Geçici olarak temin edilemiyor!

Dark v1.4 1.5m 4K / 3D Mini HDMI Kablo

350-29-2779

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 109,56 TL + Kdv
: 129,28 TL


Detay Özellikler


Mobil Cihazlarınıza HDMI v1.4 Desteği
Dark MiniHDMIdan HDMIa versiyon 1.4 kablo ile HD video kamera, fotoğraf makinesi, taşınabilir tablet bilgisayar, ekran kartları gibi mini HDMI çıkışa sahip cihazlarınızı TV veya projeksiyon gibi görüntü cihazlarına bağlayabilirsiniz. 1.5 metre uzunluğa sahip Dark HDMI v1.4 kablo ile çok yüksek kaliteli görüntü ve ses aktarımını yapabilecek ve HDMI ağ desteği sayesinde uyumlu cihazlarınızınla 100Mbpse kadar veri aktarabileceksiniz.

Dark MiniHDMI Kablo ile Günümüzün Vazgeçilmez Ürünleri Artık Dev Ekranlarda
Her geçen gün kullanıcı sayısı artan Android tablet, HD kamera ya da profesyonellerin vazgeçilmezi SLR makinelerde Mini-HDMI çıkış kullanılmaktadır. Dark mini HDMI kablonun mini HDMI çıkışa sahip cihazlar ile %100 uyumluluğu test edilmiştir.

HDMI Type A dan Type Cye Çift Yönlü Bağlantı
Dark HDMI - Mini HDMI kablonun bir ucu HDMI A tip diğer ucu ise Mini HDMI C tip bağlantıya sahiptir. Cihazlarınız arasında isterseniz Mini HDMIden HDMIe veri aktarabileceğiniz gibi aksi yönde de kolayca veri aktarabilirsiniz.

Tek Koltukta Üç Karpuz: Ses, Görüntü ve Veri Aktarımı
Yeni HDMI v1.4 standardının getirdiği quot;HDMI Ethernet Channelquot; (HEC) Dark HDMI kablo ile sunulmaktadır. Bu sebeple sesi ve görüntüyü kusursuz taşımasının yanısıra HDMI Ağ Kanalı desteği sayesinde HDMI ile birbirine bağlı cihazlar arasında 100 Mbpsye kadar veri aktarabilir. HEC destekli bir televizyon ile HEC destekli birnbsp;oyunnbsp;konsolu veya dijital video kameraylanbsp;internet bağlantısını paylaşabileceksiniz.3D ve 4K Dünyasına Açılan Kapının Anahtarı

3 Boyutlu film, dizi ve yayınlar ile şu anda en yüksek çözünürlük olan 4K videoları izleyebilmek için HDMI v1.4 bağlantısı gerekmektedir. HDMI v1.4 çıkışlı cihazlarınızı TVnize bağlamak için geliştirilen Dark HDMI kablo ile 3D ve 4K dünyasının kapısını açacaksınız. Automatic Content Enhancement destekli Dark HDMI v1.4 kablolar ile 24-bit/px 4096×2160p24 ve 48-bit/px 1920×1200p60 çözünürlükte video aktarımı yapabileceksiniz.


HDMI ile Üstün Ses Aktarımı
Full HD 1080p görüntü, Deep Color 30, 36 ve 48 Bit RGB/ YUV, xvYCC renk desteği ve PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, True HD, and DTS-HD ses sinyallerini kusursuz aktarır.nbsp;


Dark HDMI Switch ile Çoklu HDMI Kullanımına Geçin!
Dark mini HDMI 1.4 kablonuzu DarkHDMI çoğaltıcı ile kullanarak 8 farklı HDMI cihazınızı aynı ekrana bağlayabilirsiniz.

Dayanıklı Dış Kaplama
Dark HDMI kablo dış etkenlere karşı yüksek yoğunluklu PVC kaplamaya, dönüştürücünün dış yüzeyi ise kaliteli, sağlam plastik kaplamaya sahiptir. Kırılmalara ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.


Teknik Özellikler
  • Uygulama : Mini HDMIdan HDMIa bağlantı
  • Uzunluk : 1.5 metre
  • Renk : Siyah
  • Transfer hızı : 10.2Gbps (maks.)
  • Maksimum Çözünürlük Desteği : 4096x2160p24@24-bit/px / 1920x1200p60@48-bit/px
  • Sinyal Genişliği : 340MHz
  • Ürün Kodu : DK-HD-CV14L150MINI

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver