Dark Storex E32 3.5" USB 3.0 SATA Disk Kutusu

322-29-4294

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 924,00 TL + Kdv
: 1.090,32 TL
- +


Detay Özellikler
Dark StoreX E32, 3.5 SATA HDD Destekli, USB 3.0 HDD Kutusu
SATA Disklerinizi USB 3.0 Super Speed Hızında Kullanma Vakti !

3.5quot; Diskleriniz için Yapılmış En Kolay Tasarımlı Disk Kutusu
Dark StoreX E32 disk kutusu birden çok 3.5quot; diske sahip ve bunlar arasında sık veri transferi yapan kullanıcılar için çok kolay kullanımlı bir tasarıma sahiptir. Plastik kaplamalı disk kutusu ve SATA - USB çoklayıcıdan oluşan StoreX E32, 3.5quot; boyutundaki HDD disklerinize USB3.0 hızında okuma/yazma yapabilir. Kolay tak-çıkar özelliği ile vidalı tasarımlı disk kutularına göre esneklik ve yüksek koruma sağlar.
nbsp;

USB 3.0 Hızında!
Dark StoreX E30 günümüzün hızlı bağlantı arabirimi olan USB 3.0 çıkışa sahiptir. USB 3.0 maksimum 5Gbps bağlantı hızı sunmaktadır. USB 2.0 bağlantılı harici diskler maksimum 30 MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB 3.0 bağlantılı Dark StoreX E30 disk istasyonu ile kullandığınız diskin performansına bağlı olarak 500 MB/s ve üzeri hızları yakalayabilirsiniz. USB 2.0 disk istasyonlarına göre kat be kat daha hızlı veri transferi yapacak, gigabaytlarca veriyi çok daha kısa sürede kopyalayabileceksiniz.

Tak-Çıkar Kolay Kullanım
İstediğinizde takıp istediğinizde çıkarabileceğiniz SATA-USB3.0 bağlantısı ve vidasız şeffaf disk kutusu sayesinde Dark StoreX E32 diğer disk kutularına göre daha kullanışlıdır.

Dark StoreX E30 Plugamp;Play Özelliklidir
Dark StoreX E32, Plugamp;Play özelliği ile sürücü kurulumsuz olarak Windows, Mac OSX, Linux ve Android gibi işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Tek yapmanız gereken 3.5 Sata diskinizi Dark StoreX E32 nin içerisine yerleştirmek ve adaptörü fişe takmak.

3.5 Sata I/ II/ III Tüm Sabit Diskleri Destekler
Dark StoreX E32, marka ve modeli ne olursa olsun 3.5 Sata I / II / III bağlantısına sahip tüm sabit disklere destek vermektedir. Böylelikle, geriye dönük olarak kullanmadığınız 3.5 disklerinizi ya da yeni aldığınız 3.5 sabit diskinizi Dark StoreX E30 a yerleştirerek büyük boyutlardaki verilerinizi yüksek hızla depolayabilirsiniz.

Aynı Zamanda Diskleriniz için Bir Koruma Kalkanı
Günden güne artan depolama ihtiyaçları sebebiyle sahip olduğumuz disklerin sayısı artıyor. 2.5quot; diskler ise hem boyut hem de fiyat avantajı sayesinde oldukça tercih ediliyorlar. Bu sebeple hem yedekleme için hem de disklerin zarar görmemesi için Dark StoreX E24ün plastik yapılı disk kutusunu bir koruma kalkanı olarak kullanabilirsiniz. İstediğinizde dönüştürücü kablosu sayesinde harici diskiniz hazır olacaktır.

SD Kartlarınız da Güvende!
Dark StoreX E32, SD kartlarınız içinde bir koruma kalkanı vazifesi görür. USB 3.0 bağlantı başlığının hemen üst bölümünde toplam 6 adet SD kart taşıyabileceğiniz yuva bulunur.

nbsp;

Şeffaf Dış Kaplaması
Şeffaf plastik dış kaplamaya sahip olan StoreX E32nin içinden diskinizin modelini kolayca görebilir, hangi disk ile işlem yaptığınızı karıştırmadan en hızlı şekilde verilerinize erişebilirsiniz.

Sünger Üst Destek

StoreX E32#39;nin sağlam ve esnek kullanımlı yapısının yanında kapağını kapattığınızda diskinizin hiç hareket etmemesi ve sarsılmaması için yoğun sünger üst destek bulunmaktadır.nbsp;

Eksiksiz Kutu İçeriğinbsp;
Dark StoreX E32, USB3.0 bağlantı kablosu, adaptör ve kullanım klavuzundan oluşan sade ve eksiksiz bir kutu içeriğine sahiptir.

Teknik Özellikler:

Disk Desteği : 3.5quot;
Arayüz : SATA I / II / III
Bağlantı : USB3.0
Ürün Kodu : DK-AC-DSE32

nbsp;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver