısı mini boyutlardadır ve yüksek performanslı kablosuz aktarım sistemine sahiptir. Sunum kumandasının yanında özel bir bölmede bulunan mini alıcıyı sunumunuz bittiğinde gövde içerisine gizleyebilir ve ihtiyacınız olduğunda kolayca bulabilirsiniz. Dark kablosuz sunum kumandası WP06, 2.4 GHz RF alıcısının sunduğu 10 metrelik etki alanıyla sunumlarınızı bulunduğunuz her noktadan yönetmenizi sağlar.

Daha İddiali ve Daha Hesaplı !
Dark WP06 sahip olduğu Air Mouse, Scroll Button, Nubuk Kaplama gibi özellikleriyle Logitech R700 den çok daha fazla özelliği ve kaliteyi en düşük fiyata sunmaktadır.

Eksiksiz Kutu İçeriği ile Dark WP06
Dark WP06 kutu içeriğinde ; 2x AAA ince kalem pil, Dark WP06 ve arka kapağının içerisinde USB nano alıcısı, USB uzatma kablosu, garanti belgesi ile birlikte kullanma kılavuzu yer almaktadır.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver